Вчора, 21 вересня, луганська «Зоря» зіграла внічию з бельгійським «Гентом» (1:1) у першому турі групового раунду Ліги конференцій. Як виявилось, український клуб порушив регламент турніру.
Справа в тому, що усі клуби, які беруть участь у груповому раунді Ліги конференцій, повинні нашити на правий рукав своєї ігрової форми логотип турніру. Однак «Зоря» цього чомусь не зробила.
«Починаючи з групового етапу, нашивка Ліги конференцій УЄФА повинна бути на вільній зоні правого рукава футболки. Це положення стосується всіх клубів, окрім володаря титулу. Значок Ліги конференцій УЄФА заборонено використовувати в будь-якому іншому змаганні або на будь-якій попередній стадії змагання. Багаторазові переможці Ліги конференцій Європи УЄФА (три рази поспіль або принаймні п’ять разів) отримають значок багаторазового переможця Ліги конференцій Європи УЄФА», — йдеться в 58-й статті правил регламенту турніру.
Додамо, що бельгійський «Гент», у свою чергу, не порушив регламент, адже грав із нашивкою ЛК на правому рукаві формі.
-
Ihor pashik#73
- Наставник
22.09.2023 19:16
Оштрафувати УЄФА та тих кацапів, що там працюють! Чи що, скажіть ще, що це Укрпошта винна?
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
22.09.2023 18:38
Первый раз отделаются штрафом
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
22.09.2023 15:53
Как можно нашить то чего нет. УЕФА не предоставило шевроны.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
22.09.2023 15:45
Ось тут (https://dynamo.kiev.ua/news/509108-nachalnik-zari-hochu-uspokoit-vseh-bolelschikov) пояснення від Зорі..
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
22.09.2023 15:35
Детские проколы.Не сколько заработают.сколько штраф выплатят.
- -2
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
22.09.2023 15:04
Вообще конечно ошибка бездарна... Просто Регламентная норма... А вообще, конечно, "реклама" с "продажами" здОрово меняют "расстановки"... Но есть такие, что не поймёшь: плакать, злиться или смеяться.... Помню на ЧМ в Катаре, как-то не сильно фотогенично показали в он эйре инфантино, так транслятору вставили пистон, озвучили "красные линии" и сказали согласовывать "ракурсы" этого говнюка в белых тапочках...
- -3
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
22.09.2023 14:20
В Україні в державних і багатьох приватних структурах працюють свої люди ,які як правило без освіти ,не коипетептні і абсолютно безвідповідальні . Трагедія не в тім ,що така ситуація в функціонарних структурах спорту ,а у всієї держави.
- 3
-
- Phoenix
- Наставник
22.09.2023 14:15
Футболки и трусы надели - уже хорошо.))
- 1
-
ROGER MILLA(V.S.O.P.)
- Эксперт
22.09.2023 13:26
УЄФА надіслала нашивки в Луганськ
- 5
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
22.09.2023 13:11
Техническое поражение 0-3 по регламенту
- -9
-
Serge Ali(serbor)
- Наставник
22.09.2023 13:01
Минетжеров надо гнать поганой метлой!
- -2
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
22.09.2023 12:57
Выглядит как идиотизм со стороны менеджмента Зари. Подождем пояснений. Надеюсь это будут не детские отмазки.
- -1
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
22.09.2023 12:53
И какие санкции для таких случаев предусмотрены? Надеюсь, не техническое поражение?
- 0
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
22.09.2023 12:41
Грёбаный детский сад
- -1