Колишній головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу, вкотре розмірковуючи на тему матчу 1/8 фіналу Євро-2024 Румунія — Нідерланди (0:3), торкнувся специфіки голландської збірної.
«Ми грали не з Нідерландами. Ми грали проти низки натуралізованих голландцями футболістів з усього світу.
У Нідерландах поставлено на потік залучення талановитих гравців з інших країн у дуже молодому віці, яких вони тренують і доводять до дорослого футболу вже як голландців. Тому зараз у складі збірної Нідерландів ми могли побачити вихідців з Індонезії, Сурінаму, Гани і навіть Кюрасао (острів у Карибському морі, — прим. ред). А саме голландців у складі їхньої національної команди було всього один-два.
І Нідерланди в цьому плані — далеко не єдиний приклад. Це глобальна проблема світового футболу», — сказав Луческу журналістам в аеропорту Бухареста після повернення з Євро-2024.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
07.07.2024 10:28
знайома пісня ! десь я таке вже чув !! маячня повна !! це називається старчеський маразм !!!
- 0
-
Андрей Илен(DK-Lvov)
- Старожил
06.07.2024 22:21
- Мы играли не с Динамо. Там Вида, Драгович, Мбокани, Ленс...
- 0
-
Alex_Reef -(alex_reef)
- Наставник
05.07.2024 14:49
С инопланетянами...
- 0
-
Алекс Гр(oleksgrey)
- Читатель
05.07.2024 09:41
Підкажіть цьому мамкіному географу, що Кюрасао - це невід'ємна частина Нідерландів. Там навіть Шенгенська зона, голанці туди як на дачу літають на вікенд, бо в Північному морі не накупаєшся.
- 1
-
Anatolii
- Старожил
04.07.2024 19:39
Нема у нас грошей на негров
- 0
-
xacan basten
- Наставник
04.07.2024 16:24
І тільки в збірній Румунії грають одні тільки русини!
- -1
-
relentlessk
- Опытный писатель
04.07.2024 15:45
А кто-то вообще помнит ситуацию при которой оно не искало бы виноватых?
- -2
-
victor3 Nazar
- Наставник
04.07.2024 15:43
- -1
-
xacan basten
- Наставник
04.07.2024 16:28
Ми програли Румунії, бо майже всіх гравців нашої збірної тренував румун!!!
- -2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
04.07.2024 15:28
Тек вот почему...
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
04.07.2024 14:53
`Так ты тоже не дончан тренировал, а купленных бразильцев за ворованные у народа деньги.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
04.07.2024 14:31
Можно подумать до матча он этого не знал... Теперь, после своего прогноза на это противостояние, пытается оправдаться. Выглядит нелепо и не солидно.
- 3
-
arturoff 1
- Старожил
04.07.2024 14:00
Найкраще пам'ять працює з дитинства та юності. Луческу пам'ятає ті часи коли Сурінам ще не поставляв гравців як цінне чорне дерево до складу Нідер Ландійців
- 1
-
Shapych
- Эксперт
04.07.2024 13:52
Китай та Індія мають вибір із півтора мільярда - не думаю, що Нідерланди мають ширший діапазон.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
04.07.2024 14:13
Полтора миллиарда есть. Говорят, что Индия китайцев уже обогнала.
- -1
-
Shapych
- Эксперт
04.07.2024 14:17
ни Китай, ни Индия не обладают исторически сложившейся школой футбола (с)
- -1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
04.07.2024 14:22
Над этим никогда не задумываются те, кто ссылается на количества - хоть населения, хоть голов, когда-то забитых Роналду...
- -1
-
Shapych
- Эксперт
04.07.2024 15:09
На всякий випадок поясню - у мене була іронія.
- -3
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
04.07.2024 15:12
На всякий случай напомню, что никогда не обращаюсь к личности собеседника - если, конечно, он сам об этом не попросит. Поэтому на вашу иронию ответил напоминанием о современной тенденции: мерить качества количествами или даже путать эти понятия.
- -1
-
Shapych
- Эксперт
04.07.2024 15:26
є таке...
- -3
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
04.07.2024 14:55
даже США с их бюджетом не могут переплюнуть европейские команды и вряд ли когда сделают это)
- 0
-
Alex Lebed
- Начинающий писатель
04.07.2024 17:02
Им это не нужно, соккер не популярен в США
- 0
-
Jivago Doktor
- Наставник
04.07.2024 13:47
Позавчора за його словами - Румунія майже чемпіон Європи, сьогодні - Румунія програла (із тріском за всіми статтями) "збірній третього світу" (бо Індонезія, Сурінам, Гана і навіть Кюрасао до першого чи другого світу навряд чи хтось відносить)! Це майже сходиться із словоблуддям путлера: паРаша отримує по голові не від України, а від всього "імперіалістичного Заходу" на чолі із НАТО?
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
04.07.2024 13:42
Хто хто, а Мірча Михайлович добре знається в ,,націоналізації і залученні" .
- 0