Юнацька збірна України U-18/19 (футболісти не старші 2006 року народження) уперше цього року зібралася для спільної роботи.

Швейцарія U−18/19 Україна U−18/19 2:2 (2:2)
Лонджа (25, 30) — Гусол (4), Синчук (22)

Швейцарія: Муслія, Срданович, Сміт, Єтцер, Романо, Цімба (Маєр, 87), Паренте (Окафор, 74), Лонджа (Лентіні, 67), Акаомен, Цава, Греко (Дербасі, 74).

Україна: Суркіс (Бакус, 46), Лобко (Степанов, 46), Гусол (Калин, 72), Цуканов (Осипенко, 82), Видиш (Бабак, 46), Синчук (Шевченко, 46), Дикий, Захарченко, Бундаш (Лень, 72), Шершень, Коробов (Абрамов, 82).

В юнацької збірної України, яка в листопаді братиме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2025 U-19, 2 вересня розпочався тренувальний збір, що проходить у Швейцарії.

«Синьо-жовті» запланували два спаринги з місцевими однолітками. Перший із них відбувся в місті Віль сьогодні, 6 вересня.

Уже на 4-й хвилині українці відкрили рахунок — після кутового Гусол із другої спроби відправив м’яч у ворота. Пізніше перевагу гостей класним дальнім ударом подвоїв Синчук, проте ще до перерви господарі вирівняли становище — дубль зробив Лонджа.

У другому таймі команди обійшлися без голів, тож маємо нічийний результат — 2:2. Другий спаринг відбудеться 9 вересня (початок — о 15:00 за Києвом).

Нагадаємо, ця збірна готується до кваліфікації Євро-2025 U-19. За результатами жеребкування першого етапу змагань вона опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Міні-турнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.