Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся прощальний матч легендарного нападника в історії світового футболу Євгена Селезньова.
Як повідомляє «Трибуна», учасників цього грандіозного поєдинку було поділено на дві команди — помаранчеві та синьо-біло-блакитні (відповідно до кольорів «Шахтаря» і «Дніпра» — клубів, за які раніше грав Селезньов).
Зустріч, яка без жодного сумніву стане головною подією 21-го століття, завершилася з рахунком 8:8, а в серії післяматчевих пенальті перемогли помаранчеві. Вирішальний 11-метровий удар реалізував сам Селезньов. В основний час українець, якому 20 липня виповниться 38 років, зіграв за обидві команди і забив п’ять голів. Також участь у матчі взяв син Селезньова.
Хет-триком відзначився Адріан Пуканич, дублем — Микола Шапаренко та Артем Федецький. Також гол забив Віталій Буяльський.
У матчі взяли участь представники трьох футбольних поколінь — Даріо Срна, Ярослав Ракицький, Артем Довбик, Олександр Алієв, Андрій Ярмоленко, Артем Мілевський, Микола Шапаренко, Георгій Бущан, Мирон Маркевич, Олександр Рибка, Євген Хачеріді, Руслан Ротань, Сергій Нагорняк, Олександр Назаренко та інші.
Крім того, на поле виходили військові. Зокрема, Давид «Хімік» Касаткін, командир інтернаціонального батальйону «Титан» Ігор «Янкі» Номан, льотчик-винищувач Вадим Karaya Ворошилов, заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Родіон «Рідік» Кудряшов та представники 128-ї окремої бригади.
Додамо, що цей матч також носив благодійний характер — усі виручені кошти будуть перераховані фонду «Незламна Україна», а сума та звіт будуть опубліковані публічно.
На цьому кар’єра легенди завершена. Що ж, доводиться визнати, що світовий футбол осиротів без такого феноменального футболіста, який не тільки своїм талантом, а й неперевершеною майстерністю формулювань затьмарив славу всіх легенд — від Пеле до Мессі.
Главное,что все это шоу пошло на пользу нашей армии.
За поездку в рашку он расскаялся. Причем не только словами,а делами на пользу армии и стране.
Я видел,как дети с Ужгорода все его обступили,обнимали,фоткались. А любовь детей за деньги не купишь.
За Сенькива? Узнав поближе этого персонажа,понял,что бить ему табло там очередь выстроилась. Там и Алиев,Денис Попов,Костышин,пол Колоса...
Ну вроде всё. Селе удачи в послефутбольной жизни.
Р.С. Буяльский в оранжевой кротячей форме удивил.
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
07.06.2023 17:49
автор статті у бездарності та гівнометанні переплюнув навіть несенюка
- 1
-
Ігор
- Опытный писатель
07.06.2023 17:13
Стаття в кращих традиціях радянських фельєтонів. І чому такий дотепний автор не поставив підпис?
- 1
-
Юра Марчук(pxeone)
- Читатель
07.06.2023 15:33
Статтю писав якийсь гуморист з кварталу, не інакше. Дуже дотепно, браво!
- -2
-
Vlad Red
- Начинающий писатель
07.06.2023 13:31
Сколько желчи в этой статье...
- 1
-
MilLife !
- Опытный писатель
07.06.2023 13:13
а потом удивляются, почему Селя не любит общаться с журналистами
- 0
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
07.06.2023 13:06
А кто подскажет, кто такой Александр Назаренко?
- 1
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
07.06.2023 10:37
Щось не розумію іронії цієї статті!
- 11
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
07.06.2023 11:06
Погоджуюсь, бо + поставити не можу з невідомих причин.
- 1
-
Володимир
- Читатель
07.06.2023 10:32
Пописано що автор-трибуна.мабуть професійні журналісти трибуни на передові....бо стиль молодшої групи,або навіть ясельної-аж ніяк не підготовчої.
- 0
-
Avery
- Наставник
07.06.2023 12:07
На сайті трибуни є новини про прощальний матч Селезньова, але статті з цим текстом від невідомого автора немає.
- 0
-
Avery
- Наставник
07.06.2023 10:22
Хто автор даної статті?
- 2
-
Олег Олег
- Эксперт
07.06.2023 12:39
Судя по апломбу, - Эрнест Хемингуэй, никак не меньше...
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
07.06.2023 13:59
По штилю "косит" под Аверченко или Зощенко.
- 2
-
Олег Олег
- Эксперт
07.06.2023 15:58
Я о вкладе в мировую журналистику. Он же первый начал Селю к Пеле прикладывать, так пущай сам предъявит миру, что - нибудь уровня испанских военных репортажей Хэма.
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
07.06.2023 16:20
Это я дополнил "литературный" портрет.
- 3
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
07.06.2023 10:22
По стилю написания- вылитый Микола. Уровень сарказма тот же.
- 0
-
Володимир
- Читатель
07.06.2023 09:07
Можу щиро побажати автору данної статті-прощальної про його творчі досягнення в такому ж бездарно-саркастичному стилі.підтримую автора попереднього допису що радість дітей за гроші не купити.
- 4
-
alex1964B
- Наставник
07.06.2023 08:26
Я не прихильник Селезньова.Але чистий сарказм, навіть без натяку на гумор,це вже щось особисте.
- 6
-
Залізничник Васильович
- Старожил
07.06.2023 08:20
Цікаве спостереження, автор статті навіть не підписався своїм імʼям. Стидається чогось чи боїться?
- 9
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
07.06.2023 08:07
К чему сарказм? Я в свое время негативно к нему относился,но этот матч организовал он сам,не клуб,не уаф,за свои бабки. То что перечисленные выше первые люди нашего футбола разных поколений приняли участие в матче говорит о том,что Селя был уважаемым человеком в футбольной среде. Был бы го...он,то не приехали бы. Плюс были воины. Я видел в соцсетях фотки,что он волонтерил,привозил машины на фронт с Федецким. То,что он позер,ну есть такое.
- 13
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
07.06.2023 08:07
Невзирая на моё, мягко говоря, не положительное мнение о фронт-мене события... Если честно, приходится с сожалением констатировать то, что сарказм плавно перетёк в какое-то злорадное издевательство...
- 8