Колишня ведуча «Іншого футболу» та «Третього тайму» Анна Тесленко в інтерв’ю Tribuna.com поділилась думкою щодо екс-гравця «Динамо» Олександра Алієва, який став до лав ЗСУ.
— Як ви ставитесь до того, що вас багато хто асоціює саме з тим відео з Алієвим?
— Я про це не думала і тим паче не думаю зараз. Та й взагалі мені пофіг, хто там мене з чим асоціює. Тим більше з Алієвим, який 99,9% свого часу сидить по лазнях, ресторанах і невідомо чим займається.
Днями він гордо запостив, що він десь в зоні бойових дій. Але це смішно виглядає. До того він смажив філе тунця чи восьминога вдома, а тут він хоче показати, що активно воює. Я не уявляю, як на це справжні бійці реагують… Комусь тунець, комусь окоп. Служба — вона різна.
Люди розтягали цей відос з якимись подяками йому. В нас люблять ліпити багатостраждальних героїв невідомо з кого. Чого люди не розтаскують його відоси з лазень та ресторанів, де він переважно проводить своє дозвілля? Найкращі чоловіки країни гинуть в цей час. І залишаються невідомими. Гинуть ті, які тягнуть цю війну щодня. І в половини навіть УБД нема. А в Алієва є.
Він виклав відос, в якому наїхав на Миколу Тищенка, апелював до нього безпосередньо. Типу, ось в зоні бойових дій скрізь написано, що ти, Коля, «тридварас». На мою думку, це смішно. Бо раніше не бачила якихось активних позицій в Алієва стосовно політичних діячів. Окрім того моменту, коли йому герой скандалів Кирило Тимошенко подарував авто, увага, для війни.
Наступне питання: де він під час цього відео був, в рамках яких акцій його вивезли та куди? Нам це невідомо. Але основне життя Алієва проходить у комфорті в столиці. Чого в нього є такі привілеї, а в інших немає? Люди роками не бачать родин. Коли людина воює, відбиває штурми, сидить тижнями в окопі, їй не до розвеселих селфі-відео на фоні розбитих чиїхось домівок. А Алієв використовує війну, щоб зібрати лайки в Інстаграмі.
Моє коло друзів майже все воює. Багато хто гине. Як виглядає війна, я знаю. І як виглядають очі, які бачать війну, я знаю. І це точно не так, як у Алієва в Інстаграмі. Коли вже суспільство навчиться аналізувати інформацію? Що ж, чекаємо наступні відео Алієва з лазень.
Олексій Александров
-
Валерій Єщенко(yesval)
- Опытный писатель
21.08.2024 22:23
- 0
-
Динамо в сердце
- Старожил
20.08.2024 13:21
я його недавно в Епіцентрі на Оболоні бачив
- 0
-
Yuriy Zhuk(yurzhuk)
- Наставник
19.08.2024 22:30
Згадала баба, як дівкою була, а взагалі то ...гарно він її послав тоді, раз запам'ятала
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
20.08.2024 17:34
І правильно зробив! Вона типова журнашлюха, яка лізе в приватне життя людини!
- 1
-
agasfer .
- Опытный писатель
19.08.2024 18:28
Зрада!
- 0
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
22.08.2024 01:09
Ну в киевских банях кацапы замечены не были. Значит дело своё Алиев в банях хорошо делает...
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
19.08.2024 16:41
Навіть якщо це правда, то нафіга про це розказувати? Це його особисте життя, його особиста справа. Алієв своїми вчинками за останній час, показав що він патріотична і порядна людина!
- 1
-
Oleksandr D.
- Читатель
19.08.2024 12:40
Розклала все чітко і по фактам.
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
19.08.2024 09:33
Класно Ахава нагребла балів за рахунок Алієва!!!
- -2
-
Виталий
- Наставник
19.08.2024 08:14
"Обіженка"
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
18.08.2024 20:32
Хай ця банщиця розкаже де всілякі Ордеці, Тунці і тд тусять
- -4
-
Vadim
- Эксперт
18.08.2024 20:40
Причому тут це ?
- 4
-
НСМЕП Україна(nsmep)
- Старожил
19.08.2024 10:01
Так вона ж сказала: Алієв смажив тунця
- 2
-
Нестор Махно(Valerra)
- Эксперт
19.08.2024 12:05
то не в тому смислі "смажив" )))
- 0
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
22.08.2024 01:10
Может просто мы не всё знаем? Дыма без огня не бывает...
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
18.08.2024 18:03
Во первых она ему мстит за посылание нах...
- 5
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
22.08.2024 01:13
По всем нашим законам на квартиру претендуют: жена/муж, дети, отец/мать. Вот такая у нас очередь наследования. Она была первой на очереди и она по закону получила квартиру. И очередь, в принципе, правильная.
- 0
-
Віталій В
- Наставник
18.08.2024 18:02
Анька, шайки міняй і не заздри. Будеш мати змогу зробити масаж кумиру.
- -7
-
Залізничник Васильович
- Старожил
18.08.2024 17:41
Прям якийсь філіал жовтої преси тут
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
18.08.2024 17:35
А вона звідки знає? Ресторан ще так сяк, а в лазні? вона там мужикам спинку миє?
- -6
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
18.08.2024 17:26
Не буду осуждать Алиева. А вот то, что эта девушка вылезла попиарится на нём видно очевидно)). Ей задали ею же придуманный вопрос)), она сказала, что «ей пофиг»... но ей было так пофиг, что она застрочила, как пулемёт свои осуждения и предъявы...
- -4
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
18.08.2024 17:26
Я вибачаюсь, а хто це ???
- -5
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
18.08.2024 17:36
Банщиця.
- 2