Збірна України U-19 перед вильотом на Євро-2024 виграла контрольний матч із дублем динамівця

Теми:
Матвій Пономаренко, Сборная Украины (U-19)

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжує збір у Польщі в межах підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи-2024 U-19. 9 липня підопічні Дмитра Михайленка провели спаринг із польським клубом третьої ліги «Олімпією» (Ельблонг), і перемогли з рахунком 2:1.

Матвій Пономаренко (фото: fcdynamo.com)

Контрольний матч

УКРАЇНА U-19«ОЛІМПІЯ» (Ельблонг, Польща)2:1 (0:0)
Голи
: Пономаренко (80, 83) — ? (60, пен.).

Україна (1 тайм): Крапивцов, Огарков, Михавко, Балаба, Гусєв, Ващенко, Деркач, Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов; (2 тайм): Бакус (Суркіс), Дігтярь, Мельниченко, Балаба, Дрозд, Обінайя, Маткевич, Тутеров, Кревсун, Шевченко, Пономаренко.

Наша команда пропустила з пенальті на 60-й хвилині, утім, не знітилася і змогла переломити хід зустрічі. На 80-й хвилині Пономаренко потужним ударом вколотив м'яч у сітку після відскоку, а за три хвилини він же забив переможний гол зі штрафного. 2:1.

Найголовніше, що тренерський штаб зміг переглянути весь кадровий потенціал збірної, що дасть інформацію для роздумів перед іспитами в Північній Ірландії, куди команда вилітає вже в четвер, 11 липня.