Український нападник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик опублікував фото в Instagram.
На знімку в ліфті, він одягнений у майку та бандану. На фоні грає пісня A92 x Fumez the Engineer — Plugged In Freestyle, а саме такі рядки:
«Я буду махати рукою у формі вісімки, або не піду, поки весь магазин не спорожніє.
Ці хлопці — нічого, крім заздрісників, я розумію, чому вони так заздрять.
Я хочу, я хочу, я хочу Луї Віттон, Прада або Гуччі».
Варто зазначити, що наступний матч його команда проведе вже 18 серпня. У першому матчі АПЛ «Челсі» зустрінеться із «Манчестер Сіті».
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
18.08.2024 17:08
Краще б він у футбол грав!
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
18.08.2024 16:27
Мудрик, це просто посміховисько якесь. І він ганьбить не тільки себе, а і всіх українських футболістів!
- 1
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
18.08.2024 18:18
На жаль, при наших реаліях сьогодення, нам мало є чим похизуватися. Тому, будь-яка перемога, медаль, успіх тих самих спортсменів - це хоч щось для того, аби знали, що ми не здохли після 24-го лютого. А це чмо робить все, щоб з нас сміялися.
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
18.08.2024 14:32
Який там футбол. Головне крутий одяг, лайки в інстаграмі, гвитокрил. А футбол то так, із другого десятка.
- 0
-
Vas51 °
- Наставник
18.08.2024 14:13
Знову "перемудрив"-)))...
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
18.08.2024 13:51
"Брутальность" происходит от древнеримского Брута, отличавшегося исключительной грубостью и хамством. Но теперь времена "эволюционные", поэтому данные качества стали признаком мужественности :).
- -1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
18.08.2024 18:15
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B1%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C Учите матчасть, альтернативный вы наш.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
18.08.2024 18:26
Эти статейки кропают такие "спецы", как вы.
- -1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
18.08.2024 19:15
Ищите в словаре слово "мозг". Впрочем...
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
18.08.2024 19:20
Впрочем, после общения с вами лучше искать определение "назойливость глупца".
- -1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
18.08.2024 19:43
Яка ж гидота...
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
18.08.2024 19:48
Да-да-да: вычищаю свой блог с брезгливостью. Конец связи.
- -1
-
Maxwell Johnes
- Наставник
18.08.2024 20:15
А макаешь мордой в дерьмо - облизывается.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
18.08.2024 13:37
Да, с головой не только в футболе проблема.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
18.08.2024 12:34
Життя вдалося! А футбол то таке.
- 1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
18.08.2024 12:20
A92 x Fumez the Engineer
- -2
-
Shapych
- Эксперт
18.08.2024 14:41
Так рэп- это кал! (с)
- -3
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
18.08.2024 14:57
Рэп- это кал!
- -3
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
18.08.2024 16:08
Хе-хе!
- -1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
18.08.2024 17:15
А еще Миша подписался:
- 1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
18.08.2024 17:52
А может, у него 5 богов. Ну, перепутал z c s.
- -1
-
Shapych
- Эксперт
18.08.2024 22:27
Не погоджусь! Кал, це дуже цінна субстанція. Розповідав знайомий, в Казахстані корейці нашим хлопцям (нащадкам виселених) доплачували за те, щоб вибрати лайно з сортиру. На поля.
- -1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
18.08.2024 12:07
Амеба. Як то кажуть, поки не було інтернету, лише рідні знали, який ти дурень
- 2
-
victor3 Nazar
- Наставник
18.08.2024 11:18
- -2
-
Złatko .
- Наставник
18.08.2024 11:00
- 3
-
Your Face
- Наставник
18.08.2024 11:00
Клоун
- 2
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
18.08.2024 10:58
Шось цей брутальний з метеликами на шиї більш на ...... схожий
- 4
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
18.08.2024 10:51
А любімая кацапка в ліфт не влізла?
- 3
-
Mr Koh(Sasha1986)
- Начинающий писатель
18.08.2024 10:40
немудрик
- 3