«Динамо» стартувало в чемпіонаті України з перемоги. 2-й тур. «Верес» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

Теми:
Чемпионат Украины, Верес, Динамо
Чемпионат Украины Верес Ровно Динамо Киев 9 августа 2024 в 18:00 на UPL.TV 393

Цього вікенду відбуваються матчі 2-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у п’ятницю, 9 серпня, зустрічалися рівненський «Верес» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Рівному на стадіоні «Авангард».

Фото — fcdynamo.com

Чемпіонат України. 2-й тур

«ВЕРЕС» (Рівне) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:2 (0:2)
Голи:
Шарай (62) — Шапаренко (15), Буяльський (44)

Попередження: Протасевич (30), Мрвальєвич (32), Степанюк (59), Вовченко (60), Гончаренко (74) — Кабаєв (10), Попов (34), Брагару (86)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов (40.Біловар, 68), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 18.Андрієвський, 10.Шапаренко (76.Піхальонок, 46) — 9.Волошин, 29.Буяльський (К) (17.Лонвейк, 90), 22.Кабаєв (45.Брагару, 46) — 21.Супряга (99.Пономаренко, 83).
Запасні: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 15.Рубчинський, 23.Малиш, 28.Себальйос, 30.Діалло, 91.Михайленко.

«Верес»: 23.Кожухар, 17.Протасевич (71.Гакман, 46), 57.Мельник (99.Луан, 80), 3.Вовченко, 10.Кльоц (29.Кучеров, 46), 20.Яго, 33.Гончаренко, 77.Шарай, 11.Дахновський (91.Світюха, 74), 7.Степанюк (К), 87.Мрвальєвич (89.Гайдучик, 46).
Запасні: 1.Ющишин, 47.Когут, 6.Куція, 8.Годя, 22.Баран, 44.Чечер.

Матч розпочався в бойовому ключі: «Верес» своєю активністю, пресингом, боротьбою і, зрештою, настроєм не дозволив «Динамо» заволодіти перевагою. Кияни контролювали м’яч, але якийсь час абсолютно не загрожували воротам суперника. Проте на 15-й хвилині гості створили два поспіль гольові моменти, один із яких реалізували. Спершу Супряга опинився практично сам на сам із Кожухарем, але воротар «Вереса» зумів відбити м’яч після удару динамівського форварда. А за кілька секунд Шапаренко пробив із лівого кута штрафного майданчика рівнян, і м’яч влетів точно в дальню «дев’ятку» воріт — 0:1. Ба більше, на 19-й хвилині той самий Шапаренко без перешкод пробивав із лінії воротарського майданчика, але цього разу в ціль влучити не зумів.

«Верес», пропустивши гол, спробував чимось відповісти «Динамо», але крім пари-трійки безпечних атак нічого створити не зуміли. Проте, рівняни нав’язали киянам жорстку боротьбу, що обернулося кількома жовтими картками. Ну а наступний гольовий момент створили гості, проте Волошин не зумів реалізувати вихід сам на сам: воротаря він перекинув, але до м’яча, який уже летів у ворота, в останню мить встиг Гончаренко. Утім, під завісу першого тайму «Динамо» все ж розвинуло свій успіх: Дубінчак зіграв у штрафний майданчик «Вереса» на Шапаренка, той м’яко та влучно виконав знижку на Буяльського, що набігав, і той, незважаючи на активні завади з боку суперника, ударом сходу відправив м’яч у ворота рівнян — 0:2.

У другому таймі гра проходила в більш сумбурному і дуже емоційному ключі. Гравці «Вереса» вийшли на футбольне поле після перерви настільки зарядженими, що тільки й робили, що порушували правила. Проте, свого господарі домоглися. Точніше кажучи, «Динамо» саме подарувало суперникові гол: Нещерет у нешкідливій ситуації зіграв прямо на Шарая і м’яч від його ноги влетів у ворота киян — 1:2.

«Динамо» тут же відповіло найнебезпечнішим ударом Піхальонка, але Кожухар в ефектному кидку зумів виручити свою команду від голу. Пізніше воротар «Вереса» в такому ж стилі впорався і з непростим ударом Буяльського. Нарешті, на 71-й хвилині м’яч після удару Дубінчака влучив у штангу воріт «Вереса», а майже одразу після цього Брагару із забійної позиції пробив просто у воротаря рівненської команди.

Загалом, незважаючи на величезне бажання «Вереса» відігратися, «Динамо» наприкінці матчу повністю контролювало ситуацію на полі та загалом без проблем (якщо не брати до уваги небезпечного удару Яго, з яким у кидку впорався Нещерет) зберегло переможний рахунок — 2:1.

У наступному турі на «Динамо» чекає ще один виїзний поєдинок — із львівськими «Карпатами». Ця зустріч відбудеться в суботу, 17 серпня, у Львові на стадіоні «Україна» (початок — о 18:00).