Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич прокоментував поразку своєї команди від французького «Марселя» (1:3) в маті-відповіді плей-офф Ліги Європи за право виходу до 1/8 фіналу цього турніру, який відбувся вчора на полі провансальців. Нагадаємо, за сумою двох зустрічей (2:2, 1:3) "гірники" вибули з турніру.
«По-перше, я хочу привітати суперника, бо він заслужив на перемогу. Водночас ми дуже добре розпочали матч, контролювали гру, створювали моменти, забили гол – були на правильному шляху до позитивного результату. І до певного моменту все йшло для нас досить добре, що нелегко з таким суперником, у якого багато індивідуальних якостей, фізичної сили та підтримка вболівальників на стадіоні.
Як команда ми добре грали перші 20–25 хвилин, та, на жаль, припустилися помилки, а суперник одразу скористався нею, застосувавши хороші переходи, і після цього енергія гри змінилася, ми більше не могли показувати свою гру, що трішки мене засмутило. Але добре, я можу це зрозуміти, тому що нелегко повернутися в гру після такого.
Загалом ми розпочали другий тайм з рахунком 1:1 – це все одно результат, це все одно гра. І навіть на початку другого тайму ми непогано володіли м’ячем. «Марсель» діяв досить авантюрно: з пасом здалеку й другим голом, фізичними аспектами та іншим. Насправді, я не знаю, чи було в нас багато гольових нагод, фактично ні, але це стосується і суперника: боротьба тривала всю гру, доки ми знову не помилилися, а вони забили й зробили рахунок 1:2.
І ви знаєте, у цей момент ми хотіли щось змінити, ми були до цього готові, але відразу після того пропустили третій гол – із нічого, також через помилку. Тож футбол – гра, що залежить від помилок. На жаль, ми їх припустилися тричі, що занадто з таким суперником, на такому стадіоні. Загалом, думаю, «Марсель» заслужив цю перемогу. Це прикро для нас, бо ми ідеально розпочали цю гру, як я вже казав, – неможливо краще розпочати виїзний матч з «Марселем». Але це футбол: ті, хто зробив менше помилок, напевно, матимуть кращий результат. І це те, що сталося», — сказав Пушич на прес-конференції після матчу с «Марселем».
-
Ігор Равлінко
- Наставник
23.02.2024 22:40
Безрадісна картина , гра Степаненка , привіз два голи , Матвієнко теж ще той бокопор . А це гравці збірної України . Задумаєшся тут !
- 0
-
Сашко Ротовський
- Старожил
23.02.2024 16:19
Що у них з перекладачем?
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
23.02.2024 13:10
Марсель не произвел на меня впечатления ещё в первом матче с Шахтёром. Но на фоне такого Марселя Шахтёр был ещё скромнее. Практически не сомневался, что на своем стадионе Марсель выиграет. Непосредственно к голам в ворота Шахтёра привели грубые ошибки игроков Шахтёра. Ключевым был ляп Матвиенко. Ну а общее превосходство Марселя, на мой взгляд, обусловила очень заметная разница в физических возможностях футболистов. Игроки Марселя выглядели сильнее физически, быстрее, ловче, более координированными и выносливыми. Поэтому и выиграли большинство единоборств и подборов, практически не позволяли обыгрывать себя один в один, имели преимущество в воздухе, заставляли ошибаться даже опытных футболистов Шахтёра при прессинге и в фазе развития атаки. Только Судаков и Егиналдо хоть как-то, в отдельных эпизодах, выглядели более-менее на фоне игроков французской команды. Сейчас Марсель сильнее Шахтёра и заслуженно идет дальше.
- 1
-
alex 69
- Наставник
23.02.2024 14:27
Судаков майже зробив асист коли віддав на гравця Марселя у власному штрафному майданчику,а Егіналдо мав отримати пряму червону за підкат ззаду,де він навіть наміру не мав зіграти в м'яч.
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
23.02.2024 15:45
Ошибки Судакова и Эгинальдо никак не опровергают мою оценку их игры. Я не говорил, что они сыграли безупречно.
- 0
-
ROGER MILLA(V.S.O.P.)
- Эксперт
23.02.2024 11:14
Почуття двоякі. З однієї сторони добре що кротоскот загнали в нору. А з іншої, тепер їх ніщо не буде відволікати від
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
23.02.2024 12:57
Якщо їх капітан і далі буде гравцем основи - нам хвилюватись нема за що.
- 0
-
комментарий удален
-
lad_ bar
- Опытный писатель
23.02.2024 12:19
тут не має кому думати, тут одні дрочуни, які не думають головою
- -4
-
Руслан Жук
- Эксперт
23.02.2024 12:41
Влад, а Ви читали коментарі після поразок Динамо в Єврокубках. Прихильники Шахтаря прямо в екстазі були, радощами не було межі ніхто про рейтинг не біткався. Щей вболівальників Динамо налаштовують проти улюбленого клуба
- 0
-
alex 69
- Наставник
23.02.2024 14:31
Вони про рейтинг згадують тільки коли кротів вздрючать,а коли Динамо програє з штанів вистрибують на радощах.
- 0
-
Джон Уик
- Старожил
23.02.2024 10:05
Шахта ничего вразумительного не смогла предложить против разобранного соперника. Но в свете борьбы в ЧУ это конечно минус, что они в ЛЕ не задержались.
- 1
-
ЭШ Против кротов
- Наставник
23.02.2024 10:03
- 3
-
alex 69
- Наставник
23.02.2024 10:02
Французький середняк,який до того не вигравав в семи матчх поспіль просто переїхав розпіарених кротів.Хотілося б послухати кротячих ,,експертів'',які перед грою всі як один розказували про перемогу Шахтаря.
- 1
-
Граф DDT
- Старожил
23.02.2024 09:58
- 2
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
23.02.2024 09:57
мне кажется, или это у кротов тренер-авантюрист?
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
23.02.2024 12:44
Хіба він сам себе призначив? Це у них Палкін з Серною авантюристи.
- 0
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
23.02.2024 09:45
Авантюрно или нет, но никаких шансов у Шахтаря не было.
- 2
-
Зяма
- Старожил
23.02.2024 09:40
Как хорошо что у сепаров, есть такой долбо-дятел как степашка !! Так держать !!!!
- 5
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
23.02.2024 09:46
И у сборной Украины тоже...
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
23.02.2024 13:23
Как всегда не получилось сообразить, что лучше для Динамо, вылет Шахтёра от Марселя или успех в матчах с Марселем...Ок, допустим это слишком сложно. Но в сборной тоже есть Степаненко, он основной игрок сборной... Впрочем это тоже не по зяме шапка.
- 0
-
Олександр
- Наставник
23.02.2024 09:39
Байдуже на кротів але такі помилки від Стьопи і Матвієнка за місяць перед матчами збірної насторожують
- 3
-
Руслан Жук
- Эксперт
23.02.2024 09:23
Усе, Шахтарю пора тренера міняти. Кого ще в ЧУ потрібно прослабити. В Дніпра і Зорі відібрали тренера, зараз Кривбас на ходу, мабуть він начерзі.
- 1
-
alex1964B
- Наставник
23.02.2024 09:08
Маріно Пушич:"Суперник діяв досить авантюрно".-Маріно,переможців не судять.
- 0