Відомий коментатор Ігор Циганик поділився своїми думками щодо матчу фінального туру чемпіонату України «Полісся» — «Шахтар» (2:0).
«Мені дивно, що „Шахтар“ так зіграв, як він зіграв. Має бути принциповість у всьому. Якщо ми говоримо, що ми — великий клуб, тоді ми принципові до кінця. Я розумію, що „Рух“ сам винен — не програвайте „Динамо“ і все. У киян вийшли вмотивовані футболісти, виграли 2:1. Вони хотіли забити, адже багато хто з них не грав у цьому сезоні. Багато хто каже, що проти дублерів навіть важче грати, ніж проти основи. І „Рух“ винен: футболісти, тренери. Нехай розбираються там між собою.
В мене єдине питання: чому „Шахтар“ так зіграв? Мене це трохи зачепило. Дуже мені б не хотілося думати, що в наступному сезоні „Шахтар“ обидва рази обіграє „Полісся“, і обіграє достатньо просто. Дуже цього б не хотілось, але я буду дуже уважно за цим стежити», — сказав Циганик в етері авторської програми «Циганик Live».
Не зря же сепары отдали тем 6 очков, вытянув их за яка в ЕК, а когда нужно, пенисовцы потом все вернут !
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
29.05.2024 13:15
Думаю, що Полісся аналог Маріуполя. Комплектація на сезон це покаже.
- 0
-
Против кротов ДК
- Старожил
29.05.2024 11:16
- 1
-
Зяма
- Старожил
29.05.2024 10:58
Да уже по моему и коню понятно что пенисовцы доноры кротов, а Цыганык все канает под дурика.
- 6
-
комментарий удален
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2024 22:40
Чурка, якби не кабінетна "перемога" щурів над Олександрією, та крисячі голи Матвієнки та Крисіна, то невідомо як би чемпіонат завершився. Львівяни правильно зробили, що погнали днонєтскіх срачами зі свого міста. Де ви тепер осядите?)
- 3
-
Рулон Обоев
- Старожил
28.05.2024 23:02
если бы у бабушки был бы х..,она была бы дедушкой
- -4
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2024 23:52
Вас деруть, а ви, типу міцніше стаєте)))
- 2
-
Złatko .
- Наставник
28.05.2024 22:07
- 2
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
28.05.2024 22:03
"Стыдно подозревать, если вполне уверен"(с) Е.Лец
- 2
-
ksf ksf
- Эксперт
28.05.2024 22:00
Цыганкук-следопыт все проследит:)) Нууу, кто еще имеет фаберже ? Шахтер уже дрожит :)
- -1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2024 22:15
Твій шахтьор вже срачами зі Львова погнали.. Куди далі бомжі побіжуть?
- 0
-
ksf ksf
- Эксперт
29.05.2024 10:39
Шановний Юра, Ваше тикання списую на Вашу молодість :)
- 0
-
Борис
- Наставник
28.05.2024 21:59
Так чего ждать, в ЭТОМ сезоне шахтёр ни разу не выиграл у Полесья, да и Динамо проиграло в первом круге. Весь этот бред про слив, а также сравнивание с Мариуполем неприятно читать. Мариуполь и Шахтёр, для начала, имел одного хозяина. Владелец Полесья никаким боком не зависит от Ахметова. Совершенно равноценные фигуры. Скорее Козловский ближе к этому обвинению. Просто Шахтёру уже было всё равно. Да и не настолько сейчас сильная команда у них, чтобы на одной ноге всех обыгрывать. Ведь проигрывали они не только Полесью и выигрывала Полесье не только у Шахтёра. Ах да, наверное Буткевич такой могущественный, что все команды сливались))).
- 0
-
Валерій М(opium)
- Старожил
28.05.2024 20:54
Дурень думкою багатіє
- 2
-
Siniy -(siniy)
- Наставник
28.05.2024 20:44
После того, как я увидел Денисова пресс-атташе Полесья, то сразу все стало понятно
- 2
-
скорый Скорый
- Опытный писатель
28.05.2024 20:16
Да ну глупость. Я матч не смотрел, но видел состав. Играл полудубль. Они одной ногой были уже в отпуске. Упираться и калечться им совсем не хотелось.
- -8
-
alex 69
- Наставник
28.05.2024 20:35
Динамо також грало наполовину дублем і також однією ногою у відпустці.Кроти злили гру і виселення з готелю тому підтвердження.
- 2
-
комментарий удален
-
alex 69
- Наставник
28.05.2024 23:30
До чого тут Дніпро?Дніпру потрібно було обіграти Чорноморець,що він і зробив.
- 3
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2024 23:53
Лугандон немитий, тобі не здається, що ти сайтом помилився?
- 1
-
Залізничник Васильович
- Старожил
28.05.2024 20:08
Ну все, тепер кротам стане страшно і вони про всяк випадок програють ще два матчі Поліссю. Циганик пообіцяв уважно слідкувати! Просто цирк, пан Ігор
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
29.05.2024 11:28
Дійсно, як можна ваш шахтьор запідозріти у підлості?
- 0
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
28.05.2024 19:26
Какая разница, попало это Полесье в ЛК или нет? Они что, способны там хотя бы в группу выйти? Сумниваюся.
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2024 19:24
Справа Арэндуполя жива. Іржаві щури як були гниллю, так нею і залишились
- 4
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт