Головний виконавчий директор (СЕО) Setanta Sports Гіоргі Пруідзе дав свої відповіді на питання щодо припинення співпраці компанії з УПЛ і подальшої долі трансляцій матчів чемпіонату України.
‒ Передовсім, хочемо з’ясувати один важливий нюанс. На сайті УПЛ повідомлялося, цитуємо, «Офіційним транслятором УПЛ стала міжнародна телекомпанія Setanta Sports. Контракт розраховано на 3 сезони». Поясніть, будь ласка, це достроковий розрив контракту чи мала місце опція, за якою після дебютного сезону ви мали домовлятися продовжувати чи не продовжувати співпрацю?
‒ Тендер проходив на тлі повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну. Тоді, влітку, ходили розмови — а чи проводитиметься УПЛ взагалі? І ми були вражені духом українського народу, оскільки рішення проводити турнір у такий час — це говорить про незламність та готовність жити попри все. Ми дуже хотіли допомогти поновити турнір в Україні, допомогти УПЛ і клубам створити єдиний пул, що стало б історичним рішенням.
Відповідно угоді, терміни і умови розірвання були прописані з самого початку. Незважаючи на проблеми з самого старту, невиконання зобов’язань, на початку сезону ми вирішили не розривати договір. Проєкт не був прибутковим, але ми прийняли рішення про вихід з угоди лише наприкінці сезону, при цьому ми виконаємо взяти на себе обов’язки до кінця розіграшу УПЛ. У цьому бізнесі дуже важливо дотримуватися своїх слів, ми це довели своїм прикладом.
‒ В заяві згадано невдоволення від того, що не було сформовано єдиний пул. Якщо зараз в екстреному режимі клуби домовляться про спільні дії, Setanta Sports може повернутися до виконання попередніх домовленостей?
‒ Рішення вже вступило в силу, але якщо ми побачимо бажання і відповідні настрої, ми готові надалі вести діалог щодо прав на трансляцію УПЛ.
‒ Провал співпраці з клубами чемпіонату України не зменшив бажання Setanta Sports бути присутньою на українському ринку? Чи не будуть згорнуті проекти, зокрема, інтернет-платформа?
‒ Не дивлячись на те, що трапилося, Україна є одним з пріоритетних ринків для Setanta Sports. Наша пропозиція — унікальна, адже ми єдиний спортивний стрімінг-сервіс в Україні. Тільки у нас можна подивитися абсолютно всі матчі АПЛ, Бундесліги, етапи «Формули-1», важливі матчі NBA та багато іншого. Ми віримо у наш продукт і продовжимо його розвивати у всіх напрямках.
‒ Чи розглядає Setanta Sports можливість контактувати ОКРЕМО з клубами, з тими ж «Шахтарем», «Олександрією» чи «Вересом», та іншими послідовними учасниками пулу?
‒ Ми не говоримо з окремими клубами, ми розмовляємо з УПЛ, тому що ми дотримуємося встановлених правил і хочемо, щоб процеси йшли згідно встановлених правил. Можливо, в нас була можливість поговорити з клубами окремо, але метою було створити телепул і запропонувати рівні умови для всіх зацікавлених сторін.
Розмова з окремими учасниками дає менше довіри з боку інших. Продукт не має створюватися у співпраці з якимось конкретним клубом, єдність і створення телепулу є ключовою метою.
‒ Хто винен у зриві пулу? З ким найважче було знаходити спільну мову? Враховуючи зміни в законодавстві України, які розширили права, власне, клубів, а не організацій, що проводять змагання, чи проводила Setanta Sports якісь переговори з клубами, що не ввійшли в пул?
‒ Переговори з клубами — компетенція ліги. Ми вели переговори з лігою та не мали конфронтації з клубами. Як мовник, ми зацікавлені у придбанні прав на показ турніру та показ його на наших каналах та платформі, як ми це робимо з АПЛ, Бундеслігою та іншими турнірами.
Артур Валерко
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
11.05.2023 20:59
А не пішли б ви дупу зі своїм унікальним "предложением" та діалогом.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
11.05.2023 16:02
Футбол должен быть общедоступным и транслироваться на одном из эфирных каналах. Все эти Говн...гого, Сесранты и им подобные не для Украины. Созданием шмулов занимаются уже много лет - результат ноль. Простых людей просто выталкивают из футбола. Хуже всего, дети в большинстве небольших населенных пунктах не знают, что существует такая игра, как и спорт вообще. Министерство молодежи и спорта отстранилось от своих прямых обязанностей - популяризации спорта. Надо сказать: "до свидания сесранты и говн..гого и тому подобные.
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
11.05.2023 14:35
Качество трансляций у Сетанты откровенное говно: единственный канал, который зависает как на компе, так и на ТВ у местного провайдера. Думал, что проблемы у провайдера, переключался на раздачу с роутера на телефон - то же самое.
- 4
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
11.05.2023 16:38
Копрофагам сложно объяснить, что они питаются неправильными вещами...
- 1
-
s2r Дед
- Эксперт
11.05.2023 13:23
"Наше предложение уникально". Для павелко?
- 6
-
Володимир
- Наставник
11.05.2023 13:16
Боже упаси нас від цього недотранслятора. Як і мегого також. Бариги повинні займатися своїм, а не футболом.
- 2
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
11.05.2023 12:48
Мы вели переговоры с лигой и не имели конфронтации с клубами.
