Юнацька збірна України (U-19) перемогла Італію та вийшла до півфіналу Євро-2024 (U-19)!

Теми:
Сборная Украины (U-19)

Минулої неділі, 21 липня, юнацька збірна України (U-19) провела свій третій матч фінального турніру Євро-2024 (U-19) — проти Італії.

Після двох нульових нічиїх, із Північною Ірландією та Норвегією, підопічним Дмитра Михайленка для гарантованого виходу в півфінал у цьому матчі потрібна була перемога. В іншому разі все залежало від паралельного поєдинку ірландців та норвежців.

Євро-2024 (U-19). Груповий раунд. Група А

УКРАЇНА (U-19) — ІТАЛІЯ (U-19) — 3:2 (1:1)
Голи: Синчук (7), Кревсун (54), Пономаренко (75 пен.) — Ебоне (34), Романо (52).

Вилучення: Корраді (73).

Україна (U-19): Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (К), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 88), Маткевич, Гаджиєв (Цуканов, 90+2), Кревсун, Синчук (Тутєров, 88), Пономаренко.

Італія (U-19): Магро, Паньюкко, К’яродія (Мане, 64), Корраді, Маньї, Ді Маджо (К) (Манніні, 46), Хардер (Ліпані, 69), Романо, Ангеле (Пафунді, 69), Сія (Бартезагі, 75), Ебоне.

Початок матчу в Ларні на стадіоні «Інвер Парк» був за італійцями, які створили кілька небезпечних моментів біля воріт Владислава Крапивцова. Однак на 7-й хвилині перша ж атака українців призвела до успіху — відзначився Геннадій Синчук, який скористався помилкою захисника й майстерно перекинув голкіпера суперників.

Відігрався наш супротивник на 34-й хвилині. Підопічні Бернардо Корраді отримали право на стандарт, і після закидання м’яча в штрафний майданчик Томмазо Ебоне проштовхнув його повз Крапивцова — 1:1.

Після перерви команди швидко обмінялися голами. Спочатку на 52-й хвилині Марко Романо пробив із центральної зони, вивівши італійців уперед, але зв дві хвилини Данило Кревсун отримав пас п’ятою від Матвія Пономаренка й потужним ударом відновив рівновагу — 2:2.

На 75-й хвилині збірна України отримала право на пенальті й чисельну перевагу через вилучення Крістіана Корраді, що сфолив на Андрієві Маткевичі. 11-метровий чітко реалізував Матвій Пономаренко.

Отже, 3:2 — перемога збірної України, яка вийшла в півфінал Євро-2024 (U-19) із другого місця групи А й забезпечила собі перепустку на ЧС-2025 (U-20).

Суперник збірної України в півфіналі визначиться після того, як сьогодні будуть зіграні заключні матчі групового етапу в групі «B».