В Українській асоціації футболу триває конфлікт між віце-президентом Олександром Шевченком та фінансовим директором Євгенією Сагайдак.
Нагадаємо, Шевченко, який очолює комітет дитячо-юнацького футболу, збирався на власний розсуд розпоряджатися грошима, які збірна України заробила за вихід на Євро-2024. А це — 9,25 мільйона євро. Зокрема, Шевченко хотів скерувати кошти на футзал. Утім, Сагайдак не дозволила цього зробити, за що отримала порцію словесних образ і погроз. Також відомо, що в конфлікті є свідки — це перший віцепрезидент Павло Бойчук, генсек Ігор Грищенко та голова асоціації футзалу Сергій Владико.
Ситуація вже переросла у провадження, яке за фактом письмового звернення відкрили у комітеті з етики та контрольно-дисциплінарному комітеті УАФ. А якщо конфлікт не вирішиться на рівні УАФ, Євгенія Сагайдак збирається звернутись у правоохоронні органи.
Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов звернувся з офіційним листом до Президента УАФ Андрія Шевченка, в якому наголосив, що інцидент між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак може бути розцінений як дискримінаційний за ознакою статі та прояв насильства за ознакою статі.
«Суперечка між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак супроводжувалася нецензурними та сексистськими висловлюваннями, образами з боку чоловіка, погрозами фізичним насильством, у зв’язку з чим Євгенія Сагайдак звернулася до Комітету етики та чесної гри, а також Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Наголошую, що дискримінація за ознакою статі та будь-які прояви насильства за ознакою статі заборонені», — йдеться у зверненні.
Окрім цього, Уповноважений просить Андрія Шевченка відреагувати на конфлікт, а також закликав вжити усіх можливих заходів з метою недопущення проявів дискримінації та насильства за ознакою статі в роботі УАФ, оскільки «насильство за ознакою статі — це діяння, які завдають фізичної, сексуальної, психологічної або економічної шкоди чи страждань, включаючи погрози таких дій, у публічному або приватному житті (абзац сьомий статті 1 Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків“)».
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Anatoliy Gamon(gamon)
- Опытный писатель
20.04.2024 11:43
Пауки дерутся в банке.
- 0
-
Dfkthbq Mily(Kerbs)
- Старожил
19.04.2024 23:12
Бухгалтер, при котором возник так называемый отток на сумму в 1 млрд 340 млн. грн. по прежнему продолжает работать в УАФ? С таким то счастьем и на свободе. Ох уж ці попередники, знов все вкрали.
- -1
-
Вит
- Наставник
19.04.2024 19:57
Пане Андрію, що за бедлам у Вашому королівстві? Хіба немає кошторису валютних витрат? Просто дивно, що все це вилізло в пресу.
- 1
-
Old Akkerman(bizhelp)
- Наставник
19.04.2024 19:42
По информации Вацко, речь шла о сумме в сто с небольшим тысяч гривен для обеспечения поездки сборной Украины по футзалу на международный турнир в Литву с участием сборных Бразилии и Франции, который на днях и состоялся. В перерасчёте на валюту это где-то в районе 2500 евро, и составляет это каких-то несчастных три сотых процента от полученной от УЕФА суммы. Так что, скорее всего, весь этот шум Сагайдак подняла с одной единственной целью - каким-то образом отвлечь внимание от аудита, выявившего отток из УАФ 1 млрд 340 млн. грн., причём с прямым участием самой Сагайдак. Если кому интересно, вот ссылка на сюжет от Вацко https://www.youtube.com/watch?v=3IapvVjU9ak&t=1895s
- 0
-
Leonid
- Наставник
19.04.2024 18:25
По информации Спиваковского, цена вопроса для футзалистов была 4,5 тысяч евро. Из 9,25 млн. Здесь вопрос явно не в деньгах
- -2
-
Володимир _W
- Наставник
19.04.2024 19:07
цена вопроса для футзалистов была 4,5 тысяч евро.
- 0
-
Ihor pashik#73
- Наставник
19.04.2024 17:50
Обом по червоній картці і на вулицю. Тільки так ті авгієві конюшні треба чистити. Звісно, якщо це треба, а не просто декларація дій нового керівництва.
- 1
-
Володимир _W
- Наставник
19.04.2024 17:47
Зовсім недавно не було грошей на збір ЗбУ. Зараз отримали і віддають не причетним до заробітку цих грошей. А потім чим будуть фінансувати витрати на підготовку ЗбУ до ЧЄ і на самому ЧЄ?
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
19.04.2024 16:43
Діти лейтенанта Шмідта
- -2
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
19.04.2024 19:34
+ )))
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
20.04.2024 11:35
Ну мене завжди якась парочка мінусить. А Вас за шо?
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
20.04.2024 17:47
У мене також є свої прихильники які стежать за моїми дописами.))
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
20.04.2024 18:27
Тримайтесь захід нам допоможе. (с)
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
19.04.2024 15:30
Досить дивна позиція Президента УАФ Андрія Шевченко, його підопічні там собачаться щось ділять, діло дійшло до уповноваженого з прав та свобод, а він навіть не в курсі йому листи пишуть, щоб прийшов на роботу і розібрався, а він скоріш за все вирішив що до Євро йому взагалі нічого робить в Києві.
- -3
-
Jivago Doktor
- Наставник
19.04.2024 14:59
Так завжди буває, коли новий, ніби прогресивний керівник нової генерації, залишає у "своїй команді" попередніх і ще попередніших за попередніх (із багатющим досвідом підкилимних інтриг і розпилів коштів) "спеціалістів"! Що Шевченко (Олександр), що Сагайдак, що ще добрі дві дюжини функціонерів федерації вже давно мали б бути у сусідніх "номерах" біля попереднього "шефа-президента", а не обливати традиційним корупційним брудом нове керівництво! Ну а саме нове керівництво мабуть добре інформоване про назріваючий конфлікт і вихід його за межі Будинку футболу і мало б зробити все, щоб цього не сталося! Якщо ж це все таки сталося, то мабуть нове керівництво не володіє не впливає на ситуацію і відбуває роль "весільного генерала"! Як і питаннях футболььного арбітражу - багато слів, ще більше надзвичайно голосних обіцянок, а арбітри як тягнули ахметовського воза, так і далі тягнуть!
- -2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
19.04.2024 16:44
Прогресивний кажете? То королевська у нас прогресивна?
- -4
-
Jivago Doktor
- Наставник
19.04.2024 20:52
Читайте уважніше! Там написано : ніби прогресивний керівник нової генерації!
- -1
-
Vas51 °
- Наставник
19.04.2024 14:44
Не федерація, а чистий зміїний тераріум!
- -1
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
19.04.2024 14:39
Ну є ж за що гризтися....
- -2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
19.04.2024 13:58
С самого начала объяснил, как будет выглядеть "реформированная" УАФ. Но местный народ всегда борется с "конспирологией" :).
- 0
-
Maxwell Johnes
- Наставник
19.04.2024 18:08
Объяснятель наш, благодетель-любитель.
- -2
-
arturoff 1
- Старожил
19.04.2024 13:30
Не допустити паплюження прізвища Шевченко
- -5
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
19.04.2024 13:28
Не оправдывая поведение Шевченко, но учитывая долголетнее пребывание Сагайдак на своей должности при павелки, надо ещё разобраться с этой гопожей. При ней, тренер сборной по футзалу получал аж 30тыс. гр., а динамовские сердца за сто, ничего не делая. При ней творились финансовые безобразия павелки. Здесь действительно Андрею Николаевичу надо разобраться.
- -1