Захисник збірної Північної Македонії Єзган Аліоскі прокоментував гру воротаря збірної України Анатолія Трубіна у матчі відбору до Євро-2024 (0:2).
— Не знаю, чи він найкращий гравець на полі, але він дуже класно відпрацював. Кілька сейвів зробив. Щастя було на його боці. Він класний голкіпер, не знаю, чи можу порівнювати з ним Столе Дімітрієвскі. Не готовий сильно хвалити Трубіна, бо ми просто пробивали в нього і йому було просто це відбивати, — сказав македонець.
-
Болела Болелов
- Наставник
15.10.2023 14:39
Езган Алиоски: «Мы просто пробивали в Трубина и ему было просто»
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
15.10.2023 10:52
Думав, що цей Аліоскі в своєму коменті буде більш об'єктивним...але цього не побачив...
- 1
-
Vadim
- Эксперт
15.10.2023 08:32
Просто пробивали і воротарю було просто !)
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
15.10.2023 00:30
Цілились
- 2
-
Rhodesian -(rhodesian)
- Наставник
15.10.2023 00:21
Действительно, это же так просто для вратаря быть там, где в него все время попадают)
- 4
-
Michael Bekker(Dynamo54)
- Эксперт
15.10.2023 07:05
Это он у Рудакова научился :)))
- 3
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
14.10.2023 23:15
ми просто пробивали в нього і йому було просто це відбивати,
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
14.10.2023 23:12
Взагалі-то однією з основних чеснот воротаря вважається саме вибір правильної позиції... Тоді всі м"ячі будуть летіти в тебе і ти не будеш стрибати заради класних фоток...
- 5
-
Дмитро Володимирович(antiKROT94)
- Наставник
14.10.2023 22:51
Мовчав би вже, весь матч бігав суддям щось розповідав, з Маліною зчепився, програли, май мужності визнати нарешті це!
- 4
-
Сергеич 55
- Наставник
14.10.2023 22:32
Хорошо - били в него, пусть будет так, как ему кажется... Но когда Трубин правой рукой удар почти с угла вратарской перевел на угловой - это как? Это мастерство. А везет сильнейшим. Пусть спросит у игроков Интера. Или Порту...
- 7
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
14.10.2023 22:24
Трубин - умница!
- 3
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
14.10.2023 22:07
Оба вратаря отыграли сильно.. но если убрать сэйвы и перекладины, то могли сыграть и 7:3.. у меня как раз трансляцию отрубило на голе Караваева.. косяк вратаря конечно (ед за матч), играй по мячу, а не рисуй схемы куда полетит и теория рикошета.. Саше шовковскому в память в 99 с голом тарната с 40м.. играл бы по мячу, ушли бы на перерыв 2:0.. настольжи
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
14.10.2023 22:26
Если бы была ничья , то Димитревски никуда не спешил , стоял бы на линии , а так читалась передача он взял и пошел за пивом
- 3
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
14.10.2023 21:47
Я не знаю про яке "счастьє" воно говорить,але моменти Мудрика,Довбика, Яремчука,дві поперечини...в
- 3
-
dani alves
- Опытный писатель
14.10.2023 21:43
- 1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
14.10.2023 21:38
так искусство вратаря во многом и состоит в выборе позиции. Тогда кажется, что мяч просто в него попадает.
- 2
-
Тарас Динаменко(klyopa)
- Наставник
14.10.2023 21:35
Коли польовим гравцям видається, що вони постійно б'ють у воротаря, є однією із характеристик класного голкіпера...
- 7
-
Assertive human
- Наставник