Нападник донецького «Шахтаря» Данило Сікан в інтерв’ю телеграм-каналу «ТаТоТаке» розповів, кого вважає своїм головним конкурентом в боротьбі за титул найкращого бомбардира чемпіонату України сезону-2023/24, що стартує вже сьогодні.
— Кого бачите серед своїх головних конкурентів?
— Влада Супрягу.
— Серйозно? Але ж він навряд чи з’явиться на полі до осені…
— Може й так, але Влад — дуже добрий хлопець. Бажаю йому удачі. Крім того, назву Артема Довбика, якщо, звісно, не поїде за кордон. А ще — Влада Ваната.
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
28.07.2023 14:21
Хлопчина із завищеною самооцінкою.
- -2
-
Юрий (Wolf)
- Опытный писатель
28.07.2023 13:34
Я гадав він розумніший, а ні дурень.
- -3
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
28.07.2023 13:31
Очень просто: достаточно будет одного гола :).
- 0
-
Ба вовна
- Старожил
28.07.2023 13:18
Сікан точно за звання кращого бомбардира боротися не буде.
- 1
-
Jeka Sidor(mal4utan)
- Старожил
28.07.2023 12:34
Хорошо хоть не Милевский с Шацьких...
- 1
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
28.07.2023 13:26
)))))
- -2
-
Борис
- Наставник
28.07.2023 11:47
Так как Сикан забивает, для него конкурент любой нападающий чемпионата. По-моему вопрос несколько не по адресу.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
28.07.2023 11:41
Ясно, конкурент у нього той, хто не грає.
- 0
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
28.07.2023 11:20
Что это было?
- -3
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
28.07.2023 11:25
Но если он считать, что вряд ли сможет забить в ЧУ больше 1-го мяча, то, тода да - в этом случае Влад ему действительно конкурент))
- -2
-
Олександр Гавриш(gavrich)
- Опытный писатель
28.07.2023 14:58
Справжній кротячий троллінг, "приколовся", над Супрягою, що його характеризує як людину не з кращого боку.
- -2
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
28.07.2023 11:08
Владу було б ото в Полісся себе запропонувати. Там і команда більш-менш з амбіціями, і дядя Юра вміє нянькатися з такими що застрягли у дитинстві.
- -6
-
Черкаський вареник
- Наставник
28.07.2023 10:57
За яке місце в списку бомбардирів він з Супрягою беде боротись?; Першим буде Ванат,і це не побажання а так і буде
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
28.07.2023 10:49
Хороший парень ещё не есть футболист
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
28.07.2023 10:46
Юморист.
- 3
-
Фёдор
- Наставник
28.07.2023 10:43
Во времена Пеле одного бразильского футболиста спросили кого он считает лучшим футболистом мира. Он ответил что нас несколько.
- 1
-
Andrewuus_1978
- Старожил
28.07.2023 10:34
Супряга по Італії спеціалізується))))))
- 0