Київське «Динамо» займається пошуком нового спеціаліста, який стане наступником Мірчі Луческу на посаді головного тренера клубу, стверджує «Спортивка».
За інформацією джерела, вірогідним кандидатом на пост керманича «Динамо» серед низки інших є наставник «Чорноморця» Роман Григорчук. Таку кандидатуру підтвердили особи, наближені до «динамівців».
Президент столичного клубу Ігор Суркіс дасть змогу допрацювати румунському фахівцю до завершення сезону-2023/2024. У «Динамо» сподіваються на успіх киян на чолі з Луческу в УПЛ, враховуючи виліт з єврокубів, який дає можливість зосередитись на внутрішньому чемпіонаті. До того ж клуб не має намірів звільняти румуна через велику компенсацію в разі потенційного розірвання угоди з тренером.
Варто взяти до уваги ще один прикрий факт — «Металіст-1925» не єдиний клуб чемпіонату України, у якого бізнес власників постраждав внаслідок обстрілів рф. До таких команд належить і «Чорноморець», тому вже найближчим часом «моряків» може очікувати різке скорочення у фінансуванні. Тож можливий відхід Григорчука після завершення сезону виглядає цілком закономірним…
-
Виктор Насташенко(OneVi)
- Наставник
04.09.2023 13:38
Я верю только в Вернидуба..
- 0
-
Alex El
- Старожил
04.09.2023 01:45
Григорчук - хороший тренер, но Вернидуб лучше, пожалуй самый лучший из украинских тренеров. В Заре у него каждый год продавали треть команды ведущих игроков, приходили новички, но тем не менее команда играла! В Белоруссии львиная заслуга, что Шахтер (Солигорск!) стал чемпионом - его! Он поставил игру команде, прошел большую часть чемпионата, и передал команду идущую на первом месте (...тому же Григорчуку...) А как играл в Лиге чемпионов его Шериф..!!! При этом ни в одной из команд у него не было игроков уровня Фернандиньо, Д.Косты, Жадсона, Мхитаряна и др. какие были у Луческу... Помимо умения и опыта у Вернидуба есть еще зашкаливающая харизма! Надо с ним договариваться!
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
02.09.2023 21:16
Намёки тонкие на то, чего не ведает никто. Сначала Луческу должен уйти.
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
02.09.2023 19:43
Это всего лишь предположение.а действительность очень неприглядная.
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
02.09.2023 13:30
Это сообщение не несёт никакой мало-мальски серьёзной информативности и не имеет даже имени автора. Сказано: по информации источника. Какого источника? Кто источник? Вот и получается, что это просто чьё-то предположение, которое маловероятно, что состоится, а скорее всего не состоится.
- 3
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
02.09.2023 12:05
чим кращий Григорчук від Луческу ??? як мінімум він молодший за нього в 2 рази ! далі Григорчук уже звик робити нікчемні команди в середняка тобто звик робити з гівна цукерку !! до таких ефективних тренерів я можу запропонувати Юрія Вернидуба !!! Григорчук пройшов і крим і рим він дуже мотиваційний і амбіційний тренер який вижимає по максимуму з гравців а це означає лише те що він заставить всіх гравців працювати на полі на повну ! оце і є запорука успіху в
- 1
-
Володимир _W
- Наставник
02.09.2023 11:44
Григорчук был в туалете, когда услышал об этом:-)
- -1
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
02.09.2023 07:58
В некоторых СМИ появилась информация что Луче поставлена задача выиграть ЧУ и если будет ясно что это невыполнимо он будет уволен.
- 3
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
02.09.2023 06:59
Григорчук_Вернидуб_Скрипник, святая троица вечных претендентов. Спасибо, что хоть Маркевича перестали впоминать всуе
- 4
-
ROSSI .
- Опытный писатель
02.09.2023 03:34
а ще цікавим варантом був би Йовічевіч)) от хто б викладався щоб Шахтарю пояснити хто вони і де )))
- 3
-
Міша FCDK
- Опытный писатель
02.09.2023 09:48
Йовічевіч норм варіант
- 1
-
Иннокентий Разумовский(ajax76)
- Старожил
02.09.2023 10:06
До речі так..а чого ніхто не каже про повернення Йовічевича??..
- 0
-
Галас Оксана
- Наставник
02.09.2023 10:15
ВІн вже тренує клуб в Саудівській Аравії.
- 1
-
Сніжана Котенко(snig)
- Начинающий писатель
01.09.2023 23:58
Цікаво, а сам Григорчук про це знає?
- 3
-
Дмитро
- Начинающий писатель
01.09.2023 23:09
Ці гравці, що сьогодні в Динамо, вважають себе недоторканими і, відповідно, будуть плавити будь-якого тренера, який захоче наступити їм на мозоль.
- 1
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
01.09.2023 22:40
Ні Григорчук, ані Вернидуб ніколи в Динамо не будуть. Бо вони дуже "неприємні" для президента постаті. Такі мовчати не будуть та повикидають увесь мотлох з клубу якщо їм це дадуть, але Суркіс ніколи в житті на це не піде. Я вже думаю хай він те Динамо дочці віддасть, чи шо. А раптом вона виявиться розумнішою за татка та найме на роботу справжніх фахівців, а не минулих гравців без амбіцій та яєць
- 2
-
Андрей
- Наставник
01.09.2023 22:31
А як же Шовковский? Гусев?
- 0
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
02.09.2023 16:19
Так. а в помічники к Хачеріді Мілевського та Алієва ))
- 0
-
Володимир _W
- Наставник
01.09.2023 22:06
Что же это за контракты такие кабальные для Динамо заключаются? Игроков не могут заставить играть, с тренера не могут спросить за поражения. Бардак. Неужели компенсация за разрыв контракта больше зарплаты тренера до конца контракта? Сделайте как итальянцы с Шевченко. Отстранили от тренерской работы, но продолжали платить зарплату.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
01.09.2023 23:41
Те саме подумав.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
02.09.2023 10:00
Выплата компенсации , насколько я помню, никогда не останавливала ИМСа от досрочного разрыва контракта с гл. тренерами Динамо. По всей видимости ИМС и не собирался увольнять Луческу в случае вылета от Бешикташа.
- 2
-
Володимир _W
- Наставник
02.09.2023 11:40
Я это помню, но здесь написано: "До того ж клуб не має намірів звільняти румуна через велику компенсацію в разі потенційного розірвання угоди з тренером." Потому и такой мой комментарий
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
02.09.2023 12:15
Здесь чего только не пишут...
- 0
-
Володимир _W
- Наставник
02.09.2023 13:16
Так я, вроде, читал не с утра:-)
- 0