У неділю, 3 березня, завершилася програма 19-го туру чемпіонату України.
Чемпіонат України. 19-й тур
«Оболонь» — «Дніпро-1» — 0:1
Гол: Філіппов (37)
«Олександрія» — «Зоря» — 0:0
«Шахтар» — «Кривбас» — 5:2
Голи: Конопля (10), Криськів (22, 82), Бондаренко (68), Траоре (90+3) — Аду (20), Стецьков (86).
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
04.03.2024 08:04
Другий матч шахти підряд і знову скандал. Памятаю в ЛЧ в матчі шахти з датською командою трапився подібний випадок. В Європі той випадок запам'ятали і судді і команди і шахта своє одержала сповна.
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
04.03.2024 07:42
Отбросим эмоции и признаем, что Шахтер ПЕРЕИГРАЛ Кривбасс полностью. И это касается не только времени после удаления. У Шахтера, на каждого игрока владеющего мячем Кривбасса, всегда было два игрока для отбора. А это говорит о хорошей подготовки к матчу и тренерской работе на тренировках. Если так пойдет дальше, то Шахтер ещё прибавит, ведь это только начало.
- -2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.03.2024 13:02
Ви ще відкидаєте і порядність.
- 0
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
04.03.2024 13:38
Это начало конца. Ржавые форсировали подготовку к ЛЕ, поэтому через время обязательно наступит спад, и влетят очередной александрии.
- 0
-
Randy !
- Наставник
04.03.2024 01:41
На молекулярном уровне шахта мне противна. Я ничего не могу с собой поделать. Вижу их и чувствую какое-то раздражение. У меня есть друзья которые болеют за ржавых, они хорошие люди, но как только мы говорим о футболе их мне хочется оскорбить) И вот что с этим делать?
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
03.03.2024 22:10
Це ж сліпий жребій призначає арбітрів ( за словами Катрусі), але чомусь балабакін привязаний до кротів і до цих пір віддає позику ахметці за проведену операцію його родичам!! То як він повинен судити??? Чому про це всі знають і його призначають на матч??? Шева.....?????
- -2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
03.03.2024 22:09
Днонэтскіє мінусатори, як вам чергове фейр-плей #паданєтскі?) Завтра ще будете скакати від купленої кабінетної "перемоги" над Олександрією
- -2
-
Fox1989
- Начинающий писатель
03.03.2024 22:12
Победителей не судят
- -2
-
Руслан Жук
- Эксперт
03.03.2024 22:07
Другиа гра в цьому році - другий скандал. Справжній чемпіонський графік по донецьки - Ні матчу без скандалу.
- 1
-
Мозамбик
- Опытный писатель
03.03.2024 21:54
— Как вам сапоги? — Очень вызывающие, я бы такие не взяла. — Значит, хорошие сапоги, надо брать. "Служебный роман"
- -3
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
03.03.2024 21:24
Ганьба! В штольні зрозуміли що чесним шляхом вони чемпіонами не будуть, тому вирішили взятися за стару справу. В минулому матчі, по домовленості з Ротанем і керівництвом Александрії замутили вихід на поле Калюжного, який не мав право грати. В матчі з Кривбасом арбітра відверто купили. В наступному матчі знову відбудеться якийсь ганебний скандал і таким чином штольня здобуде чемпіонство...
- 2
-
DK_KIM !(makaroff)
- Читатель
03.03.2024 21:01
Шахта и Балакиин подтвердили, что во время игры игрокам шахтера руку подавать не стоит.
- 2
-
Vadim
- Эксперт
03.03.2024 21:09
А хто такий павелко зараз в футболі і чим керує ?
- 0
-
Bartolomeu Leonsio
- Старожил
03.03.2024 20:56
- 0
-
Padlik Lameroff(Ap-Pa)
- Начинающий писатель
03.03.2024 20:51
Вотс ху из ху! Понятно?
- -6
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
03.03.2024 20:49
По футбольних правилах гол забили чистий. Но по людський поступок похабний, тим паче вже не перший раз. На мою думку то все відпрацьовано на тренуванні. А що таке ,,Феєр плей" кроти навіть не знають. Бабло, бабло і бабло.
- 0
-
Padlik Lameroff(Ap-Pa)
- Начинающий писатель
03.03.2024 20:59
А який рахунок?Може 1:0?
- -5
-
Владимир Соколов(sokolov1958)
- Начинающий писатель
03.03.2024 21:33
Другий м'яч забитий по свинськи, а п'ятий з положення по за грою. Видалення не справедливе.
- 6
-
Fox1989
- Начинающий писатель
03.03.2024 22:14
Не было у Траоре вне игры, внимательно смотрите повтор
- -2
-
Padlik Lameroff(Ap-Pa)
- Начинающий писатель
04.03.2024 10:16
Пишіть заяву до пані Монзуль,щоб призначила вас в суддівський корпус УПЛ діючим суддєю.
- -1
-
Кривбас КР(bodr12)
- Наставник
04.03.2024 15:35
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
03.03.2024 21:18
По футбольних правилах,штрафний треба пробивати з місця де було порушення правил,а на тому місці валявся та бився в конвульсіях Зубков, тому штрафний "криськіви" розіграли на два метри ближче до воріт "Кривбасу",де ж там правила?
- -2
-
alex 69
- Наставник
03.03.2024 21:44
Балалайкін після того як кроти розіграли штрафний підніс свисток до рота,але потім згадав про гонорар від кротів і передумав.
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
03.03.2024 20:47
Не напрягайтесь: чемпион уже определен :).
- -1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
03.03.2024 20:33
,,Феєр плей" по донецькі.
- 4
-
Руслан Жук
- Эксперт
03.03.2024 22:10
Як завжди - чим гостріше конкуренція, тим більше "Фейєр плею по донецькі"
- 2