Юнацька збірна України зазнала поразки у другому спарингу зі Швейцарією

Юнацька збірна України U-18/19 (футболісти не старші 2006 року народження) уперше цього року зібралася для спільної роботи.

Швейцарія U-18/19 Україна U-18/19 2:1 (2:0)
 Дербасі (33), Шрайбер (38) — Видиш (71).

На 43-й хвилині Джемалія (Швейцарія) не реалізував пенальті (повз ворота).

Швейцарія: Вельті (Обер, 46), Меілі, Джемалія, Маєр (Цімба, 67), Лентіні (Лонджа, 74), Окафор (Паренте, 67), Грандо (Греко, 67), Джордан, Шрайбер (Сміт, 74), Дербасі (Цава, 74), Дітгельм.

Україна: Бакус (Суркіс, 46), Гаража (Шершень, 84), Гавриленко, Осипенко, Степанов (Лобко, 46), Синчук (Видиш, 65), Бабак (Цуканов, 46), Абрамов (Коробов, 58), Калин (Гусол, 46), Лень (Бундаш, 58), Вернаттус (Дикий, 58).

В юнацької збірної України, яка в листопаді братиме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2025 U-19, 2 вересня розпочався тренувальний збір, що проходив у Швейцарії. «Синьо-жовті» запланували два спаринги з місцевими однолітками. У першому з них була зафіксована нічия — 2:2.

Сьогодні, 9 вересня, в місті Віль відбувся другий товариський матч між командами. У першому таймі швейцарці забили двічі, а також не реалізували пенальті. На 71-й хвилині українці скоротили відставання — Лобко скористався помилкою голкіпера й віддав на Видиша, який відправив м’яч у порожні ворота. Утім, у підсумку підопічні Дмитра Михайленка все ж поступилися — 1:2.

Нагадаємо, ця збірна готується до кваліфікації Євро-2025 U-19. За результатами жеребкування першого етапу змагань вона опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Міні-турнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.