На українського воротаря «Реалу» Андрія Луніна з’явився серйозний і цілком реальний покупець.
Як повідомляє Real Мadrid Еxclusivo, президент «вершкових» Флорентіно Перес отримав особисту 20-мільйонну пропозицію від колеги з ПСЖ Нассера Аль-Хелаїфі. Парижани пропонують викупити контракт Андрія влітку. Подробиці контактів невідомі, але новина про це на вказаному сайті має заголовок: «Флорентіно каже «oui».
Вболіваємо!
-
Николай Богинский(Clausura)
- Наставник
25.04.2024 20:28
И сесть там, в ПЖ, "под Доннаруму"?!
- 0
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
23.04.2024 17:46
Куртуа вже тренується - кожна гра в ЛЧ буде дуже важливою. Можна провалитись в одній грі і втратити місце в основі. Обговорення контракту є - там агент хоче значно більшу зп. і певні гарантії % гри в основі, а влітку замість Кепи прийде ще хтось. . Тому Реал досі думає. Ще буде Євро - де він не 100% в основі. ТОму подивимось, як закінчиться сезон. Головне -стабільності і перемог
- 0
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
23.04.2024 14:07
Який сенс Реалу продавати Луніна взагалі за будь-які гроші? Особливо враховуючи проблеми зі здоров"ям та вік Куртуа?
- 1
-
dodo dodo(dodo)
- Наставник
25.04.2024 17:21
Часом зрозуміти ці ціни на футбольному ринку дуже важко. Якщо вдатися до порівнянь то: 100 млн (чи скільки там?) за Мудрика та лише 20 млн. за Луніна. І хто такий Мудрик, що його футбольний хист в 5 разів дорожче за Луніна? Хоча питання можно було б поставити й інакше: "Взагалі, хто такий Мудрик? Зірка зі затуманенною перспективою"?
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
23.04.2024 11:10
Запропонована сума за Андрія не вразила , якщо він виграє ЛЧ , вона звичайно збільшиться в рази .
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
25.04.2024 12:22
Головне тут - "якщо". Якщо Куртуа вже тренується, то ніхто не гарантує Луніну місце в основі.
- 0
-
Złatko .
- Наставник
23.04.2024 08:36
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
22.04.2024 22:23
Разве у Андрея не будет выбора,а так нет смысла.Да и Куртуа не известно как будет выглядеть после травм.Так что вбросов будет много.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
22.04.2024 22:03
Вибачте, але "Реал" це і є - суперклуб, а "ПСЖ" досі - "вискочки"!
- 5
-
Złatko .
- Наставник
23.04.2024 08:37
- -5
-
Вадим Касільас(executive111)
- Наставник
23.04.2024 18:03
- 1
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
22.04.2024 21:55
Андрій, успіхів, де б ти не грав!
- 5
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
22.04.2024 21:20
Нуу...для початку перемовин-адекватна ціна !!!
- 0
-
Shapych
- Эксперт
22.04.2024 20:39
Взагалі, то французькою Перес сказав - "так"
- 0
-
Złatko .
- Наставник
23.04.2024 08:38
- 1
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
22.04.2024 20:27
И если Реал лч возьмёт с Луниным в составе, то меньше 50 Лямов Реал и слушать не будет
- 3
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
22.04.2024 20:26
За такую сумму не отпустят.. ещё и болельщики сожрут
- 3
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
22.04.2024 20:24
Думаю, что владелец ПСЖ назвал 20 млн., как начальную сумму торгов. У него большие финансовые возможности, единственное, что его ограничивает- это финансовый фейр-плей.
- 0
-
комментарий удален
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
22.04.2024 20:40
Придурок, ты бы смотрел на название группы прежде чем выкладывать всякую дичь!
- -9
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
22.04.2024 22:06
Ну пусть это советский мультфильм "Падал прошлогодний снег", но один из прикольных, которые до сих пор вспоминают. И не имеет ни какого отношения к политике.
- 3
-
Володимир
- Начинающий писатель
22.04.2024 22:38
А давати перегляди і, отже, популяризацію таким каналам також не має жодного відношення до політики? А переглядати рекламу і ,отже, спонсорувати такі канали також не політика?
- -2
-
Złatko .
- Наставник
23.04.2024 08:39
- 1
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
23.04.2024 00:40
Дело не в совдеповском мультике, а в том что это видео выложил на Ютубе чувак с "флагом" Новососсии
- -3
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
08.05.2024 21:58
Сброд латентных ватников и сепаров, а не сайт!
- 1
-
Юрий katso
- Наставник
22.04.2024 19:44
За вратаря уровня номер один в Реале каких - то 20 лямов - думаю руководители Галактикос за такую сумму даже на связь не выйдут,хотя многое будет зависеть от папы Карло
- 4