(Продовження, причини 3, 4 та 5)
Тепер настав час аргументів проти нинішнього календаря чемпіонату України. Першим чи швидше сьомим, коли йти від початку цієї публікації, аргументом буде елементарний здоровий глузд! Футбол — це літній вид спорту у який прийнято грати на траві за плюсової температури. Переносити ігри чемпіонату з червня-липня на грудень-березень у нашій кліматичній зоні може лише ворог цієї гри.
Другий (восьмий) аргумент — проведення чемпіонату без паузи влітку колись давало нашим командам перевагу над європейськими суперниками у стартових матчах європейських кубкових турнірів. У них серпень-вересень є лише початком сезону — команди виходять на свій найвищий рівень ближче до зими. Наші ж команди, граючи чемпіонат без перерви у літні місяці, навпаки виходили на пік форми в кінці літа та на початку осені. Це давало нам певну фору, якою дуже часто вдавалось скористатися. Чому не повернутися до цієї практики — принаймні шансів не вилетіти з єврокубків вже влітку у наших команд стане набагато більше!
Третій (дев’ятий) аргумент — цілісність сезону! Розпочавши чемпіонат навесні і завершивши пізньої осені можна цілком заслужено нагородити переможців та призерів, давши їм можливість повноцінно відсвяткувати свій успіх і почати взимку готуватися до старту нового сезону, а не до продовження попереднього.
За три-чотири місяці можна буде спокійно зробити висновки як з перемог, так і з невдач, і планомірно готуватися до футбольної весни. Коли ж станеться так, що одна чи більше наших команд вдало пройдуть осінню стадію єврокубків, то їм теж не завадить відпочити і розпочати підготовку до сезону раніше за інших із врахуванням виступу у єврокубках. Це допоможе також скласти взимку справедливий календар наступного чемпіонату. Точно знаючи хто саме із команд пройшов до весняної стадії євротурнірів, і хто стартуватиме у цих турнірах наприкінці літа, можна буде врахувати їхні інтереси при складанні розкладу матчів.
Четвертий (десятий) аргумент — футбол у червні-липні дозволить привести на стадіони нових глядачів. Що може бути краще аніж піти на футбол теплого літнього вечора, зустрівшись там з друзями, закусивши у перерві між таймами і продовживши обговорення гри десь у затишному барі неподалік стадіону? Звикнувши до такого життя влітку, можна продовжити його і восени, трохи тепліше вдягнувшись. Щоб потім взимку дивитись по телевізору європейські чемпіонати і чекати весни коли можна буде знову піти на футбол. І ходити туди аж до осені!
А діти? Побачивши з батьками справжній футбол на стадіоні, а не по телевізору, тисячі і тисячі наших дітей намагатимуться бути схожими на тих, кого на власні очі бачили на полі, за кого вболівали. Вже назавтра вони попросять батьків купити їм м’яча аби просто зараз почати грати у футбол під теплим літнім сонечком! І в результаті наш дитячий футбол знову стане масовим. Може і не таким, як колись, але все одно масовим! Хоча, чому би нинішнім дітям не полюбити футбол так як полюбили його колись ми після походу за батьком на стадіон? Або ще сильніше за нас! І тоді ми матимемо шанс дожити до тих часів, коли на наших стадіонах аплодуватимуть не завезеним агентами за дурні гроші посереднім іноземцям, а нашим рідним хлопцям і дівчатам. Бо ж і жіночий футбол теж буде розвиватися!
Я міг би продовжити і далі, наводячи нові і нові аргументи на користь нормального чемпіонату. Але для початку досить. Цього, гадаю, вистачить аби про доцільність переходу на більш логічний, приємний, корисний і дешевий (!!!) календар чемпіонату задумались ті, хто нині витрачає власні кошти на футбол. Бо ж з нормальним календарем ці гроші можна буде не витрачати, а заробляти!
Микола НЕСЕНЮК
Але більше всього дивує, навіщо цей невиліковний маразм адміни цього сайту так вперто викладають тут?
Чи видохся...:-))
https://www.youtube.com/watch?v=rm2DFHx1lkg
За три-четыре месяца можно будет спокойно сделать выводы как из побед, так и из неудач, и планомерно готовиться к футбольной весне. Когда же случится так, что одна или более наших команд удачно пройдут осеннюю стадию еврокубков, то им тоже не помешает отдохнуть и начать подготовку к сезону раньше других с учетом выступления в еврокубках. Это поможет также составить зимой справедливый календарь следующего чемпионата. Точно зная кто именно из команд прошел в весеннюю стадию евротурниров, и кто будет стартовать в этих турнирах в конце лета, можно будет учесть их интересы при составлении расписания матчей.
А как нам играть Евровесну? Или мы на еврокубки забили большой болт? В 2009 раз фартонуло и все? Мое мнение, нам нужно играть и зимой. Тогда можно и спрашивать с клубов за еврокубки.
---------------------
какой же бред, какой бред... хорошо хоть не сказал, что увеличатся надои, исчезнет коррупция и похмелье по утрам.
маразм
Як зазвичай кажуть :"дякую не зате ,що співали , а за те ,що перестали !" ))
Маячню написав , але дякую , що нарешті закінчив !)
Можливо, але лише раз в два роки...
Тому що зазвичай в червні - липні проводяться чемпіонати світу і Європи.
Це раз.
І два, закінчення чемпіонатів по багнюці, по снігу хоч - не хоч а буде, тому що командам необхідно підтримувати форму до грудневих матчів ЛЧ, ЛЄ, ДК.
Звідси останні матчі будуть обовязково проводитись по тому самому снігу і при тому ж самому морозі.
Повторяю, завершення сезону.
Вам, пане Микола, буде цікаво дивитись таке завершення сезону, коли напруга стає найвищою, а команди будуть в Олександрії місити болото. Якщо цікаво, то хто Ваш лікар. Психіатр?
Третє, Ви минулого разу пройшлись по Лобановському.
Давайте раз і назавжди сприймемо до відома, що саме Лобановський і Базилевич були першими футбольними спеціалістами, які голосно заявили, що необхідно перейти на осінь-весну. Але невдачі 1976 року посприяли тому, що московські функціонери вилили скільки лайнаі помиїв на цю пропозицію наших Метрів, що перехід не відбувся. А рішення -то про перехід ще тоді, в 1976 році, було. Було, але гранаткіни з філатовими, обливши брудом Лобановського і К, дали задню,
До речі, чи хто - небуть хоч раз чув від Лобановського осуд формули осінь - весна?
Пригадайте, бо я не можу згадати?
Можу привести ще багато причин за нинішню формулу чемпіонатів, але згадаю лише одну, вбивчу.
Рашка, клята богом рашка, яка довго не хотіла переходити на європейську формулу чемпіонатів, все ж таки зі скрипом в зубах і прокльонами УЄФА здається в 2000 році вимушена була прийняти її. А ми, прийнявши цю формулу з 1992 року, заради Несенюка невже повернемо назад?
Потому вместо полноценного чемпионата осень-вена снова провели переходной - только осень-1976, но зато "Спартак", на этот раз, - понизился в классе :)))
Пгосле этого никто не хотел и слышать.....