«Я пам’ятаю, як Ярмоленко тоді плакав. Це дійсно був непростий час для нього», — півзахисник «Вест Гема»

2024-01-12 07:52 Півзахисник лондонського «Вест Гема» Пабло Форнальс пригадав один із найбільш значущих голів свого колишнього партнера по ... «Я пам’ятаю, як Ярмоленко тоді плакав. Це дійсно був непростий час для нього», — півзахисник «Вест Гема»

Півзахисник лондонського «Вест Гема» Пабло Форнальс пригадав один із найбільш значущих голів свого колишнього партнера по команді, українця Андрія Ярмоленка. Ідеться про матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи сезону-2021/22 з іспанською «Севільєю» (2:0), у якому нинішній гравець київського «Динамо» забив вирішальний м’яч за свою команду в додатковий час — той гол Ярмоленка вивів «Вест Гем» у чвертьфінал (перша зустріч суперників закінчилася перемогою «Севільї» з рахунком 1:0).

Андрій Ярмоленко та вболівальники "Вест Гема" після матчу з "Севільєю"

«Це був якраз той період часу, коли Росія вторглася в Україну (матч „Вест Гем“ — „Севілья“ відбувся 17 березня 2022 року, — прим. ред.), і, цілком зрозуміло, для Андрія це були справді важкі часи.

За кілька днів до матчу з „Севільєю“ Ярмоленко забив „Астон Віллі“ в АПЛ, і це теж був особливий момент як для Андрія, так і для всіх нас. Того дня він справді відчув любов фанатів.

А вже потім він забив переможний гол у ворота „Севільї“ в Лізі Європи. У тому епізоді я пробив, воротар „Севільї“ Яссін Буну відбив удар, але Ярма був поруч і зумів відправити м’яч у ворота!

Це був важливий момент для нього і для всієї команди. Це було красиво. Я пам’ятаю, як він тоді плакав, і це дійсно був непростий час для нього. Усі ми просто хотіли допомогти нашому другу, нашому товаришу по команді залишатися якомога сильнішими. Для нього те, що він забив цей гол і вивів нас у чвертьфінал, було справді особливим», — наводить слова Форнальса офіційний сайт «Вест Гема».