Екс-воротар київського «Динамо» Святослав Сирота прокоментував відставку Мірчі Луческу з посади головного тренера «біло-синіх».
«Чесно, не розумію радощів людей. Ви реально впевнені, що з цими юними пацанами у когось нового буде результат? Вони потенційно хороші гравці. Але вони ще юні, у них відсутній досвід.
Безумовно, я буду радий бачити Ігоря Костюка або Олега Гусева, або Олександра Шовковського. Але, на мою думку, про результат без досвідчених гравців поки можна забути.
P. S. До речі, Юрій Максимов. Теж радий був би бачити», — написав Сирота на своїй сторінці странице у соціальній мережі Facebook.
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
08.11.2023 06:15
Как бы мягко указал лученахам на то что они мягко говоря не правы и смена тренера сейчас ничего не решит, все дело в игроках, а молодость здесь не при чем.
- -1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.11.2023 06:55
Мне эти наративы про молодость напоминают какую-то пропаганду про нацистов в Украине. Какая блин молодость? В команде практически нет игроков возрастом младше 20 лет, а в 21 это уже готовый сформированный игрок. На Западе в 20 лет некоторые чемпионами мира становятся, а у нас до 25 - молодой и перспективный.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
04.11.2023 16:16
Они юные не в смысле паспортного возраста: они просто не доросли до взрослого футбола. И вряд ли уже дорастут до него.
- 0
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
04.11.2023 17:05
Золотые слова. Проблема в том, что школа готовит посредственностей, которым до уровня ЛЧ как до Луны.
- 1
-
Галас Оксана
- Наставник
04.11.2023 12:20
Сирота, по-перше, колишній футболіст, який розбирається в футболі краще вболівальників, по-друге військовослужбовець ЗСУ. Тому не варто його ображати, як дехто робить.
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
04.11.2023 12:10
Скажу таке. Команда, яка коштує під 60 млн. не українських гривень так грати не повинна від слова взагалі. Можливо ціна завищена (не я оцінку робив) хай удвічі. то й команда за 30 мільйонів теж так грати не повинна і теж від слова взагалі.
- 0
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
04.11.2023 11:56
Сирота, перш ніж відкривати рота, подивись анкетні дані наших "юних пацанов".
- -2
-
Anatoliy Drolyuk(drol)
- Старожил
04.11.2023 11:50
Тимчику 26. Дубкнчаку 25, Шарпаренко 25, Дячук 20, Попову 24, Ванат 21 ну і т.д хто тут молодий футболіст? не кажу вже про Караваєва, Шепелєва, в скільки вони мають заграти? В 35 ? може вже хватить розповідати про молодість
- 3
-
Kos Kosman
- Наставник
04.11.2023 11:50
Я с Сиротой согласен не всё удаёться юному Шепелеву.
- 0
-
Serge Ali(serbor)
- Наставник
04.11.2023 10:58
Глядя на технику игроков, то они все юные - не принять мяч, не отдать, не открыться!
- 0
-
Феликс Ушеренко(Filimon)
- Опытный писатель
04.11.2023 10:57
Луческу дал сигнал в стороны Суркиса. Тот жалеет деньги и не берет опытных игроков. Динамо проиграло командам, в которых играют мужики, может заскорузлые, но опытные! В этом плане косвенно автор поста прав!
- -1
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
04.11.2023 11:13
Угу, особенно заскорузлые шахтёры. Средний возраст не хотите сравнить?
- 1
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
04.11.2023 11:59
Динамо програло командам, в яких грають динамівці, які не підійшли Динамо.
- -2
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
04.11.2023 17:14
ну так i захист+воротар Полiccя на двi голови якicнiший нiж у нас. Хто винен Суркiсу, що вiн розiгнав ветеранiв та набрав Дячукiв, Попових
- 0
-
виктор петров(kulon)
- Наставник
04.11.2023 09:47
Назвати "пацаном" 31-го Караваєва неодноразово мазавшого по воротах-це вже занадто.)
- 4
-
Michael
- Старожил
04.11.2023 09:31
А как бразильский пацан 18 лет накрутил на фланге Тымчика? Молодость здесь не причем. Вспомните как молодежь барсы играла против Шахтера,в лиге чемпионов. Нужно давать шанс больше молодежи и доверять. Мне например понравился как вышел молодой Царенко вчера.
- 14
-
victor3 Nazar
- Наставник
04.11.2023 11:22
На мою думку, крім 2 футболістів склад Барси з Реалом такий самий, як і з Шахтарем.
- 0
-
sashkoo Гончар
- Наставник
04.11.2023 09:30
радіють більше тому, що відбулася довгоочікувана подія
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.11.2023 08:53
Позиція стороннього спостерігача. У стилі - "а я ж казав!!!".
- -1
-
Юрий Романович
- Наставник
04.11.2023 08:52
Так у нас до 30 лет юные.
- 1
Ще коментаріДостаточно посмотреть в какое болото ушли лучшие воспитанники Динамо последних лет и в какие клубы молодежь Шахтера. Сколько наших в ЛЧ или ЛЕ/ЛК - ноль, у кротов все на топ-уровне играют, вон Судакова в Юве сватают.
Скоріш за все Луческу не вистачило уміння скласти саме з цих гравців колектив. Я вже раніше писав, що Луческу потрібні гравці не на 60 млн., а мінімум на 120. Тоді у нього щось би вийшло. Хтось погодився, хтось ні, але то таке.
Тоді ще сам у себе запитаю, а що було б далі, якби Луческу не пішов? У математиці є такий термін "екстраполяція". Тобто, на підставі якоїсь послідовності результатів можна прорахувати подальші результати. Мабуть Луческу теж звернувся до математики і зрозумів, що однією ногою він, як тренер, вже у повній ж@пі. І команда теж.
Що дає нам відхід Луческу?
Думаю, що лише надію. Надію, що наступник хоч зупинить падіння. Про шанс просто промовчу. Суркіс вдало маніпулює громадською думкою, переводячи стрілки зі своєї некомпетентності на тренерів та гравців.
Мабуть зупинюся на цьому. Суркіси це окрема тема.
До речі: останній перспективний пас тому ж Караваєву у останній грі дав 18-ти річний Пономаренко.
Який Караваєв запоров.(