Ерік Рамірес в одному матчі за «Атлетіко Насьональ» відзначився голом і результативною передачею (ВІДЕО)

2023-11-10 08:04 Форвард київського «Динамо» Ерік Рамірес, який виступає зараз на правах оренди за колумбійський «Атлетіко Насьональ», відзначився ... Ерік Рамірес в одному матчі за «Атлетіко Насьональ» відзначився голом і результативною передачею (ВІДЕО)

Форвард київського «Динамо» Ерік Рамірес, який виступає зараз на правах оренди за колумбійський «Атлетіко Насьональ», відзначився черговими результативними діями за свою нинішню команду.

Ерік Рамірес

24-річний футболіст потрапив до стартового складу «Атлетіко Насьональ» на домашній матч чемпіонату Колумбії з «Депортес Толіма», а на початку другого тайму зумів зрівняти рахунок (1:1), вдало зігравши на добиванні. Через 18 хвилин динамівець виступив уже в ролі асистента: саме після його передачі Веласкеса Уріба відправив другий м’яч у ворота «Депортеса». Утім, старань Раміреса і його партнерів по команді виявилося недостатньо для загального успіху: у підсумку «Атлетіко Насьональ» програв, 2:3.

Чемпіонат Колумбії. 20-й тур

«Атлетіко Насьональ» — «Депортес Толіма» — 2:3 (0:1)
Голи: Рамірес (48), Уріба (66, з передачі Раміреса) — Лукумі (41), Нієто (69), Гіральдо (90+2)

Нагадаємо, Рамірес перейшов в «Атлетіко Насьональ» перед початком сезону. Термін його оренди — один рік. У складі колумбійської команди нападник провів 21 матч, забивши в них 8 м’ячів і віддавши одну результативну передачу.