Легендарний форвард і президент УАФ Андрій Шевченко розповів в інтерв’ю NV, що він думає про мобілізацію і бронювання футболістів.
— Це питання дуже складне, тому що мова йде не тільки про гравців, а й про тренерів, лікарів, суддів. Але…
Спорт відіграє важливу представницьку роль як всередині країни, так і за кордоном. Підготовка та участь у змаганнях є маркером продовження життя в державі, яка веде війну. Окрім того, спорт завжди, а за нинішніх умов це особливо важливо, залишається ефективним важелем впливу на міжнародну спільноту. Це майданчик, щоб доносити важливі для нас наративи для міжнародної аудиторії. Ми маємо допомагати утримувати Україну у фокусі міжнародної адженди, в тому числі з допомогою спорту і футболу зокрема.
Тому навіть в такий складний момент, на мою думку, важливо продовжувати брати участь в змаганнях на найвищому рівні, представляючи Україну і постійно мобілізувати міжнародну спільноту на підтримку нашої держави. Проте, фінальне рішення щодо того, в якій кількості, на яких подіях та хто саме має представляти Україну, ухвалюють органи державної влади, — сказав Андрій Миколайович.
Щось анонсовані поліграфи застрягли десь "на митниці" і ніяк до УАФ не доїдуть... А трунір іде, арбітри традиційно "беспредєльнічають" і витягують на першу сходинку зовсім не за спортивними принципами!
С таким подходом воевать-то уже некому скоро будет.
Лично мне непонятно, по какой-такой причине футбольные клубы относят к "объектам критической инфраструктуры". Что в них такого "критически важного для существования страны".
Но это моё личное мнение, а закон есть закон.
И как бы не хотелось показываться глупыми и кричать с пеной у рта «почему футболисты - критическая иинфраструктура?!» - нужно почитать закон, там четко описано почему
По моей памяти, достаточно соответствовать трем критериям из шести и вас могут определить ки