Колишній український футболіст Михайло Кополовець напередодні «класичного» розкритикував київське «Динамо».
— У «Динамо» взагалі незрозуміло, що відбувається! Ви тільки подивіться, як вони грають в чемпіонаті: програли «Інгульцю», не змогли переграти «Рух». Команда нестабільна. Зараз я перестав дивитися матчі «Динамо», тому що просто нецікаво. Вони у кожному матчі можуть втратити очки, навіть, з аутсайдерами. Коли таке в останнє було, я не пригадую.
Я думаю, «Динамо» потрібні глобальні реформи, їм потрібно брати приклад с «Шахтаря». У донецькому клубі футболісти йдуть плавно, відбувається зміна, а в «Динамо» якийсь сир-бор. Незрозуміло, що відбувається! Я би назвав це так — лебідь, рак і щука. Кожен тягне на себе, а команди нема.
Подивіться, що вони зробили з Циганковим. Лідера команди, який реально круто грає, продали всього за п’ять мільйонів, а раніше не продавали за 20, коли були пропозиції. Вони його перетримали, і в «Динамо» у нього почався регрес. Від «Динамо» залишилась тільки назва, їм потрібне нове дихання. Це тінь того величного «Динамо», яке будувалось поколіннями, — сказав Михайло.
Не може на сьогодні Суркіс конкурентувати з Ахметовим. Крім надіїх на свою школу інших нема.
Тому важно Динамо замінити сьогодні Забарного, Циганкова і тому, Суркіс перетримує футболістів.
Тому що далі нема кому грати.
Хто-небуть може згадати якесь вірне рішення братів-шахраїв за весь час після відходу ВВЛ?
Чи хтось сумнівається, що брати - шахраї? Тоді згадаймо всі їх дєлішкі, починаючи з шубної справи і закінчуючи ганебною втечею за кордон в березні минулого року з вивозом через наші непідкупні прикордонні служби 17 млн. долларів готівки.
Ось вчора випадково натрапив на такий комент у ютубі:
"Юрий Медовкин
22 часа назад
найперше потрібно відпустити професійних шахраїв суркісів, які, як ще встановив нардеп пан Микола Томенко, незаконно приХватизували самий клуб, стадіон "Динамо", та плавбасейн "Динамо". А журналісти,--- Початок 90-х. Радянський футбольний чемпіонат доживає останнє в той час, як клуби вчаться жити в нових економічних реаліях і шукають альтернативні джерела заробітку. Київське «Динамо», наприклад, під крилом свого бренду згуртовує кілька підприємств різного роду діяльності, які натомість можуть використовувати назву клубу в комерційних цілях.
Одним з таких стає щойно створена фірма «Динамо-Атлантік», яка займається будівництвом та торгівлею. Заправляють ним ще невідомі широкому загалу брати Суркіси, партнер яких Віктор Медведчук уже працює в «Динамо» адвокатом. Але впізнаваності братів залишилось чекати недовго.
В липні 1993 року в керівництві «Динамо» відбувається зміна. Президентську посаду втрачає Віктор Безверхий, за правління якого клуб не стягнув фінансовий менеджмент і почав тонути в боргах. Наприклад, заборгував понад 200 тисяч доларів тому ж «Динамо-Атлантік», один з керівників якого – Григорій Суркіс – тут же стає наступним президентом столичного гранда.
«Динамо» до Суркісів: майже банкрутство, Фоменко – чемпіон, Медведчук – адвокат
Так в історії динамівців офіційно починається ера братів Суркісів. Так всі ці події стають першим, але не останнім прикладом, як Григорій та Ігор скористались динамівським брендом. Згадаємо кілька з них.
Землю, на якій сьогодні розміщені особняки братів Суркісів та Медведчука, вивели із держвласності через «Динамо»
В лісистій місцевості на півночі Києва, на якій ще з радянських часів був комплекс державних дач «Пуща-Водиця», сьогодні розташовані кілька розкішних маєтків. Деякі з них належать Григорію та Ігорю Суркісам, а також їхньому соратнику Віктору Медведчуку.
Як вони там поселились? У 2002 році уряд України видав розпорядження про вилучення цієї земельної ділянки та її продаж київському «Динамо». В документі не йшлося про мотиви такого рішення, але невдовзі на місці дачних будиночків на цій землі чомусь почали зводити особняки для Суркісів та Медведчука. Останній на той час очолював адміністрацію президента Леоніда Кучми.
