«Я пам’ятаю, як Ярмоленко тоді плакав. Це дійсно був непростий час для нього», — півзахисник «Вест Гема»

Теми:
Андрій Ярмоленко, Пабло Форнальс, Динамо, Севилья, Вест Хэм, Лига Европы

Півзахисник лондонського «Вест Гема» Пабло Форнальс пригадав один із найбільш значущих голів свого колишнього партнера по команді, українця Андрія Ярмоленка. Ідеться про матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи сезону-2021/22 з іспанською «Севільєю» (2:0), у якому нинішній гравець київського «Динамо» забив вирішальний м’яч за свою команду в додатковий час — той гол Ярмоленка вивів «Вест Гем» у чвертьфінал (перша зустріч суперників закінчилася перемогою «Севільї» з рахунком 1:0).

Андрій Ярмоленко та вболівальники "Вест Гема" після матчу з "Севільєю"

«Це був якраз той період часу, коли Росія вторглася в Україну (матч „Вест Гем“ — „Севілья“ відбувся 17 березня 2022 року, — прим. ред.), і, цілком зрозуміло, для Андрія це були справді важкі часи.

За кілька днів до матчу з „Севільєю“ Ярмоленко забив „Астон Віллі“ в АПЛ, і це теж був особливий момент як для Андрія, так і для всіх нас. Того дня він справді відчув любов фанатів.

А вже потім він забив переможний гол у ворота „Севільї“ в Лізі Європи. У тому епізоді я пробив, воротар „Севільї“ Яссін Буну відбив удар, але Ярма був поруч і зумів відправити м’яч у ворота!

Це був важливий момент для нього і для всієї команди. Це було красиво. Я пам’ятаю, як він тоді плакав, і це дійсно був непростий час для нього. Усі ми просто хотіли допомогти нашому другу, нашому товаришу по команді залишатися якомога сильнішими. Для нього те, що він забив цей гол і вивів нас у чвертьфінал, було справді особливим», — наводить слова Форнальса офіційний сайт «Вест Гема».