Маурісіо Почеттіно: «Чому замінив Мудрика? Ми не хотіли ризикувати»

Теми:
Михайло Мудрік, Маурісіо Почеттіно, Челси, Миддлсбро

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно розповів, чому вирішив замінити півзахисника Михайла Мудрика у перерві поєдинку 1/2 фіналу Кубка англійської ліги з «Мідлсбро».

Маурісіо Почеттіно, Getty Images

«Заміна Мудрика? У нього була жовта картка. В кінці першого тайму стався епізод, коли він пішов у небезпечний стик, ледь не збивши суперника. Тому ми не хотіли ризикувати і замінили його в перерві», — цитує Почеттіно портал Goal.com.

Нагадаємо, у цій грі «Челсі» здобув розгромну перемогу із рахунком 6:1 і вийшов у фіналу Кубка англійської ліги.