У суботу, 28 жовтня, у матчі 12-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 1:1 зіграло в гостях унічию з ковалівським «Колосом». Зустріч проходила в Ковалівці на стадіоні «Колос». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головних тренерів команд.
Мірча ЛУЧЕСКУ, головний тренер «Динамо»:
— Сьогодні ми втратили два очки. Догравали матч удесятьох, це було досить складно. «Колос» утримував перевагу. Але головне, що мене зараз турбує — це відповідь на запитання, чому арбітр не подивився VAR, коли він ухвалював рішення про вилучення Ваната. Я бачив у тому епізоді контакт захисника «Колоса» на Владиславі. Можна було б подивитися цей епізод на VAR, щоб ухвалити правильне рішення.
У нас сьогодні було багато проблем. Як і в попередніх матчах. У нас молоді гравці, молода команда, але я вимагаю від них дотримання фейр-плей, вимагаю, щоб усе було чесно. А сьогодні в цьому плані в грі творилося щось неймовірне.
Загалом, вийшла інтенсивна, швидка і видовищна гра, незважаючи на дуже сильний вітер.
Жодного запитання Мірчі Луческу від журналістів не було.
Ярослав ВИШНЯК, головний тренер «Колоса»:
— Думаю, що для вболівальників гра вийшла цікавою. Так, може, були відрізки, коли м’яч подовгу затримувався в центрі поля, але загалом обидві команди прагнули перемоги. Звідси стільки гольових моментів і стільки передумов для гольових моментів. Тому, думаю, справді цікавою для вболівальників вийшла гра.
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Колос»
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
30.10.2023 14:26
На жаль наші коменти не читають ніхто з ДК.
- 0
-
Антуан
- Читатель
30.10.2023 12:22
ТРИ матчі - і всі ТРИ коту під хвіст: 2 - ПРОГРАЛИ, остання нічия - по суті це теж програш.
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
30.10.2023 12:06
все тече все міняється...
- 0
-
Raphael Lantsman(raf1952)
- Эксперт
30.10.2023 00:48
Деградация продолжается...
- 0
-
Hetz ЗСУ
- Читатель
29.10.2023 11:12
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
29.10.2023 10:51
Як ніколи, у "Динамо" повне взаєморозуміння між тренером та командою: футболісти не мають бажання грати, а Луческу - тренувати.
- 2
-
Александра Кошко(duska)
- Наставник
29.10.2023 10:09
дураческу и дуркисы пи....сы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- -1
-
viktor serg(sevila)
- Начинающий писатель
29.10.2023 09:47
Не сказал бы, что ребята не стараются, но нет сбалансированности в игре, а от этого и ошибки. Ну кто то их должен "собрать до кучи". Нет рисунка игры. Раньше говорили: вот это стиль Динамо, а сейчас Броуновское движение в основном.
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
29.10.2023 10:54
Особенно Караваев "старался" во втором тайме, то не знает, что с мячом делать, то партнеру мешает, то в оборону не возвращается. "Достойная замена" Ярмоленко.
- -2
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
29.10.2023 07:36
Луческу має вигляд дуже втомленої від життя старої людини, але велика жадоба до грошей не дає йому сміливості прийняти рішення про відставку. Команда стала не керованою, свіжих задумок у керуванні команди не видно, футболісти виходять на поле і грають як вміють, а вміють без чіткої організації гри дуже погано. Тут і казочці кінець.
- 3
-
Черкаський вареник
- Наставник
29.10.2023 00:06
Під час овацій після перемоги над ЛНЗ я написав що грали не дуже,всім не сподобалось Зараз всі пишуть що все пропало і всі г.но і тренер і гравці і президент. НЕ дуже здивуюсь якщо після перемоги над Шахтарем знову підуть суцільні овації Ніяк не зрлзумію це одні і ті самі люди пишуть чи у нас дві команди,одні які підтримують команду а другі добивають Заспокойтесь, не все пропало
- -1
-
Fan Dynamo
- Наставник
29.10.2023 00:05
Блииннн... на турнирную таблицу жутко смотреть; кто в лидерах? А кто задних пасет? Страшній сон?
- -2
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
29.10.2023 07:57
А після гри Динамо з Шахтарем і Кривбасом дивитися на турнірну таблицю буде ще страшніше. Бо "надія" Динамо в нападі Ванат, по своїй дурості і безвідповідальності, ще й буде дискваліфікований.
- -1
-
John Lennon(LevAris)
- Опытный писатель
29.10.2023 00:01
Граждане, не будет Суркис менять Луческу. Война, денег нет, энергосистема не в лучшем состоянии, а это вроде у Суркисов главный доход, соответственно до конца войны ждать вливаний в команду от Суркисов точно не стоит. Потому Луческу доработаем контракт и пойдет, придет кто-то кто сильно много не просит и будет дальше тренировать.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
28.10.2023 23:52
П...ц, ну хоть сегодня я ждал уверенной победы!
- -2
-
Eataw
- Наставник
28.10.2023 23:45
Бавшие динамовцы во все щели сношают молодые "таланты" Динамо! Игорёня- а на фига тебе тогда школа Динамо? Или так задумано?
- 0
-
Lavrin
- Начинающий писатель
29.10.2023 15:00
там талантище підростає в особі воротаря, Не бачили ? Зачекайте, далі буде.
- 0
-
Владимир Максим(Maksim-1)
- Начинающий писатель
28.10.2023 23:43
Кто кого в команде сливает - игроки тренера, тренер команду, или и то и другое, а может еще и третья сила - Суркисы клуб сливают??? Когда же найдется волшебная сила, которая разрубит сей гордеев узел, и приведет до тямы команду и доброе имя клуба?!!!
- 0