Ефектний гол Артема Фаворова вивів «Академію Пушкаша» до наступного раунду Ліги конференцій (ВІДЕО)

Теми:
Артем Фаворов, Арарат-Армения, Лига конференций

Вихованець київського «Динамо» Артем Фаворов, який виступає зараз за угорську «Академію Пушкаша», став героєм вчорашнього єврокубкового матчу своєї команди.

Артем Фаворов

30-річний півзахисник не потрапив до стартового складу «Академії Пушкаша» на матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій із вірменським «Арарат-Арменією», але на 82-й хвилині вийшов на заміну, а в компенсований час другого тайму ефектним ударом зі штрафного забив м’яч, який став для його команди вирішальним: рахунок став 3:3, а за сумою двох зустрічей — 4:3.

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Академія Пушкаша» (Фельчут, Угорщина) «Арарат-Вірменія» (Єреван, Вірменія) 3:3 (1:2)
Голи: Надь (8, 47), ФАВОРОВ (90+4) — Серобян (40), Арутюнян (44), Дуарте (84)

Перший матч — 1:0.

Таким чином, завдяки голу Фаворова, «Академія Пушкаша» вийшла до плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій, де зіграє з італійською «Фіорентиною».

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)