- 4
-
Сергій Кучевський(sezic)
- Опытный писатель
11.05.2023 12:43
Таки Суркіс і ко щось знав, не надавши права на трансляції.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
11.05.2023 12:21
Рік тому, я надіявся, що це буде порядний транслятора але, як виявилось, це звичайнісінькі бариги, які задля власного заробітку(на вболівальників їм було на...аби), головні матчі, найпопулярніших клубів України, закинули на платформу!!! Тепер добре "зрубавши бабла", плюнули на свої зобов'язання перед клубами, які їм повірили, і вибачте, здриснули!
- 6
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
11.05.2023 12:25
"+" поставити не можу, тому пишу словами "погоджуюсь".
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
11.05.2023 12:57
Це шляхетно, +.
- 4
-
Иван Павленко(Ivangr)
- Эксперт
11.05.2023 11:20
Не думаю, что нам нужен такой транслятор. Не стоит ждать от него чего-то хорошего.
- 6
-
Олександр Кучад
- Эксперт
11.05.2023 10:45
«Ми готові надалі вести діалог щодо прав на трансляцію УПЛ. Наша пропозиція — унікальна», — виконавчий директор Setanta Sports
- 6
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
11.05.2023 10:36
Можна "щиро" " подякувати" вам за "вседоступні" трансляції цього сезону.... і від усієї душі послати вашу Сектанту на наступний сезон у слід за руським кораблем !!!!!
- 6
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.05.2023 10:02
Кінцевим тіньовим власником Сетанта Спорт в Україні є росіяни. А не грузинський будівельний магнат, як пишеться в офіційних документах, що має свій бізнес не тільки в Грузії а і на росії. Платити гроші цим ділкам значить фінансувати російську армію. Я не настільки хворий на голову щоб платити своїм вбивцям!
- 7
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 10:42
Есть у вас какие-либо факты подтверждающие то. что вы сказали о владельце Сетанта Спорт в Украине?
- -6
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.05.2023 13:40
Гугл Вам в помощь.
- 3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 14:27
Это должен выяснять не я, а государство. И если это так, то Сетанте должно быть запрещено работать в Украине. И гражданам Украины должна быть офиц. доведена эта инф. Поскольку ничего подобного не было, то и отношение к вашей инф. у меня соответствующее.
- -3
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.05.2023 21:00
Не смішіть людей про "государство" під керівництвом ЗЕ!. Коломойский і Фірташ під час війни ведуть шикарний бізнес з росіянами по нафтопродуктах і газу, Арахамія "відповідальний" за бітум з білорусі і росії для "Великого Будівництва" - їх хтось трогає з "государства"? Далі продовжувати не буду бо не бачу сенсу...
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 21:12
Вы так осведомлёны о бизнеса Коломойского, Фирташа и Арахамии, что так и хочется спросить... может вы в доле?
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 09:47
Лично мне все равно Сетанта будет показывать то, что мне интересно, или какой-нибудь другой ресурс. Главное приемлемые цена и качество трансляций и более-менее толковые комментаторы. Сетанта по этим критериям меня вполне устраивает. Надеюсь договорятся на след. сезон.
- -9
-
MyDoom .(MyDoom)
- Наставник
11.05.2023 15:31
Дуже сумніваюсь що УАФ домовиться з кожним клубом. Думаю в найближчому (а то і далекому) майбутньому про телепул можна забути. Буде добре, якщо не прийдеться дивитися матчі Динамо з умовним Поліссям на місцевому житомирському каналі.
- 3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 15:57
Всякое может быть. Некоторые владельцы клубов очень сильно переживают за сельских пенсионеров, некоторые, которые согласились быть в телепуле, совсем не переживают. Сволочи, что сказать...Будут показывать на житомирском канале матчи Динамо, буду смотреть на житомирском. Лишь бы показывали и за адекватные деньги.
- -2
-
MyDoom .(MyDoom)
- Наставник
11.05.2023 16:18
Треба щоб держава оплачувала трансляції і платила зарплати футболістам, щоб зняти з власників клубів тягар підтримки пенсіонерів.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 17:12
А почему только трансляции надо оплачивать государству? Куда важнее для пенсионеров чтобы государство оплачивало им лекарства, лечение, продукты, одежду, отдых и т. д. И надо ещё чтобы государство платило зп всем тем, кто работает в частном секторе и чьи товары и услуги нужны пенсионерам. Вот тогда пенсионеры заживут. Правда это все такая же утопия как и коммунизм, но это не важно, главное проявить заботу о пенсионерах. На словах. Не отвечая за слова.
- -1
-
MyDoom .(MyDoom)
- Наставник
11.05.2023 20:11
Взагалі не повинно бути ніяких пільг, субсидій, безкоштовного проїзду в транспорті - бо це все потрібно для відмивання грошей з бюджету, краще ці гроші витратити на збільшення пенсій.
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
11.05.2023 20:34
Ну насчёт способов отмывании денег вам виднее. Я не в теме. Замечу, что те или иные льготы есть во многих странах до которых Украине очень далеко. И которые принято назвать цивилизованными. Бесплатно ничего не будет развиваться, не только футбол.
- -1
-
Dfkthbq Mily(Kerbs)
- Старожил
11.05.2023 09:37
Уникальное предложение - это единственное что-ли? Других предложений нет. Опять будет тендер с одним претендентом.
- 2
-
Сергій Зарубін(zarubin)
- Старожил
11.05.2023 09:33
Сетанті, від душі-збанкрутувати!
- 4