Слот: «Я успадкував чудову команду»

Теми:
Арне Слот, Ливерпуль, Ипсвич Таун, Чемпионат Англии
Чемпионат Англии Ипсвич Таун Англия Ливерпуль Англия 17 августа 2024 в 14:30

Головний тренер «Ліверпуля» Арне Слот поділився своїми враженнями від перемоги у матчі 1-го туру чемпіонату Англії проти «Іпсвіча» (2:0).

Арне Слот

«Треба віддати належне „Іпсвічу“, тому що вони були агресивними та безстрашними. Вони виграли більше верхових м’ячів і дуелей у першому таймі, тому рахунок був рівним. У другому таймі ми виграли більше дуелей і зіграли ризикованіше, і коли у вас є Луїс Діас, Мо Салах і Діогу Жота, треба цим користатися.

Це був не перший випадок за дев’ять років, коли „Ліверпуль“ добре зграв. Я успадкував справді хорошу команду з чудовими гравцями. Гравці повинні розуміти, що того, що вони зробили в першому таймі, недостатньо. Було приємно спостерігати, як ми забивали голи», — цитує Слота Daily Sports.