Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч — про нічийний результат сьогоднішнього матчу своєї команди з «Олександрією» (1:1) в 25-му турі чемпіонату України.
«Смак невдоволення від результату, але лише від результату. Претензій по грі, комбінаториці, ідеї, інтенсивності й тиску немає.
Знову підвела реалізація. Не знаю, скільки було кутових, в останніх трьох іграх мали майже 40 кутових. Навіть моменти маємо, але щось не йде. Думаю, це пов’язано з психологічним тиском, адже зараз ціна кожного удару зростає, на відміну від того, коли ти тільки починав цей проєкт. З таким тиском, як іде від нас, раніше було 3:0, 4:0, а зараз напруга зростає. Ти думаєш, що немає часу, і починаєш спішити з останнім ударом, останнім пасом.
Тут треба просто заспокоїтися, бо граємо ми дуже добре, тиснемо на суперника та виснажуємо його, але наразі реалізація не є оптимальною. Ми не перетворюємо комбінаторику, розіграші на рахунок.
Втратили два очки на відміну від «Дніпра-1», який скористався сьогоднішнім днем і здобув перемогу. Вони досконало виконують свою роботу в усіх напрямках і сегментах. Бачимо це за їхньою грою та деякими епізодами, тож треба битися не лише з опонентами, самим із собою, а ще й з деякими епізодами, яких ти не можеш контролювати.
Однаково нас очікують п’ять фіналів, думаю, з такою грою є великий шанс, щоб довести свою мрію до кінця. Треба заспокоїти команду, не робити трагедії після такого результату, бо прикрий лише результат, а не сама гра. Трошки підвела реалізація, сподіваюсь, у наступних іграх вона покращиться і ми зможемо досягти своєї мрії», — сказав Йовічевіч після закінчення.матчу з «Олександрією».
-
Макс Гончар
- Наставник
08.05.2023 14:43
Претензий по игре, комбинаторике, идее, интенсивности и давлению нет....
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
08.05.2023 12:06
Комбінуй не комбінуй-...
- 0
-
Артемий Золотарь
- Опытный писатель
08.05.2023 10:15
"Шахтар" має режим найбільшого сприяння від УАФ ще як спонсор!Так не повинно бути взагалі!Павелко "при справі"!
- 2
-
Ольховский Эдуард(edanol)
- Старожил
08.05.2023 09:36
Видать, не нашёлся никто, чтобы простимулировать "Шахтёр" финансово для победы над "Александрией"!
- 4
-
Олег Олег
- Эксперт
08.05.2023 08:55
Ишь ты! "Комбинаторика", сцуко...
- 5
-
Міша FCDK
- Опытный писатель
08.05.2023 07:55
Навпаки все йде по плану, ще пару нічиїх і взагалі план буде реалізован
- 1
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
08.05.2023 07:41
Щось не йдуть самі 30 млн дол. ! Проблема, самі не йдуть .
- 1
-
s2r Дед
- Эксперт
08.05.2023 00:35
"Не всё коту масленица".
- 4
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
07.05.2023 23:14
А шо, если тот с цепурой уйдет под Крышу к Бабушке с бородой,
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
07.05.2023 23:06
Абсолютно не секрет и тайна страшная.
- 3
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
07.05.2023 22:44
Скоро Інгулець покаже як треба "грати" з днонецькими
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
07.05.2023 22:26
Действительно...как дальше жить? Судья не отменил гол соперников, как в предыдущем матче...судья не придумал пенальти, как в матче 2 тура назад...за что ринах деньги платит?
- 9
-
комментарий удален
-
alex 69
- Наставник
07.05.2023 22:36
Звичайно виграєте.Коробка для автобуса від Рінат Лінодовіча вже чекає на Інгулець.
- 5
-
Виктор Тесленко
- Читатель
07.05.2023 21:58
В игре с Ингульцом до 80 минуты счёт будет 2-1 в пользу Ингульца. А потом о чедо выиграл кротов 4-2
- 5
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
07.05.2023 21:28
Та щоб ви зайняли трете місце...
- 3