У неділю, 2 липня, в одному з матчів 1/4 фіналу Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України зустрічалася з Францією. Поєдинок проходив у румунському Клужі.
Євро-2023 (U-21). 1/4 фіналу
Франція (U-21) — УКРАЇНА (U-21) — 1:3 (1:2)
Голи: Шеркі (19) — Судаков (32 пен., 44), Бондаренко (86)
Україна (U-21): 12.Трубін — 6.Сич, 16.Батагов, 4.Таловеров, 2.Вівчаренко — 17.Бражко, 21 Бондаренко (К) (5.Желізко, 88) — 20.Кащук (14.Назаренко, 59), 22.Судаков, 10.Мудрик (15.Брагару, 78) — 18.Криськів (9.Сікан, 59).
Франція (U-21): 16.Шевальє, 20.Калюлю, 2.Сімакан (12.Жандре, 72), 14.Люкеба, 5.Нкунку, 6.Ле Фе, 8.Якере (К), 18.К. Тюрам (15.Адлі, 72), 17.Баркола, 10.Шеркі (9.Калімюендо, 80), 11.Гуйрі (21.Ваї, 72).
Таким чином, молодіжна збірна України вийшла до півфіналу Євро-2023 (U-21), де зіграє з Іспанією. Цей поєдинок відбудеться найближчої середи, 5 липня, і пройде в Бухаресті. У другому півфіналі молодіжного чемпіонату Європи зійдуться Ізраїль та Англія.
Крім того, вийшовши до півфіналу Євро-2023 (U-21), молодіжна збірна України виборола путівку на Олімпіаду-2024, де також зіграють нинішні молодіжні збірні Франції (на правах господині Ігор, які відбудуться в Парижі), Іспанії та Ізраїлю.
-
Дмитро
- Начинающий писатель
03.07.2023 14:51
Поклали три голи з витриманою холоднокровністю, як на тренуванні.
- 3
-
Чайка Дніпровська(KONOTOP1973)
- Старожил
03.07.2023 14:44
Скажу чесно: навіть не мріяла... Але, коли сьогодні зупиняєшся серед якихось чергових завалів на роботі і починаєш усміхатися, то розумієш, що вчора трапилось щось дуже-дуже гарне ... Давайте мріяти!
- 6
-
A G (Toha111)
- Начинающий писатель
03.07.2023 13:32
- 3
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
03.07.2023 13:26
Молодці!
- 3
-
Сергей И.(sergo-78-78)
- Эксперт
03.07.2023 12:54
МОЛОДЦЫ ребята сборная U21 Украина!
- 3
-
Юрий katso
- Наставник
03.07.2023 11:23
Франция,как хозяин ОИ, Украина,Израиль, Испания. А с Англией что не так?
- 1
-
Артур Китнюк(archibaldo)
- Наставник
03.07.2023 12:09
С Англией все прекрасно, но на Олимпиадах участвует не она, а сборная Великобритании, которую либо созывают, либо нет. С 1972-го по 2012-й не созывали. В 2012-ом созвали, потому как игры были в Лондоне. Великобритания проиграла в 1/4. После этого не созывали. А так, за все историю данной сборной - два золота в далеких 1908-ом и 1912-ом.
- 3
-
Галас Оксана
- Наставник
03.07.2023 11:22
УРА!!! І до півфіналу вийшли, і на Олімпіаду їдемо! Виявляється, Ротань не такий вже й поганий тренер. Молодці, підняли настрій у важкий час. Вперед за медалями! Слава Україні!
- 3
-
Руслан Жук
- Эксперт
03.07.2023 10:52
Я мало цікавлюсь іншими видами спорту. Нарешті буде за кого вболівати на Олімпіаді!
- 3
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
03.07.2023 10:10
Це був мультфільм "Як козаки мушкетерів порвали"
- 4
-
L F(Leonard)
- Эксперт
03.07.2023 09:18
Суддя в цілому непогано відсудив цю гру, але Вівчаренку явно дав ліву жовту картку. З кількох ракурсів було прекрасно видно, що наш гравець чисто зіграв у підкат, а француз в"їхав у Вівчаренка, коли останній навіть встиг прибрати ноги.
- 7
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
03.07.2023 09:14
Сборная Украины показала просто классную игру. При этом, противник был очень сильный и даже сумел первым открыть счёт в этой игре. Но настрой игроков сборной Украины был на столько победным, что уже в первом тайме команда сумела забить два мяча и доказать своё преимущество. Во втором тайме сборная Украины сумела забить ещё один гол и самое главное, сумела отстоять свои ворота в неприкосновенности во время отчаянного штурма французов, пытавшихся спасти своё положение. Сборная Украины не просто победила, она выбила из турнира одного из главных претендентов на звание чемпиона Европы. Честь и хвала за такую игру.
- 4
-
Nauhnar
- Наставник
03.07.2023 21:33
спасибо за пересказ игры )
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
03.07.2023 09:10
Заслужена перемога. Бажаю і далі рухатись так впевнено.
- 4
-
А. Иванов(haa12)
- Наставник
03.07.2023 09:03
Історичне досягення! Б Р А В О! Окремо радий за Мудрика, що далі працює та впевнений в своїх силах!
- 3
-
Олександр Аннєнко(gorra77)
- Начинающий писатель
03.07.2023 08:57
Не очікував від Ротаня, що зможе так підготувати команду, приємно здивований!!! Дякую команді за такі, дуже потрібні в наш час, супер позитивні емоції!!!
- 3
-
Alex_Reef -(alex_reef)
- Наставник
03.07.2023 08:50
Я в захваті! Молодці!
- 3