Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс після перемоги киян над «Минаєм» відповів на запитання «ПроФутбол Digital».
— Приїхав підтримати команду, розібратися, що коється. Мені складно сказати, що відбувається, хлопці самі повинні налаштовуватися. Наші хлопці боронять нашу землю, а вони виходять і програють «Інгульцю». Можливо, це не відповідальність, можливо, збори не так як хотілося б були проведені. Гравці повинні розуміти, що вони грають для вболівальників, у першу чергу. «Минай» перемогли. Перший тайм був гарним. Другий — не дуже. Вони повинні грати з першої до останньої хвилини.
— Хто зараз лідер в «Динамо»?
— Сидорчук, Нещерет молодий хлопець — лідер воротарського майданчика. Хлопці повинні об’єднатися. Буяльський пропустив три матчі. Він не мав когось ображати в жодному разі після фінального свистка. Зараз він вже буде грати і ми будемо додавати від матчу до матчу. Зараз важко когось запросити до «Динамо». Запросили румуна-нападника. Мірча Луческу домовився, а йому батьки не дозволили. Грають молоді хлопці. Вони повинні розуміти, що отримали шанс, бо як закінчиться війна нашою перемогою, ми знову повернемося до іноземного вектору.
— Яремчук — гравець із «динамівським серцем». Хотіли б бачити його в «Динамо»?
— Будемо розмовляти. Має бути в нього прагнення. Дуже хотіли б такого нападника в нашій команді. В нього складний час, але він буває в кожного футболіста. З радістю його прийняв би в «Динамо. Він дуже хороша людина. З радістю прийняв би його.
— Циганков пішов з «Динамо», не попрощавшись…
— Я розумів, що він давно хотів піти. Якби не війна, був би цивілізованіший трансфер. Його агенти в перерві домовилися із «Жироною». Батько мав на нього великий вплив в цій ситуації. В фінансовому плані ми не втратили. Якщо він добре гратиме, буде проданий в топ-клуб і ми матимемо 50%. Він на виду в «Жироні» щонеділі. По ньому не було жодної пропозиції під час трансферного вікна — моя совість чиста. Буду за нього вболівати, щоб він вийшов на новий рівень. Якщо його продадуть в топ-команді команду за солідну суму — ми теж виграємо. Якщо не продадуть, то така йому й ціна, за яку ми продали.
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
12.04.2023 10:51
Якщо не продадуть, то така йому й ціна, за яку ми продали ...... ця фраза зайвий раз підкреслює менеджерський талант цього мегабосса .....
- 1
-
Alex_Reef -(alex_reef)
- Наставник
11.04.2023 21:46
Кроты приглашают а Динамо?
- 1
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
11.04.2023 12:58
Дуже важко підняти ж.... зі стула і щось робити.
- 2
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
10.04.2023 18:18
Ігор Суркіс: «Зараз важко когось запросити до «Динамо» - запросіть Ротаня, той не відмовить!
- 2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
10.04.2023 17:22
Насчет таланта Яремчука сомневаюсь. Какая это будет его попытка заиграть в Диамо?
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
10.04.2023 14:50
Пригласить трудно, а избавится от неперспективных ещё труднее. Талантливые разбегаются кто-куда в аренду или за 5 млн, остаются сидорчуки.
- 2
-
Сергій .
- Старожил
10.04.2023 11:33
- 3
-
Валерій М(opium)
- Старожил
10.04.2023 10:32
Да,да Міхалич тут для Сідорчука ще Яремчука не вистачає і будемо битися боротися
- 5
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
10.04.2023 09:07
Я теж сподіваюсь, що про Яремчука Суркіс відповів лише "політкоректно", а на справді "Динамо" їм не_цікавиться. Мали вже досвід з поверненням Артема Кравця. То ж, краще нехай набираються досвіду Ванат та Рамірес.
- 0
-
botanik bOtan
- Старожил
10.04.2023 07:33
Ну-да, ну-да...а в условный Рух или Львов просто очереди стоят - не протолкнуться))
- 7
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
10.04.2023 03:23
Відчувається, що Суркіс невдоволений, що Циганков пішов. А що хлопцю залишалось робити? У "золотій клітці" продовжувати сидіти разом із Сидорчуком?
- 1
-
Денис
- Начинающий писатель
10.04.2023 00:40
Если футболисты,как Вы говорите, должны играть для болельщиков,то ответьте на каком доступном канале можно посмотреть матч с Рухом?То-то же.Я так и думал.
- 3
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
10.04.2023 13:41
На 2+2
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
09.04.2023 23:55
Баласт хвалит баласт...
- 0
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
09.04.2023 23:38
Может немного не в тему. Не по адресу, так сказать. Но вдруг ИМС комментарии читает) И как-то повлияет, так сказать.
- 6
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
10.04.2023 21:17
То фірмовий стиль нинішнього Динамо.
- 3
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
09.04.2023 23:29
Іноземців запрошують, бо наші рівнем нижчі. При всій повазі, але хтось з наших молодих грає краще або на рівні тих, хто у свої кращі часи грав у Динамо: Де Пена, Вербич, Кенджера? Це ті хто недавно покинув клуб. Хтось досягнув рівня Ярмоленка, Миколенка? А після відходу Вукоєвича хіба був опорник хоча б наближений за класом? Якщо наші не набудуть належного рівня, то і немає чого жалітись, що своїх немає. Тут підхід і тренування з молодими треба змінювати і з клубної ДЮСШ гнати Іщенка, тоді і толк можливо буде.
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
10.04.2023 09:10
Випитаєте: "Хтось досягнув рівня Миколенка?"
- -1