За кілька днів до жеребкування плей-оф Євро-2024 президент УЄФА Александер Чеферін відвідав Сербію, де заявив, що хотів би побачити на чемпіонаті Європи Боснію і Герцеговину та інші команди балканського регіону.
«Я радий, що три збірні з регіону близькі до виходу на чемпіонат Європи: Сербія, Хорватія та Словенія. Я хотів би, щоб Боснія і Герцеговина та Північна Македонія також пройшли кваліфікацію, але у них немає шансів.
Боснія і Герцеговина виступатиме у плей-оф, але так, як вони грають… Звичайно, я хотів би, щоб якомога більше збірних з регіону вийшли на чемпіонат Європи», — цитує Чеферіна телеграм-канал «Бомбардир» з псиланням на Saraevo Times.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Stepan Ariy(Ariy1)
- Наставник
26.11.2023 12:05
Вата
- 0
-
agasfer .
- Опытный писатель
26.11.2023 00:55
Лучший ответ этому кАзлу - расхерачить босняков на поле.
- 0
-
Alex_Reef -(alex_reef)
- Наставник
25.11.2023 20:28
А ми як раді будемо ... якщо ти заткнешся і свою думку зазунеш у свою дупу!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
25.11.2023 19:47
гроші не пахнуть !! про яку ви панове говорите справедливість взагалі !!? ви ж бачите хто керує європейським футболом !! одні шахраї і бариги !!Чеферін на чолі мафії з футболу ! він дає вказівки (рекомендації)суддям кому треба попасти на євро 2024 а кому ні !!? і що образливо так це він робить прямо на камеру і нікого не боїться !!!
- 0
-
Олександр Онічко(Alexxx1976)
- Старожил
25.11.2023 19:10
А я дуже хотів би ,щоб цей тип перестав керувати УЄФА! Мерзота.
- 1
-
Rfvik .(rfvik)
- Наставник
25.11.2023 11:48
По ходу приложишь все усилия для этого?!!
- 0
-
de Boshir
- Старожил
24.11.2023 13:26
У поведінці цього оленя немає нічого несподіваного. Окрім невмотивованого суто негативного ставлення до України, яке і рашніше деніде вібивалося у багатьох його вчинках, це ще звичайнісінька помста. Помста за те, що його кореш та спільник утримується владою у буцигарні. Не думаю, що він дуже сумує за обмеженням дружніх стосунків з Павелком. А ось втрата Чеферіним саме комерційного подэльника Павелка набагато болючіша за обмеження проявів любові, бо фактично він втратив в Україні потужний конвертаційний Центр для відмивання грошей.
- 1
-
Ольховский Эдуард(edanol)
- Старожил
24.11.2023 11:44
Воно шо, знову???
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
24.11.2023 09:54
пустомеля с неогранниченными возможностями в футболе.
- 0
-
Vladyslav Kosulin(kosulin)
- Наставник
24.11.2023 03:42
Может, он собирается переехать в рашку вслед за Кнайсль?
- 0
-
Влад Воля(wel)
- Начинающий писатель
24.11.2023 03:01
Кажу Боснія - "подразумеваю рАссия"!
- 0
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
23.11.2023 22:48
Содоміт
- 0
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
23.11.2023 21:41
Шо, опять Хесус Хиль Мансано будет судить? О_о
- 1
-
Yuri Levchuk(yuri_dk)
- Наставник
23.11.2023 21:09
я хотел бы чтобы этого клоуна Чеферина за яйца подвесили на проволоке на сосне или прибили его язык к позорному столбу
- 2
-
Веселий Бойко
- Наставник
23.11.2023 20:36
- 6
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
24.11.2023 20:16
100%!
- 0