Каталонська «Жирона» зіткнулася із серйозними кадровими проблемами напередодні найважливішого матчу чемпіонату Іспанії проти «Реала».
Як інформує видання Marca, дисциплінарний комітет Королівської іспанської футбольної федерації залишив чинним покарання для наставника «Жирони» Мічела Санчеса, який сперечався з головним арбітром під час поєдинку з «Реал Сосьєдадом» і, в підсумку, був вилучений.
Тепер Санчес дискваліфікований на два матчі і буде присутній на іграх з «Реалом» і «Атлетиком» тільки на трибунах.
Також відомо, що дисциплінарний комітет не задовольнив апеляцію клубу щодо жовтих карток захиснику Дейлі Блінду і півзахиснику Янхелю Еррері. Обидва футболісти також не зіграють проти «Реала».
Нагадаємо, поєдинок «Реал» — «Жирона» відбудеться в суботу, 10 лютого. Початок зустрічі — о 19:30.
-
Jivago Doktor
- Наставник
08.02.2024 14:32
Що було перше: курка чи яйце? По аналогії: хто у кого вчився: ахметка із павелкою у іспанців чи іспанці у ахметки-павелки?
- 0
-
Витос Динамо
- Опытный писатель
08.02.2024 10:21
Теперь как в фильме "Республика ШкиД" ... - Выручай Цыганок, выручай Цыганочек !
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
07.02.2024 22:21
Марку цитируют , а мінусісты в моем блоге отмечаются.
- -2
-
Dimenzion
- Начинающий писатель
07.02.2024 20:15
Два к одному в пользу Жироны: Циганков и Довбик против Лунина)) Ставлю на Жирону, у них и мотивация сильнее.
- -2
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
07.02.2024 20:08
Вангую - Жирона виграє
- 0
-
Шнёма Пейсахович Альдшуллер(sergant59)
- Наставник
07.02.2024 20:00
Я так понял, что в каждой европейской футбольной лиге есть свой "Шахтёр".
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
07.02.2024 19:47
Щось норкою крота прямо понесло від такої новини... А тепер, увага, подивимось скільки мінусів назбирає цей комент на динамівському сайті. Нонсенс, але такі реалії))
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
07.02.2024 19:28
Жирона для руководства Примеры выскочка - за такую ее и держат. Конечно, к Реалу в подобной ситуации подошли бы совсем иначе.
- -1
-
alex 69
- Наставник
07.02.2024 18:14
І Блінд і Еррера грали в домашньому матчі проти Реала.І Мічела керував.Це ніяк не допомогло Жироні.Карточки Мічелу і Еррері були абсолютно по ділу.Блінд одержав картку за межами поля,очевидно не просто так.
- -3
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
07.02.2024 17:25
Реалу создают условия наибольшего благоприятствования. Украинским болельщикам тоже известно подобное, когда создавались благоприятные условия для "Восточной Барселоны".
- 1
-
serge70
- Начинающий писатель
07.02.2024 17:13
Всё как в нашей, Украинской Премьр-лиге. Словно в зеркало посмотрел. Только, вместо названия "Реал" Mадрид, отражается "Шахтёр" Донецк !!!!!!
- 0
-
Roman Dynamo(Roman-Dynamo)
- Старожил
07.02.2024 16:44
Судді гарно відпрацювали проти Жирони. Жовті в обох випадках можна було не показувати, Мічела також можна було не виганяти. Тай гол який відмінили , навіть толком не показавши повтор .
- 1
-
sedoj седой(sedoj)
- Эксперт
07.02.2024 16:43
"Браво, федерация!" (с.)
- 1
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
07.02.2024 16:07
Тягнуть Реал. Топлять суперників
- 0
-
Болела Болелов
- Наставник
07.02.2024 16:04
Ну, надо ж и голову немного подключать к ногам. Блинд получил роковую жёлтую сидя на скамейке.
- -5
-
Roman Dynamo(Roman-Dynamo)
- Старожил
07.02.2024 16:40
ну на лавці він точно не сидів , але і жовтої міг уникнути
- -1
-
Болела Болелов
- Наставник
07.02.2024 17:45
Ну, мабуть я переплутав з розмовами з суддею практично після фінального свистка.
- -2
Ще коментаріСразу после игры задал вопрос, жирона решила "сливковым" ( "вешковим") слить культурно игру или их судьями тоже итальяшки рутят, уж очень похожий почерк.. последняя желтая была показана нужному игроку на последних секундах.
Жирона в любом случае имеет лишь номинальные шансы на первое место - по сугубо объективным причинам. Так что нет смысла раздувать скандал.