Захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко близький до того, щоб продовжити кар’єру в англійському «Бернлі», повідомляє UkrFut24.
За інформацією джерела, такий трансфер може відбутися вже найближчим часом.
«Бернлі» в період літнього міжсезоння перебував у пошуку лівого захисника. Минулого сезону на цій позиції в команді виступав орендований у «Челсі» Іан Матсен, але лондонський клуб повернув його до своїх лав.
У результаті, «Бернлі» зупинив свій вибір саме на Вівчаренку.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 21-річний динамівець також перебуває у сфері інтересів «Порту».
Що ж стосується «Бернлі», то цей клуб за підсумками минулого сезону виграв Чемпіоншип (другий за рангом англійський дивізіон) і тепер виступатиме в АПЛ.
Ну, і крім того, молоді футболісти будуть зацікавлені в рості своєї футбольної майстерності.
-Слава Україні!God Save the King!
Цыганкова, например, очень удачно продали. Хотя он не имеет никакого отношения к "залежавшемуся товару")) Просто чел потерял уже всякую мотивацию играть в УПЛ. Вот таких футболистов действительно надо продавать.
Вот только жаль, что не на всех есть спрос;)
А залежавшийся товар действительно сложно продать - здесь я согласен на все 100!
Как же не любят правду на этом сайте )
Тем не менее, в предсезонку писать, кроме как о трансферах, не о чем.
-Англія третій раз стала чемпіоном серед молоді-21, і цей успіх перший з 1984 року!(при тому що турнір проводиться кожні два роки)
-до чого це я виклав, маєте догадатись що то якраз результат "правила" яке має відношення до розвитку англійського юнацького-молодіжного футболу..
Но тут уж привлекательность внутреннего чемпионата и клубные успехи для англичан значит больше, чем относительные неудачи сборных. Рынок диктует свои правила.
В скромных по футбольному рынку странах это правило действует с обратным знаком - в ущерб клубам, становящимся источниками игроков топ-лиг, и с колоссальным плюсом для сборных.
Но повторяю, все это не волюнтаристские решения боссов, а требования рынка. Наш футбол жил не по средствам, будучи игрушкой олигархов в одной из самых бедных стран Европы. Тем самым создавая для зрителей ложное впечатление успешности. Сейчас вынужденно ситуация переворачивается.
-якщо ви не в темі і ліньки гугель помучити то для чого стільки пустопорожнього викладати?
-ринок...футольний ринок і т.п а де ж про брексіт чи "ринок диктуєт свої правила" а у бритів виявляється ще є профсоюз футболістів і коли уже дійшло до легіонерів то нині по балах за легіонера і ось найбагатші англійські клуби не мають проблем з отриманням підтвердження для своїх гравців легіонерів. ..
варто збільшити розмір трансферу або запропонувати велику зарплату футболісту, і необхідні 4 бали зі Списку А будуть у кишені. не в останню чергу через подібну практику ми спостерігаємо як у кожному новому сезоні збільшуються заробітні плати гравців та суми їх трансферів. ...
відповідно, необхідний відсотковий поріг з кожним роком стає дедалі вищим, що призводить до складнощів у здійсненні трансферів клубами з меншими фінансовими можливостями. ..
для таких команд єдиним шляхом отримання підтвердження своїм іноземним футболістам залишається набір балів зі списку Б.
___
его утверждение про % игр за сборную устарело, после брекзита там новые правила.
___
рейтинг Governing Body Endorsement (GBE). Это подтверждение Руководящего совета уровня потенциального новичка АПЛ. Если раньше достаточно было иметь определённый процент игр за свою сборную, то теперь всё гораздо сложнее.
Для каждого футболиста рассчитают его индивидуальный балл. Претендовать на трансфер смогут только те, чей рейтинг по системе GBE окажется не ниже 15 баллов. Если меньше, но не ниже 10, вопрос решает специальная комиссия.
а то я подібне був нашкрябав чому Зінченка терміново дебютували у тому програному матчі збірної Фоменка і стільки було патичків як ті що Кох перший описав...:)))
-будь-який іноземний футболіст має отримати відповідний візовий дозвіл на в'їзд на територію Сполученого Королівства. Існує п'ять категорій віз, залежно від мети переїзду. для футболістів можливі два шляхи: подача на категорію Tier 2 Sportsperson (стандартна робоча віза) або Tier 5 Sporting (тимчасова робоча віза).
документом при подачі на обидві категорії віз є підтвердження працевлаштування керівним спортивним органом ... для британських футбольних клубів таким органом є ФА профспілки .
отримання- підтвердження- від ФА – процедура нелегка, яка потребує подання великого пакету документів та математичних підрахунків.
-І тому ви правильно помните що аж до 2015 року рішення ФА про видачу -підтвердження- базувалося лише на одному критерії, а саме на відсотку зіграних офіційних матчів за національну збірну країни: за останні два роки футболіст мав зіграти 75% ігор. ... такий високий поріг значно турбував переходи багатьох гравців, а тому англійські футбольні команди часто стикалися з відмовами керівного органу.
-у таких випадках подавалася апеляція, в якій клуби наводили всі доступні аргументи, чому гравець посприяє зростанню рівня футболу в країні. Як показує статистика, майже 80% випадків апеляція була успішною, а тому система здавалася своєрідним фарсом. У зв'язку з цим у 2015 році ФА провело суттєві реформи.
Минусы очевидны - клуб теряет перспективного игрока в преддверии сезона.
Плюсы тоже - конкуренция в АПЛ способствует повышению класса игрока и соответственно его ценности для сборной. Успешные трансферы повышают интерес за рубежом к Динамо и в целом для Украины и соответственно перспективу для молодежи. В конце концов, вся Восточная Европа работает на топ-лиги, да и Бельгия с Голландией тоже. И сборные только выигрывают, а перспективная молодежь получает шанс в ротации.
В конце концов для клуба это вопрос как выгоды, так и перспективы. Тенденция последних лет свидетельствует скорее о том, что факс заработал.
Но я не уверен, что команда, которая явно будет бороться за выживание (читай: 2/3 игр находиться в обороне) захочет иметь у себя молодого и совершенно "не обстрелянного" защитника. Как он выступит, например, против Салаха или против его одногодки Сака, или против гиганта Кулушевски (который в свои 23 уже под 30 игр за основу сборной Швеции оттрубил!)?
Не... не верится
Но чем чёрт не шутит...;)
В чем скрытый смысл схемы?
-в Англії оіфіційно вибачились перед Арсеналом за те що арбітр вар допустив помилку яка вплинула на результат і нині той арбітр навіть до дитячого футболу не має ніяких прав...
-так що "смисл схеми" спитайте у Миколенка та "щасливчика" Матвієнка у якого с'імя знаходиться в Англії ...
Ну, ладно бы продали за ХОРОШИЕ деньги, а взамен приобрели кого-то толкового. Тогда - ДА! А продавать ради продажи... Так всё равно ж не нам деньги идут, а Суркису))) Нам-то, болельщикам, что с этого?)) Да и мы(ДК) - не Аякс. Это там ротация происходит практически безболезненно. А у нас любая продажа игрока ведёт только к ослаблению команды((
-але "факс" прийшов таки з Туманного Альбіону де українські ліві-крайні захисники на гарному слові...
але ж до чого таки " цілком „мемний“ у кіноіндустрії" до Бернлі то мабудь сам автор ребусу десь бухнув..:))