Цього вікенду відбуваються матчі 2-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у п’ятницю, 9 серпня, зустрічалися рівненський «Верес» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Рівному на стадіоні «Авангард».
Чемпіонат України. 2-й тур
«ВЕРЕС» (Рівне) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:2 (0:2)
Голи: Шарай (62) — Шапаренко (15), Буяльський (44)
Попередження: Протасевич (30), Мрвальєвич (32), Степанюк (59), Вовченко (60), Гончаренко (74) — Кабаєв (10), Попов (34), Брагару (86)
«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов (40.Біловар, 68), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 18.Андрієвський, 10.Шапаренко (76.Піхальонок, 46) — 9.Волошин, 29.Буяльський (К) (17.Лонвейк, 90), 22.Кабаєв (45.Брагару, 46) — 21.Супряга (99.Пономаренко, 83).
Запасні: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 15.Рубчинський, 23.Малиш, 28.Себальйос, 30.Діалло, 91.Михайленко.
«Верес»: 23.Кожухар, 17.Протасевич (71.Гакман, 46), 57.Мельник (99.Луан, 80), 3.Вовченко, 10.Кльоц (29.Кучеров, 46), 20.Яго, 33.Гончаренко, 77.Шарай, 11.Дахновський (91.Світюха, 74), 7.Степанюк (К), 87.Мрвальєвич (89.Гайдучик, 46).
Запасні: 1.Ющишин, 47.Когут, 6.Куція, 8.Годя, 22.Баран, 44.Чечер.
Матч розпочався в бойовому ключі: «Верес» своєю активністю, пресингом, боротьбою і, зрештою, настроєм не дозволив «Динамо» заволодіти перевагою. Кияни контролювали м’яч, але якийсь час абсолютно не загрожували воротам суперника. Проте на 15-й хвилині гості створили два поспіль гольові моменти, один із яких реалізували. Спершу Супряга опинився практично сам на сам із Кожухарем, але воротар «Вереса» зумів відбити м’яч після удару динамівського форварда. А за кілька секунд Шапаренко пробив із лівого кута штрафного майданчика рівнян, і м’яч влетів точно в дальню «дев’ятку» воріт — 0:1. Ба більше, на 19-й хвилині той самий Шапаренко без перешкод пробивав із лінії воротарського майданчика, але цього разу в ціль влучити не зумів.
«Верес», пропустивши гол, спробував чимось відповісти «Динамо», але крім пари-трійки безпечних атак нічого створити не зуміли. Проте, рівняни нав’язали киянам жорстку боротьбу, що обернулося кількома жовтими картками. Ну а наступний гольовий момент створили гості, проте Волошин не зумів реалізувати вихід сам на сам: воротаря він перекинув, але до м’яча, який уже летів у ворота, в останню мить встиг Гончаренко. Утім, під завісу першого тайму «Динамо» все ж розвинуло свій успіх: Дубінчак зіграв у штрафний майданчик «Вереса» на Шапаренка, той м’яко та влучно виконав знижку на Буяльського, що набігав, і той, незважаючи на активні завади з боку суперника, ударом сходу відправив м’яч у ворота рівнян — 0:2.
У другому таймі гра проходила в більш сумбурному і дуже емоційному ключі. Гравці «Вереса» вийшли на футбольне поле після перерви настільки зарядженими, що тільки й робили, що порушували правила. Проте, свого господарі домоглися. Точніше кажучи, «Динамо» саме подарувало суперникові гол: Нещерет у нешкідливій ситуації зіграв прямо на Шарая і м’яч від його ноги влетів у ворота киян — 1:2.
«Динамо» тут же відповіло найнебезпечнішим ударом Піхальонка, але Кожухар в ефектному кидку зумів виручити свою команду від голу. Пізніше воротар «Вереса» в такому ж стилі впорався і з непростим ударом Буяльського. Нарешті, на 71-й хвилині м’яч після удару Дубінчака влучив у штангу воріт «Вереса», а майже одразу після цього Брагару із забійної позиції пробив просто у воротаря рівненської команди.
Загалом, незважаючи на величезне бажання «Вереса» відігратися, «Динамо» наприкінці матчу повністю контролювало ситуацію на полі та загалом без проблем (якщо не брати до уваги небезпечного удару Яго, з яким у кидку впорався Нещерет) зберегло переможний рахунок — 2:1.
У наступному турі на «Динамо» чекає ще один виїзний поєдинок — із львівськими «Карпатами». Ця зустріч відбудеться в суботу, 17 серпня, у Львові на стадіоні «Україна» (початок — о 18:00).
Олександр ПОПОВ
Результат по такій грі - ще прийнятний...
Пономаренко запорол прекрасный момент.
Что он, что Брагару, (в моменте с " не пасом " на Пихаленка) , можно списать за гипер-сильное желание забить, но всё же по ушам надо дать обоим.
Нещерет бесполезен. Ляп практически в каждом матче. Пора усилить вратарскую позицию. Матч с Барселоной, скорее это было исключение, не более. Что и доказал потом матч с кротами, в котором Нещерет налажал, и пропустил три мяча. Создал трудности в , практически, выиграном матче.
Супряга ...не знаю, ещё можно дать несколько шансов, но разве что на замену, для контратак. Пускай не в тренажерке работает, а над реализацией, это будет полезнее.
У соперника очень раздражал их капитан. Степанюк . Очень черноротое, сразу видно. Как шавка весь мяч скулил и лаял бегал.
Грубой игре со стороны соперника не удивлён. Костоломы без мастерства. Судья откровенно несколько раз не дал чистые карточки.
Комментатор матча просто нет слов...дно.
А. Ещё про Пихаленка скажу. Очень радует его подписание. Светлая голова.
Брагару очень неплох, но пока много суеты
Брысь!