Ерік Рамірес в одному матчі за «Атлетіко Насьональ» відзначився голом і результативною передачею (ВІДЕО)

Теми:
Ерік Рамірес, Динамо, Атлетико Насьональ

Форвард київського «Динамо» Ерік Рамірес, який виступає зараз на правах оренди за колумбійський «Атлетіко Насьональ», відзначився черговими результативними діями за свою нинішню команду.

Ерік Рамірес

24-річний футболіст потрапив до стартового складу «Атлетіко Насьональ» на домашній матч чемпіонату Колумбії з «Депортес Толіма», а на початку другого тайму зумів зрівняти рахунок (1:1), вдало зігравши на добиванні. Через 18 хвилин динамівець виступив уже в ролі асистента: саме після його передачі Веласкеса Уріба відправив другий м’яч у ворота «Депортеса». Утім, старань Раміреса і його партнерів по команді виявилося недостатньо для загального успіху: у підсумку «Атлетіко Насьональ» програв, 2:3.

Чемпіонат Колумбії. 20-й тур

«Атлетіко Насьональ» — «Депортес Толіма» — 2:3 (0:1)
Голи: Рамірес (48), Уріба (66, з передачі Раміреса) — Лукумі (41), Нієто (69), Гіральдо (90+2)

Нагадаємо, Рамірес перейшов в «Атлетіко Насьональ» перед початком сезону. Термін його оренди — один рік. У складі колумбійської команди нападник провів 21 матч, забивши в них 8 м’ячів і віддавши одну результативну передачу.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1244 комментария)