Воротар збірної України Андрій Лунін підбив підсумки матчу проти Румунії на Євро-2024, в якому він пропустив тричі.
— Всі все бачили. Перший м’яч — моя технічна помилка, так вийшло. Тут немає жодних пояснень. Далі просто не було видно м’яча, трішки удачі. В епізоді з третім голом не розібралися. Це наші помилки, треба те виправити та рухатися далі
Наскільки важко після таких ігор повертатися? Важко. Але матчі кожні три дні, немає вибору та часу. Треба відновлюватися, перемикатися та рухатися далі. Зараз важко щось сказати. Не завжди вдається ламати хід зустрічі. Всі були заряджені. Більше були підказки тактичні, як виправити ситуацію. Всі все чудово розуміли, підказки були більше тактичні, що змінити, у чому додати.
Якщо аналізувати нашу гру та прибрати помилки, ми можемо обігрувати такі збірні — маємо це робити. Треба просто не припускатися помилок, — сказав голкіпер.
Навіть після такого "зальоту" вони намагаються знову щось розповідати...та ви справжнісінькі базіки!
-
Złatko .
- Наставник
18.06.2024 18:46
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
18.06.2024 12:30
Уже зірка. Все знає, все розуміє.. Але чогось не робить.
- 0
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
18.06.2024 10:12
А другий???!!!!
- -1
-
Александр Задорожный(Password1967)
- Наставник
18.06.2024 08:36
Чудо вратарь.Думаю после этого матча мы его не увидим больше в Реале.
- 2
-
Фёдор
- Наставник
18.06.2024 06:38
Проиграть может любая команда. Вот пример та же Бельгия. Почему мы проиграли? Не было самоотдачи и скорости. Румыны бились на каждом участке поля, а мы, как бы, со стороны наблюдали. Заслуженная победа соперников.
- 0
-
Andy
- Читатель
18.06.2024 00:49
Теперь надеюсь в е поняли выбор Анчелотти! Лунин всегда неуверен, надеюсь его больше не увижу в воротах на этом чемпионате!
- 1
-
Alex D(shlomazl009)
- Наставник
17.06.2024 23:34
« Если анализировать нашу игру» - а що така була, є що аналізувати?
- 0
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
17.06.2024 22:47
Видимо Анчелотти таки что то понимает доверяя Куртуа больше чем Лунину.
- 0
-
Вадим .(vadim_)
- Наставник
18.06.2024 14:21
"Ка́рло Анчело́тти - единственный тренер, выигравший все топ-5 чемпионатов Европы, а также 5 кубков Лиги чемпионов. Он считается одним из величайших и наиболее успешных специалистов в истории футбола. ). И единственный тренер, руководивший командами в шести финалах (2003, 2005, 2007, 2014, 2022, 2024). Анчелотти также является одним из семи человек, которые выигрывали Кубок европейских чемпионов и как игроки, и как тренеры."
- 1
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
17.06.2024 22:40
Какие же вы бараны,одно дело болтать,а другое играть,а играть нужно уметь,или хотя-бы иметь желание грызть землю за тех кто ложит головы на фронте,а вы даже не вспотели,набейте очередное тату и домой!!!
- 0
-
Х А Р О Н
- Начинающий писатель
17.06.2024 22:37
Теперь с Реала надо уходить однозначно.
- 0
-
Михаил Коронкевич(nijail-39)
- Начинающий писатель
17.06.2024 22:28
Фразу: "Треба рухатися далі" треба нарешті заборонити на законодавчому рівні - що футболістам що тренерам! Їй-бо, набридло вже, іноді ще й двічі-тричі у невеликому пості, як-от Лунін. Спочатку розберіться, куди саме рухатися, бо ви й самі, здається, до пуття не знаєте. Як треба заборонити й фразу, яку вони іноді повторюють укупі із цією: "Цю гру слід якнайшвидше забути". Мабуть, таки варто щось таки пам'ятати, а то ви так гарно забуваєте, що й наступний матч граєте так само
- 2
-
Vas51 °
- Наставник
17.06.2024 22:08
Краще щось жуй та мовчи..."чемпіони по болтовні"!
- 5
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
17.06.2024 22:02
Он ещё контакт выбивает.. после сегодняшнего матча, в уборщицы.. хоть молчали
- -1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
17.06.2024 21:58
гуморист -)))))
- 0
-
Валерій М(opium)
- Старожил
17.06.2024 21:57
Він навіть не зрозумів що сталося
- 0