Помічник головного тренера донецького «Шахтаря» Карло Ніколіні поділився думками щодо найближчого майбутнього хавбека «гірників» Георгія Судакова, а також впливу на його потенційний трансфер в один із топ-чемпіонатів невдалого виступу збірної України на Євро-2024.
«Так, він не відзначився гольовими діями [на Євро-2024], але для мене він зіграв три важливі ігри, і проти Румунії, у першому матчі, який ми [збірна України] програли, він був єдиним, хто не здавався.
У другому матчі проти Словаччини Судаков був важливий для перемоги, Бельгія показала спалахи кришталевого класу, тому що він створив для нападників дві або три топові гольові можливості. І він сам на 91-й хвилині міг би дати інший поворот чемпіонату Європи.
Нам доведеться зрозуміти, що не вийшло, але я думаю, Судаков може поїхати в Англію, з огляду на те, що його ціна по кишені тільки для клубів Прем’єр-ліги», — сказав Ніколіні.
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
29.06.2024 20:08
Бедная АПЛ... Нет, не в том смысле, что у нее денег нет. А в том, что она теперь вынуждена покупать такое... за такие деньги.
- 0
-
ОООТОЙ
- Опытный писатель
29.06.2024 19:49
Дурак думкой богатеет
- 1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.06.2024 19:43
Сундуков вже перетворився в Вітю Ковалєнку, якого, так само піарили
- 1
-
Vas51 °
- Наставник
29.06.2024 17:24
Всіх кого "продає" шахтар - ширпотреб...коваленко, мудрик, судаков, матвієнко, бондар та і інші-)))
- 2
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
29.06.2024 18:54
Ну, надо сказать по правде, что бразильцы в Шахте были хорошие лет 10-15 назад: Жадсон, Матузалем, Фернандиньо, Коста, Тейшейра, Виллиан. Да и Мхитарян был хорош. Может, не уровень Шевы, Блохина, Заварова, Буряка, Калитвинцева и ко., но где-то уже с намеком на близкий к ним уровень.
- 1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
30.06.2024 16:56
Трубин?
- 0
-
Vas51 °
- Наставник
30.06.2024 19:11
Його в списку немає.
- 1
-
Woljdemar 54 ...
- Начинающий писатель
29.06.2024 17:11
Как уже было сказано: его ожидает судьба Коваленко.
- 2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
29.06.2024 17:09
Вот толкачи, а. Вот это напор, позавидовать можно. Молодцы. Хоть плюнь у очі, а вони будуть казати, Божа роса.
- 2
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
29.06.2024 17:03
після цього Євро, його ціна - грош у базарний день.
- 1
-
василь колесник(manumi)
- Наставник
29.06.2024 16:56
Прибавлю і свої 5 копійок. Ціна йому - грош в базарний день.
- 1
-
Олександр Плієв
- Старожил
29.06.2024 16:39
Хоч в очі сци, а він каже - божа роса.
- 2
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
29.06.2024 15:58
Якби тренер був би з Колумбії, я бзрозумів,що він вживав перед цим інтерв"ю. Якби тренер був з Нідералнандів, я б теж зрозумів...
- 5
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
29.06.2024 18:27
може несвіжих спагетті попоїв )))
- -2
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
29.06.2024 15:28
З марсіанами не зв'язувались?
- 5
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
29.06.2024 16:40
Вони не тягнуть.
- 2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
29.06.2024 15:14
уже не смешно.
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
29.06.2024 14:51
Людина Вам ... "чётко" ... зазначила чому ми не вийшли з групы.
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
29.06.2024 14:44
Это точно... в других Лигах... "придурков с большими чемоданами денег" просто нет!
- 1
-
Jivago Doktor
- Наставник
29.06.2024 14:27
Він щось тут переплутав, або перекла не зовсім точний! Може поїхати в Англію? А хто зараз не може? По кишені тільки премєр-лізі? Мабуть так чогось накурилися, що кумар ще не весь вийшов і тому не всі зрозуміли, що мова йде про УПЛ, а не АПЛ!!! Для Англійської премєр-ліги і одного Мудрика вистачить на багато років наперед! Все таки у будь якому цирку - клоунів не десятки, а одиниці!
- 2