З Ліги Європи «Партизан» теж вилетів

Теми:
Партизан, Лугано, Лига Европы

Нещодавній суперник київського «Динамо» по 2-му кваліфікаційному раунду Ліги чемпіонів, белградський «Партизан», зазнав фіаско і в Лізі Європи, куди він вибув після розгрому від українського клубу (2:6, 0:3).

«Партизан» вирушає до Ліги конференцій

У третій кваліфікації цього турніру сербська команда протистояла швейцарському «Лугано». Перший матч суперників, який проходив у Белграді, завершився поразкою господарів поля з рахунком 0:1.

У матчі-відповіді «Партизан» спершу виправив своє становище, зумівши перевести гру в овертайм за рахунку 2:1 на свою користь, проте вже в першому таймі додаткового часу «Лугано» оформив ще один гол, який виявився останнім у цій зустрічі — 2:2, і любителі поїздок на росію вирушають ще нижче — до плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій, де їх суперником буде бельгійський «Гент».

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)