Колишній головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу коротко описав період своєї кар’єри в цьому українському клубі.
— «Динамо» попросило мене допомогти, і я погодився прийняти їхню команду. Перший рік пройшов дуже добре, ми виграли чемпіонат України, Кубок України та Суперкубок України. Потім 2022 року почалася війна, але я вирішив залишитися, хоча, у підсумку, ми грали на стадіонах без глядачів, ми вже не могли користуватися літаками, а будь-яка поїздка автобусом на матч займала 9−10 годин.
Коли почалася війна, друга частина чемпіонату України не була зіграна, і ми поїхали в Європу, де провели кілька благодійних матчів на захист миру. Це була моя ідея. Загалом же, тоді я думав, що війна невдовзі закінчиться, що вона не триватиме довго, а поки вона триває, футбол стане відповіддю на потребу людей у цій ситуації: кілька хвилин дозвілля, щоб краще перенести жахливу реальність, щоб відволіктися від думок про постійну загибель людей.
У команді залишилося 14 футболістів, але я не здався і відновив команду, наповнивши склад молодими виконавцями. Я хотів бути поруч із хлопцями в цій жахливій ситуації. Багато з цих гравців виросли разом зі мною, вони сильні і, впевнений, на них чекає хороша кар’єра.
Але коли бомбардування міст посилилися, я більше не міг цього терпіти. Мої рідні телефонували мені щодня, вони дуже хвилювалися за мене. Зрештою, в листопаді я поїхав і повернувся в Бухарест, — наводить слова Луческу Il Tirreno.
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
19.01.2024 16:35
Він ніколи не був своїм у Динамо та у Шахтарі ніколи не стане своїм, він перекреслив переходом у Динамо усі свої успіхи у шахті....а, в майбутньому для футбольної історії України він залишиться головним нитіком та інтриганом, без жодних життєвих цінностей
- 0
-
Віктор
- Читатель
19.01.2024 11:57
Трошки мабуть не по темі, буду вдячний якщо хтось пояснить, чим займається у команді Реваз (Резо) Шотаевич Чохонелидзе?
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.01.2024 15:39
Он подписант
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.01.2024 11:57
...трепло
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
19.01.2024 10:40
Двуликий Янус !!!!
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
18.01.2024 18:47
Снова хочет оправдаться.Не может сказать.что провалился с командой воспитанников.Где там молодые?Там была хорошая команда для такого розыгрыша.Ох....
- 0
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
18.01.2024 12:33
Знову ця кротяча пика на Динамівському сайті!!!Доколи це неподобство буде тривати!!
- 1
-
Фёдор
- Наставник
18.01.2024 11:56
Спасибо что напомнил о себе. А то мы уже начали забывать кто самый плохой тренер за всю историю Динамо.
- 2
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
18.01.2024 11:05
Ты обосрался и показал худшие результаты за всю историю клуба в чемпионате Украины. Кого ты там восстановил? За свои деньги игроков покупал? Массажистам и докторам платил? Инфраструктуру восстанавливал с лопатой в руках? Луческу неисправим... Много самолюбования и самовосхищения.
- 3
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
18.01.2024 08:58
ЧСВ в нього звісно... Як у Аркад'єва)))
- -2
-
Vadim
- Эксперт
18.01.2024 08:50
Ситуація однаково важка була у всіх команд.
- 1
-
uladzimir3673
- Наставник
18.01.2024 05:48
Спаибо вам, здоровья и долголетия !!!
- 2
-
Смажелюк Василь
- Наставник
18.01.2024 01:08
Кожний місяць в румуна чергова версія того, чому він пішов з Динамо..
- 2
-
Assertive human
- Наставник
18.01.2024 07:00
- 2
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
18.01.2024 08:59
Два слова зайві тут як на мене - структура і управління)))
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 08:15
А если не станет, скажите , что вы лжец?
- -2
-
Assertive human
- Наставник
18.01.2024 10:13
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 11:06
Ну срок же "пророк" не называл)
- 3
-
Assertive human
- Наставник
18.01.2024 12:05
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 12:28
Сомневаюсь. Для таких главное громко крикнуть и рвануть тельняшку на впалой груди.
