Коментатор Ігор Циганик висловив свою думку щодо ситуації зі скандальними рішеннями арбітрів в чемпіонаті України.
«Якщо ми хочемо чесний чемпіонат — відмовтеся від українських рефері. Просто відмовтеся. Але це багатим не вигідно, тому що тоді вони не зможуть собі заробити на останніх секундах пенальті. Де було б зараз „Полісся“, якби не ці чотири очки? А це вже боротьба.
Запросіть поляків, чехів, словенців. Є можливість їх запросити, думаю, для цього можна знайти бюджет. І ми побачимо один чесний чемпіонат. Будуть абсолютно несподівані результати. На горі будуть зовсім інші команди, і тоді ми побачимо силу тренерської думки, побачимо, які насправді футболісти.
Тренери тоді зможуть себе проявити. Не грошима все виграється. Григорчук зробив фантастичну команду з тих футболістів, які в нього є. Команда грає в футбол. Але як грати, коли постійно вилучення, пенальті? Це ображає», — сказав Циганик в етері програми «Циганик Live».
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
18.11.2023 09:05
Цього недостатньо. Варто ще 1. Укласти пожиттєвий контракт з Лучі. 2. Сахтеру і Поліссю дозволити призначати суддів на свої матчі. 3. І обов'язково - негайно звільнити Бєню.
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
18.11.2023 08:39
З ним можна погодитися. Але в нас вже був такий досвід. На матчі Динамо-Шахтар, Динамо-Днірро запрошували іноземців. Але все закінчилося тим що все одно все не так. От ФФУ приймала рефері, а там сидів Суркіс тоді, то вони його кормили, поїли то ясно що він і судив так))))).
- -2
-
Dima FCDKonly(destro)
- Наставник
18.11.2023 03:21
продажний ... , який за викликом хазяїна приходить будь-куди, буде коментувати тему продажності суддів...
- 2
-
Roma
- Опытный писатель
17.11.2023 23:54
Я думаю если пригласить нормальных комментаторов из-за рубежа - то толку будет значительно больше.
- 0
-
Фёдор
- Наставник
17.11.2023 22:06
Сказано лишь бы что то сказать. Уберите из футбола всех павелко и лучи и всё станет на свои места.
- 4
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
17.11.2023 21:39
У Шахтера уже есть первый кандидат, Любош Михел))
- 2
-
Богдан(Dzurita)
- Старожил
17.11.2023 21:27
В війну більше ніж немає куди витрачати кошти, чим на іноземних рефері. Боже, як ти взагалі існуєш в медійному просторі. За рівнем розвитку, прибиральник, при всій повазі до цієї професії…
- 6
-
Шнёма Пейсахович Альдшуллер(sergant59)
- Наставник
17.11.2023 21:15
Если человек талантлив, то он талантлив во всём.
- 2
-
Сергеич 55
- Наставник
17.11.2023 20:48
Как сказал бы покойный Юрий Никулин - ВОЛЮНТАРИЗМ! Какие глупости...
- 1
-
Vadim
- Эксперт
17.11.2023 20:41
Лучі мало, того ,що Лучано ?!!
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
17.11.2023 19:58
Так це ж вже було! Пригадайте як запрошували іноземних рефері судити матчі Динамо і Шахтаря на початку нульових років! І що, український футбол з тих пір покращився, а українські судді від сорому стали чесними? Не потрібно давати хабарі, і через рік - другий буде нормальне суддівство.
- 3
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
17.11.2023 19:37
Очередные фантазии Цыганика.
- 2
-
Остап Герман(tiapa)
- Опытный писатель
17.11.2023 18:22
Щоб реалізувати ідею Циганика треба буде нашим командам їздити до суддів в Європу, а не суддям до нас. Ну або платити запрошеним суддям такі гроші, що футбол перестане бути цікавим будь-кому в Україні. Є інша пропозиція - грати взагалі без суддів. В цьому випадку прийняті на полі рішення точно будуть справедливіші, ніж суддівство теперішніх наших арбітрів ...
- 2
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
17.11.2023 19:15
а что, идея, пусть искусственный интеллект судит) Хотя смех смехом, но я думаю лет через 10 это начнет реализовываться в других видах спорта, а до футбола дойдет лет через 50.
- 0
-
ksf ksf
- Эксперт
17.11.2023 17:54
Тобто, поповнити команду Луччі легіонерами ? Простіше розігнати нинішю УАФ і вибрати порядних професіоналів - прибрати корупцію... або хоча би загнати в тінь...
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
17.11.2023 17:22
"Сэр, а в Париже есть женщины, которые ВООБЩЕ не продаются? Конечно, мсье. Но учтите, что они безумно дорого стоят!"
- 9