Як йдеться в розслідуванні «Української правди», через три роки після цього розпорядження тодішній голова Фонду держмайна Михайло Чечетов на допиті зізнався – він незаконно провів приватизацію цих будиночків, оскільки вони їй не підлягали за законом. Під тиском голови АП Медведчука та нардепа Суркіса-старшого він таки пішов на злочин і дозволив їхню передачу в приватну власність футбольному клубу «Динамо».
Попри зізнання Чечетова, землю і тим паче дачні будиночки у «Динамо» так і не відібрали, хоч на ній так і не з’явилось жодних пов’язаних з клубом споруд.
Як і не з’явилось їх на іншій переданій у власність київського клубу ділянці – тепер уже на Закарпатті. Мова про дачу Віктора Медведчука в селі Жденієво Мукачівського району. Мабуть, ви про неї чули нещодавно – саме там журналісти «Слідство.Інфо» побачили купу радянських артефактів на кшталт автомату з газованою водою.
За інформацією розслідування, дача розташована на великій території, де є ще кілька будинків, ставки та відгороджена гірська річка. Так от всі ці землі площею в п’ять гектарів вивели з держвласності якраз через «Динамо».
Як повідомляє «Українська правда», у 2003 році Воловецька районна держадміністрація передала ці ділянки столичному клубу в оренду на 50 років «для розширення спортивного оздоровчого комплексу». Але за два роки «Динамо» продало цю землю фірмі «Спорт-Тур», що належить дружині Медведчука Оксані Марченко. Так у кума Путіна з’явилось на одну дачу більше.
Григорій Суркіс та його кортеж їздить на автівках, які належать «Динамо»
Брати Суркіси в перші дні великої війни покинули Україну разом із сім’ями. За інформацією «Української правди», кордон вони перетнули двома автівками – Mercedez-Benz ML-500 та Maybach S650. Друге авто добре знайоме журналістам-розслідувачам – останні роки вони фіксували пересування на ньому Григорія Суркіса в складі його кортежу з охоронцями.
Цей кортеж відомий у Києві порушеннями ПДР, про що розповідали в програмі розслідувань «Схеми». Перелік зафіксованих порушень Суркіса-старшого, який звик особисто кермувати згаданим майбахом, зводиться до: об’їзд затору зустрічною смугою, попри подвійну суцільну;
проїзд пішохідною зоною;
За даними журналістів і Григорій, і Ігор пересуваються на своїх авто з несправжніми номерами – вони або належать іншій автівці, або просто не існують в базі МВС.
«Мені за дітлахами треба їхати». Как Григорий Суркис общался с полицией
До чого тут «Динамо»? Річ у тім, що і згадані моделі Mercedez-Benz ML-500 та Maybach S650, і дві Toyota Land Cruiser 200, на яких в кортежі пересувається охорона Суркіса-старшого, належать київському клубу. Це стало відомо з декларації Григорія, в якій він зазначив, що орендує такий транспорт.
Ринкова вартість найдорожчого в кортежі Суркіса авто – Maybach S650 – становить близько 700 тис доларів. І таких майбахів на балансі «Динамо» за даними сервісу аналітики Youcontrol перебуває ще три моделі. З-поміж загалом 47 автівок в автопарку клубу.
Водночас у безпосередній власності Григорія Суркіса, згідно з його декларацією, перебувають лише два авто – відносно скромний Range Rover та один з найдорожчих в автомобільному світі Rolls-Royce Phantom.
Люди із символікою «Динамо» не раз мітингували під судами на користь Суркісів
Ця історія доволі гучна, але згадаємо про найважливіше ще раз та за порядком."
А що скаже двірник Ваня, який в дитинстві грав на Золотий М"яч?
Не може на сьогодні Суркіс конкурентувати з Ахметовим. Крім надіїх на свою школу інших нема.
Тому важно Динамо замінити сьогодні Забарного, Циганкова і тому, Суркіс перетримує футболістів.
Тому що далі нема кому грати.
Сьогодні з'явилися на сайті "видатні" футболісти, великі "психологи," а по- простому просто балаболки( думаю, що їм заплатили за ці виступи, тому що давно їх не було в ЗМІ) федецький та кополовець!
І це тільки начало... не буду здивованний, коли завтра, перед грою, хтось іще з розумним лицем та "возмущением" будуть лити лайно на Динамо!
Цікаво буде подивитись на тих хто це зробить - трафарет у них один і той же:-)))
- таке чуство якесь шо Бог наказує нас за шось ©
:D