- 2
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
17.01.2024 23:23
Да, и фундаментальное: все антирекорды побиты, при «шапкой об газон с приветом к не его ещё педерациии»- как стало его, то удаление гармаша баксом стало справедливым.. Динамо: вылет даже из самого, непонятного турнира уефа, чисто для бомжей придуманного-Люксембург, сев Ирландия и 2х составов условной Ромы..вылет из ку, середина таблицы.. надеюсь Саша вывезет и найдёт слова зажравшейся молодежи, что это Клуб Динамо, и он был участником того, что барсе махали белыми тряпочками, а не мистер, нытик
- 0
-
Major Just
- Наставник
17.01.2024 23:39
Дак этой молодежи, которую вы так неласково назвали, надо спасибо сказать за то, что этого маразматичного прохиндея сплавили!
- -6
-
Frank Lampard(cfcbest)
- Старожил
17.01.2024 23:55
Шовковский хороша людина і тренер, але нажаль його чекає та сама історія, що була з попередніми тренерами. В Динамо проблеми з керівництвом клубу і вже дуже давно. А роботи цапом відбувайлом цигана, Хача, Лесика і навіть на Реброва в кінці, дуже легко.
- 0
-
Ольховский Эдуард(edanol)
- Старожил
18.01.2024 07:45
Перепрошую, але це мені тільки здається чи все ж таки замість "роботи" слід читати "робити"?
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 08:31
Вы "забыли" упомянуть чемпионство с Луческу, сказать сколько денег в бюджет Динамо поступило при Луческу за попадание в ЛЧ, за выгодные продажи Миколенко и Забарного. Кто как не Саша изменит принципы управления клубом, уберет подальше от Динамо бесполезных функционеров и футболистов...Никто до него этого сделать за многие годы не смог, а Саша сможет)
- -1
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
18.01.2024 11:07
Луческу не продаёт игроков. Это делает руководство клуба. Луческу истерил и был против продажи Забарного и Миколенка.
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 12:26
Я не говорил, что Луческу продаёт игроков. А вы не присутствовали при истерике Луческу. Против он был или нет мне неизвестно, но эти футболисты были проданы при нем.
- 2
-
Major Just
- Наставник
18.01.2024 17:09
Слепому было видно как при нем деградировали Забарный, Миколенко, Циганков, да и все остальные, поэтому сурки по бырчику начали продавать всех кого могли.
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
18.01.2024 17:20
Как минимум Миколенко говорил, что его мнение очень даже учитывали владельцы Динамо. А сурки в поле бегают.
- 1
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
17.01.2024 23:08
Мне как сторожилу сайта с начала 2004 года, можно узнать, кто минусы ставит за негативное оттношение к вампиру кучерявому))) ой, сайт кротов стал.. уже не делят на динамовцев и кротов
- -13
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
17.01.2024 23:24
Чому вас так хвилює хто вам мінуси ставить?))) Мені також ставлять, але мені якось до лампочки хто мінусує...
- 0
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
18.01.2024 02:18
Не волнует от слова пойух, у меня пока был старый ак и медали были и 1500 шурикомонет.. меня волнует, что сайт кротофермой стал, и многие друзья ушли, даже с кем ругался…и баны получал. А сейчас
- 1
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
18.01.2024 11:29
Ну если совсем на душе тошно - ругайся со мной. =)
- 0
-
DK forever
- Наставник
18.01.2024 17:41
шо..-також на 20 років забанили за нєсогласіє?:)))))))))
- 0
-
Major Just
- Наставник
17.01.2024 23:37
Минусы теперь - как знак того, что кротоуйобищам не нравится что-то в вашем посте (или вы сами)
- 2
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
18.01.2024 02:13
Согласен, но импотенция мысли не позволяет кроме минуса что-то в эфир выдать.. увы это уже не динамовский сайт
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
18.01.2024 10:26
Так пишуть в основному з помилками.
- -3
-
Михаил Борисович(Mykhajlo)
- Наставник
17.01.2024 23:08
Многие в Киеве и в самой команде "не могли больше этого терпеть" (речь не об обстрелах).
- 1