Анатолій Трубін: «Я не виручив в моменті пропущеного голу»

Теми:
Анатолій Трубін, Сборная Украины, Сборная Словакии, Евро-2024
Евро-2024 Словакия   Украина   21 июня 2024 в 16:00 на MEGOGO 712

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін — про перемогу над Словаччиною (2:1) в другому матчі на Євро-2024.

Анатолій Трубін (фото: gettyimages.com)

— Я не виручив в моменті пропущеного голу. Можна було позицію іншу обрати. Думаю, що я міг врятувати, бо це не був удар в кут.

Перші хвилини були для нас дуже важкі. Добре, що не втратили віру і у другому таймі зіграли значно краще.

Не потрібно одягати всі медалі лише мені — це була командна робота. Ми бачили, як Яремчук на 90-й хвилині просто у підкаті блокував мʼячі. Лише завдяки командній роботі можна досягти перемоги на Євро. Як ми бачили у матчі проти Румунії, поодинці неможливо виграти, — цитує Трубіна «вЗбірна».