Тренер збірної Албанії — про нічию з Хорватією (2:2): «На останніх хвилинах у нас була нагода вирвати перемогу»

Теми:
Сборная Хорватии, Сборная Албании, Евро-2024
Евро-2024 Хорватия   Албания   19 июня 2024 в 16:00 41

Головний тренер збірної Албанії Сілвіньйо прокоментував нічийний результат у матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 проти Хорватії (2:2).

Сілвіньйо, Getty Images

«В першу чергу, потрібно висловити слова поваги супернику, тому що Хорватія останні кілька років показує дуже хороші результати. У них неймовірний підбір гравців.

Перший тайм ми провели дуже добре, але у другому мали труднощі протягом 15−20 хвилин. Наприкінці гри ми заслужили на нічию. Дуже складно аналізувати весь матч, але на останніх хвилинах ми мали змогу виграти гру, і якби часу було більше, ми могли б зробити більше», — цитує Сілвіньйо офіційний сайт УЄФА.