Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань підсумував виступ команди на ОІ-2024.
„Я хочу сказати дякую команді. Хлопці за цей час максимально прислуховувалися до тренерського штабу, вони виконували те, що ми від них просили. Проте судять по результату. Я б відзначив, що ми таки повірили, що можемо грати у футбол, володіти мʼячем, котролювати матч та створювати моменти.
Ми зацікавили європейських скаутів, тому це гарний знак. Я впевнений, що деякі хлопці вже мають пропозиції. Ми пройшли довгий шлях. Я подякував за кожну мить, за кожне тренування та за кожну гру, де вони були справжніми професіоналами. Хотілося вийти далі, але це спорт. Завжди перемагає сильніший", — цитує Ротаня телеграм-канал «Взбірна».
А я думаю, заідкіля цей вітер дує, що вже і гравці розповідають, що вони грали краще ніж Аргентина... хоч і програли 0:2...
Ви, всі разом, хворі на голову?...
чи щось змінилося у світі?!
Ви програли...
Якщо програш збірної України, для вас, та ваших гравців,це успіх...то вам,Руслане Петровичк, потрібно швидко міняти роботу!
Но если верующие уперлись в свою веру "тренер решает все", то не поможет ничего :).
--------------------------------------------------
Вот это несколько для меня странные слова. Это типа по итогам выступления на Олимпиаде профессиональные футболисты поняли, что могут играть в футбол? Ну, ехали туда, будучи не уверенными могут ли они играть в футбол и всё же не зря съездили - поняли, что могут? Или это статус Олимпиады чересчур раздут и какие-то непонятные ожидания от болельщиков, а на самом деле люди туда едут выступать, чтобы понять могут ли они играть?
"Маємо, що маємо".
А я думаю, заідкіля цей вітер дує, що вже і гравці розповідають, що вони грали краще ніж Аргентина... хоч і програли 0:2...
Ви, всі разом, хворі на голову?...
чи щось змінилося у світі?!
Ви програли...
Якщо програш збірної України, для вас, та ваших гравців,це успіх...то вам,Руслане Петровичк, потрібно швидко міняти роботу!
Клоун