«Динамо» розглядає варіант із тим, щоб не повертатися до України, якщо команді вдасться пройти у плей-оф кваліфікації Ліги конференцій. Про це повідомляє журналіст Піотр Шльонка.
«За моєю інформацією, у разі виходу в наступний раунд, київське "Динамо» не повернеться в Україну і перенесе матчі УПЛ. Це лише плани, багато чого може змінитися — включно з поразкою від «Аріса», — написав Шльонка у своєму телеграм-каналі.
-
Олександр Зарецький
- Старожил
12.08.2023 00:02
Все буде простіше. Нічия та повернення додому.
- -1
-
Сергеич 55
- Наставник
11.08.2023 21:34
Час от часу не легче... Скоро вообще от народ от футбола отлучат...
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
11.08.2023 19:40
Тоді, може, їм краще взагалі стати "румунами", як їхній "коуч" - тоді не прийдеться в Україну повертатися взагалі? Старий хитрий румунський циган - коли ти вже підеш в свою Румунію? Адже Динамо з тобою просто деградує... Чи ще не виконав своєї головної місії - опустити Динамо так, як це не зміг зробити ніхто? Такої ганьби, як з цим "коучем", київське Динамо, вважаю, не знало навіть у найгірші часи своєї історії. Доки?
- -3
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
11.08.2023 17:23
Да ,согласен что в автобусе трудно ехать долго.Но.Почему не играть игры чемпионата на западе страны?Играют ведь без зрителей.Просто нужно обмозговать всё хорошо.За тренера уже не говорю.
- -1
-
Фёдор
- Наставник
11.08.2023 16:50
Есть предложение пока Динамо будет играть в Лиге Конференций, нам во всех турах ЧУ присуждать победу. А если серьёзно, то этот маразматик Луческу уже не знает что он в футболе делает. А яиц нет чтобы уйти.
- -1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
11.08.2023 18:28
Фёдор ты не прав , как раз он и высиживает золотые яйца
- 1
-
alex1964B
- Наставник
11.08.2023 16:50
Залишаться в таборі в Румунії,і будуть Луческу називати не містер,а пан барон.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.08.2023 16:21
Днепр Ворскла свои игры переносили ... Кроты постоянно переносят... в чем вообще вопрос. Если "соперники Динамо" в УПЛ согласятся какие проблемы???
- 1
-
Джон Уик
- Старожил
11.08.2023 15:44
Уморили своим " нам тяжело играть через 3 дня на 4"..За свои раздутые не рыночные зп небось так не ноют,мол чего это мы больше получаем чем сопоставимые с нами по уровню мастерства игроки с других чемпионатов
- -2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.08.2023 16:13
Джони, а ты попробуй проедь автобусом Киев- Львов... потом собакой до Мукачево, а там на 3й день 12 кругов по местному стадиону...
- 2
-
Залізничник Васильович
- Старожил
11.08.2023 16:23
Все це вірно, грати у таких умовах дійсно важко, це факт. Але здається команда сама аж занадто у це повірила і зняла із себе відповідальність за результат.
- 3
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
11.08.2023 17:21
Болеть намного легче с миллионом на банковском счету.
- -3
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
11.08.2023 19:43
Може, хлопцям на фронті легше? Там же вони на автобусах не роз'їжджають..
- -2
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
11.08.2023 15:36
Команді потрібні зміни. Причому - у всіх аспектах діяльності. Якщо цього не відбудеться - це дорога в нікуди.
- 0
-
Kyiv Match
- Старожил
11.08.2023 15:31
- -2
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
11.08.2023 15:18
В прошлом году было предложение играть матчи за рубежом , чтобы сохранить легионеров и клубы.
- 1
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
11.08.2023 15:12
Джерело: «Динамо» планує не повертати до України Луческу, якщо не пройде у наступний раунд Ліги конференцій
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.08.2023 16:22
не воруй идеии !!! )))
- -1
-
Vladimir Shevchenko
- Наставник
11.08.2023 15:09
Ага, уже и вышли в слудующий раунд и с упл договорились... Может, сразу подавать заявку на участие в чемпе Румынии?
- -3
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
11.08.2023 16:24
А интересное предложение... румыны нам согласятся предоставить место за счет их квоты в еврокубках? УЕФА утвердит?
- -1
-
Vladimir Shevchenko
- Наставник
11.08.2023 16:27
Румыны предоставили нам Луческу... даже не знаю, благодарить или нет? А в еврокубки еще попасть надо... наверное, лучше через Андорру пробовать... )))
- -2
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
11.08.2023 15:05
Надоело всё это... Опять не знали, что будут переезды?
- -1
-
Your Face
- Наставник
11.08.2023 15:01
Що за херня???
- -4