Півзахисник «Дніпра-1» Олексій Гуцуляк вже взимку може опинитися у складі київського «Динамо».
Як повідомляє Телеграм-канал «Футбольна Хата», кияни уважно слідкують за виступами гравця і вже найближчим часом, ймовірно, зроблять дніпрянам пропозицію по ньому.
-
Serge Ali(serbor)
- Наставник
11.12.2023 20:08
Зачем он нужен,лучше потратиться на Дмитренко из Металлиста!
- 0
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
10.12.2023 09:31
Тоже мені найшли футболіста!!!
- 0
-
Віталій
- Старожил
10.12.2023 00:04
Краще вже Піхальонок
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
10.12.2023 09:14
І замість кого Піхальнок грати буде? Ми не днонецькі і не повинні забирати гравців і тренерів тільки для того, щоб послабити суперника
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
09.12.2023 22:36
Читаю стрічку новин на сайті, і вибачте, офігіваю...
- 1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
09.12.2023 22:57
Щоб ти так коментував брєд про те, що Суднакова Ювентус купити хоче
- -3
-
Сергеич 55
- Наставник
09.12.2023 22:29
И что в Гуцуляке такого потенциального нашли? А, просто поговорить...
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
09.12.2023 22:58
Взагалі не звертав на нього увагу, але статистика у нього, виявляється, доволі не погана. На вікіпедії подивився.
- -3
-
A G(Toha111)
- Эксперт
09.12.2023 21:54
А що, про тренерів уже набридло видумувати, за гравців взялися?
- -1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
09.12.2023 19:42
Антюх с Кулачем ничему не научили?
- 0
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
10.12.2023 02:03
от Кабаева внимание отвлечь надо
- -3
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
09.12.2023 19:30
Цікаво...І кого він в Динамо краще ???
- 1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
09.12.2023 19:07
Береза як заломає...то Суркіси швидко перехочуть.
- -2
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
09.12.2023 19:04
Щось останнім часом у нас з Дніпра не приживаються... можливо не потрібно
- -1
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
09.12.2023 18:30
Нікого Дніпро не продаватиме. Таблиця про це говорить.
- -2
-
Vadim
- Эксперт
09.12.2023 20:00
Не факт !)
- -1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
09.12.2023 18:28
)))))))
- -2
-
Николай
- Наставник
09.12.2023 18:22
Для коментатора у вчорашньому матчі Полісся-Дніпро1 Гуцуляк не випадково став швидким футболістом, мабуть ланки одного ланцюжка
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
09.12.2023 17:59
И я такое могу написать. Добавлю к Днепру Барселону, Ман Сити и т.д., чего мелочиться. А если серьезно, то нет в Днепре игрока, который может усилить Динамо. Там все на таком же уровне, как и наши.
- 2
-
- Phoenix
- Наставник
09.12.2023 22:32
Пихалёнок не усилит ?
- 0
-
Андрій Єрмоленко(invercity)
- Опытный писатель
09.12.2023 22:36
- 1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
09.12.2023 22:54
Вместо Буяльского (пожалуйста!) и вместо Шапаренко, когда он недоступен.
- -2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
09.12.2023 23:31
У Буяльського по гол+пас 6+5, а у Піхальонка 3+4. Тут без шансів. Динамо Київ потрібен центральний захисник, типу Віди, всі інші позиції більш-менш
- -3
-
Maxwell Johnes
- Наставник
10.12.2023 06:06
Когда подписали Виду, тут такоооое творилось. Какой он никчемный защитник (Динамо было в одной группе еврокубков с Динамо Загреб, поэтому его видели вживую многие), зачем он нужен, и т.д.
- 0
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
09.12.2023 17:53
Возможно, Динамо сделает днепрянам предложение, а может и не сделает? Тут, ещё бабка надвое гадала.
- 2
Ще коментаріЩе не закінчилась осіння частина чемпіонату, а тут вже "за одним стежать" суперклуби(з тією статистикою можуть тільки турки стежити), інший "може перейти"(мабуть, бабці біля під'їзду сказали - "ВВС"), третьому "готуючи трансфер"(з дуже, дуже "авторитетного" джерела інфа)!!
Будь-ласка, не перетворюйте сайт на якусь "бурбасятину", публікуйте Достовірну інфу, підтверджену або клубами або самим гравцями(тільки не агентами, бо ті таку фігню городять заради піару, що на голову не налазить)!
учетная запись этого пользователя была удалена
Пихалёнок играет в довольно посредственной команде, потерявшей основного нападающего. И выглядит неплохо, видит поле, смотрит вперёд. Буяльский, как минимум, не молод. Я не буду описывать, в чём у меня с ним проблемы, как с игроком, но они есть и они структурные.