Авторитетне видання GOAL опублікувало список найбезглуздіших трансферів у 2023 році.
Перехід Михайла Мудрика з «Шахтаря» в «Челсі» за 89 мільйонів фунтів стерлінгів потрапив на другу позицію. На першому місці — нещодавнє підписання «Челсі» Мойсеса Кайседо з «Брайтона» за 115 млн.
1. Мойсес Кайседо («Брайтон» — «Челсі», 115 млн фунтів стерлінгів);
2. Михайло Мудрик («Шахтар» — «Челсі», 89 млн фунтів стерлінгів);
3. Малком («Зеніт» — «Аль-Хіляль», 60 млн фунтів стерлінгів);
4. Деклан Райс («Вест Гем» — «Арсенал», 105 млн фунтів стерлінгів);
5. Расмус Хойлунд («Аталанта» — «Манчестер Юнайтед», 73 млн фунтів стерлінгів);
6. Ромео Лавія («Саутгемптон» — «Челсі», 58 млн фунтів стерлінгів);
7. Кай Хаверц («Челсі» — «Арсенал», 65 млн фунтів стерлінгів);
8. Мейсон Маунт («Челсі» — «Манчестер Юнайтед», 60 млн фунтів стерлінгів);
9. Енцо Фернандес («Бенфіка» — «Челсі», 107 млн фунтів стерлінгів);
10. Гаррі Кейн («Тоттенгем» — «Баварія», 100 млн фунтів стерлінгів).
-
Nik Tor(tornik)
- Старожил
20.08.2023 02:55
З усього списку, я найбільше не розумію трансфер Райса. За такі гроші, цей най безглуднішний.
- -1
-
Сергій Бєлік
- Старожил
19.08.2023 20:54
В рейтингу найбезглуздіших рейтингів, рейтинг від авторитетного видання GOAL зайняв би перше місце…)
- 0
-
Avery
- Наставник
19.08.2023 17:07
Якийсь безглуздий рейтинг, враховуючи наявність в ньому Кейна і Райса.
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
19.08.2023 16:40
Мурзік вже майже легенда.....мемів))
- 0
-
DK forever
- Наставник
19.08.2023 16:09
ага....наконвертували тут,туди-сюди а потім ще навпаки і все намалювали в фунтах..:)
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
19.08.2023 16:07
Кайседо и Лавиа ещё ни одного матча за Челси не сыграли, Кейн забил во втором оф. матче за Баварию. Бред какой-то.
- 0
-
de Boshir
- Старожил
19.08.2023 15:14
Я бы в таблице рейтинга рядом с фамилией Мудрик в скобках "прорекламировал" фамилию полоумного, который невзирая на рейтинги до сих пор не устаёт бронелобо твердить, что Мудрик стоит больше 100 млн.
- 0
-
Vlad Red
- Начинающий писатель
19.08.2023 15:10
Таблица ни о чём. Треть игроков пока сыграли 0-1 матч
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
19.08.2023 16:13
Д. Райс должен был заменить в Арсенале ушедшего Г. Джаку. Практически не сомневаюсь, что успешно заменит и усилит центр поля Арсенала.
- -3
-
argon
- Наставник
19.08.2023 14:49
ржавые еще тот мудрик
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
19.08.2023 14:40
Тільки давайте не будемо переходити на тему про динамівську селекцію
- -1
-
Ба вовна
- Старожил
19.08.2023 14:30
Що до Мудрика то розчарування зрозуміло. Але Кайседо ще навіть першої гри не зіграв, а вже у голові рейтингу. Кейн вже забиває за Баварію і цілком може стати найкращім придбанням німецького клуба на багато років, але теж у цьому списку. Як автор визначив що ці трансфери безглузді якщо сезон лише зараз почався?
- 3
-
011010010001
- Наставник
19.08.2023 14:27
авторитетные эксперты с диванов составили рейтинг.
- 1
-
MilLife !
- Опытный писатель
19.08.2023 14:14
посмотрев на рейтинг, понимаешь, что то в Челси не чисто
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
19.08.2023 13:50
Причем нелепость подобных трансферов нарастает год от года и становится систематической.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
19.08.2023 16:20
Вы ещё владельцам клубов из этого бредового списка не рассказывали кого и за сколько им покупать, как упал класс футболистов, как деградируют их тренеры. Вот они серые и убогие нелепостями из года в год занимаются...
- 0
-
Влад Влад(vlad01)
- Читатель
19.08.2023 13:22
Напрошується висновок, що в Челсі безглузда селекція
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
19.08.2023 13:58
...або фінансові мутки...
- 4
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
19.08.2023 14:26
..спадок від абрамовича.
- 3