Ефектний гол Артема Фаворова вивів «Академію Пушкаша» до наступного раунду Ліги конференцій (ВІДЕО)

2024-08-16 09:45 Вихованець київського «Динамо» Артем Фаворов, який виступає зараз за угорську «Академію Пушкаша», став героєм вчорашнього єврокубкового ... Ефектний гол Артема Фаворова вивів «Академію Пушкаша» до наступного раунду Ліги конференцій (ВІДЕО)

Вихованець київського «Динамо» Артем Фаворов, який виступає зараз за угорську «Академію Пушкаша», став героєм вчорашнього єврокубкового матчу своєї команди.

Артем Фаворов

30-річний півзахисник не потрапив до стартового складу «Академії Пушкаша» на матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій із вірменським «Арарат-Арменією», але на 82-й хвилині вийшов на заміну, а в компенсований час другого тайму ефектним ударом зі штрафного забив м’яч, який став для його команди вирішальним: рахунок став 3:3, а за сумою двох зустрічей — 4:3.

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Академія Пушкаша» (Фельчут, Угорщина) «Арарат-Вірменія» (Єреван, Вірменія) 3:3 (1:2)
Голи: Надь (8, 47), ФАВОРОВ (90+4) — Серобян (40), Арутюнян (44), Дуарте (84)

Перший матч — 1:0.

Таким чином, завдяки голу Фаворова, «Академія Пушкаша» вийшла до плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій, де зіграє з італійською «Фіорентиною».