Легендарний форвард київського «Динамо» Ігор Бєланов розповів в інтерв’ю Josimar Football, як починав грати у футбол в Одесі.
— Я любив цю гру відтоді, як мене возили у візку. Я цілими днями бігав за м’ячем. Я робив перерви тільки тоді, коли лягав спати. Я навчився грати перед своїм будинком. Ніхто не вчив мене грати у футбол. Мій тато загинув в автокатастрофі, коли я був зовсім маленьким. Я залишився тільки з мамою. З першого до восьмого класу я навчався в школі-інтернаті. Це була не спортивна школа. Ти не уявляєш, через що я там пройшов. Нікого з моїх однокласників того часу вже немає серед живих. Жодного! Усі вони стали засудженими або наркоманами.
Мені пощастило більше за інших. Мене врятував футбол. Пам’ятаю, моя бабуся малювала стовпчики крейдою на стіні. Саме так я тренував свої удари. Може, тому мені й доводилося пізніше виконувати пенальті за збірну (сміється). Коли мені було сім, я взяв годинник і пробіг по нашому задньому двору близько 30 метрів. Я хотів подивитися, скільки секунд мені знадобилося, щоб це зробити. Я любив бігати, бути швидким, як стріла. Ще я лазив по деревах, бігав босоніж, був спритним і мав фізичні дані. Я ніколи не здавався, я хотів перемагати, що б не робив. Я здобув свою освіту на вулиці, в районі Модованка в Одесі.
У Шевченка і Блохіна були гарні вчителі, і вони ходили до гарних шкіл. У мене цього не було. Коли мені було 18 чи 19 років, я працював будівельником, і в мене була зарплата 200 рублів. На ті часи це були хороші гроші. Але я вважав за краще грати за «Чорноморець», де у нас, молоді, зарплата була 60 рублів. Якби я вибрав гроші, я б не виграв «Золотий м’яч», — сказав Бєланов.
Нет ничего удивительного в том, что в интернате из обычных нормальных детей делали уголовников, к сожалению, при "совке" такова была система "обучения"....
Очень жаль, что Беланов сам отказался балотироваться Главой ФФУ/УАФ в качестве альтернативного кандидата и вместо этого вошёл в банду Павелко!
классный был футболист
гордость страны !
Это я серьезно.
Игорю долгих лет!
Беланову сейчас только 62 а уже никого из одноклассников нет в живых. Судя по тому как мы видим ухоодят из жизни 40-50 летние благополучные украинские спортсмены, дело не в особенностях его школы, это к сожалению похоже на нехороший тренд. Качество жизни - стрессы, социальная среда, уровень медицины ?
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Чим амбіційніші заяви, тим менша ймовірність визнання своєї неправоти...
а вже вибачення...
Что касается Ньюкастла вот моя прямая цитата "Ньюкасл закончил прошлый чемп 11, кем он будет в следующем евросезоне покажет только конец этого сезона." то есть никакой жесткой позиции по Ньюкастлу не было - войдет он в еврозону или нет это вообще дело пятидесятое, и покажет только конец сезона. Главная моя позиция была в том что Мудрик туда не перейдет в этом трансфере, так это и произошло.
Поэтому клоуны (и Богушевского в данном случае я не имею в виду) со своими влажными фантазиями могут продолжать идти по курсу русского военного корабля но уже более торжествено !
У даному конкретному випадку Ви і не повинні вибачатися. Принаймі, визнати, що помилилися в оцінці Ньюкасла... Кожен має право на власну думку, навіть, якщо вона помилкова.
Я не вникав: сподіваюся, в тому випадку на персональні образи не переходили? :-)
Я писав про загальну тенеденцію на сайті.
Это не разные вещи. Огромное количество динамовцев . игравших в первой команде ушедших из жизни в довольно раннем возрасте 40-50 лет От Белькевича до Радченко (46) и Баля (56). Сюда же можно включить Лобановского (63) - это тоже очень ранний возраст для ухода. Акцент на спортсменах ставился потому что эти люди обычно имеют и достаточный уровень благосостояния, хорошее здоровье и мед обслуживание по самому высокому классу с регулярными медосмотрами. И если среди них такое количество ранних смертей, то что говорить обо всех остальных ? Поэтому это связанные вещи. А если взять общую статистику :
В Україні середня тривалість життя населення в цілому нижча за середній показник у світі.
Про це розповіла директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Елла Лібанова на форумі «Україна 30. Здорова Україна», повідомляє кореспондент Укрінформу.
“На сьогодні в Україні середня тривалість життя не тільки чоловіків, а населення в цілому нижча, ніж середня по земній кулі, враховуючи Африку й інші країни», - зазначила вона, коментуючи оприлюднені на форумі дані про середню тривалість життя в Україні - 63 роки у чоловіків і 73 роки у жінок.
Как видите эти вещи взаимосвязаны, как часть общей картины. И если вспомнить как гнобили Лобановского накануне его ухода в том числе псевдоболельщики - говнометатели - что никакому Луческу не снилось, то социальный фактор играет в этом далеко не последнюю роль,